Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Nieporęt obejmująca ulice na tzw. "Osiedlu Głogi"
Pokaż więcej
Marta Ewelina Kutyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TU MIESZKAMY, TU DZIAŁAMY”
87
(15,34%)
Robert Radosław Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
214
(37,74%)
Andrzej Olechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPORĘT XXI - LEPSZA GMINA
266
(46,91%)
Okręg 2
Część sołectwa Nieporęt obejmująca ulice na tzw. "Osiedlu Las" oraz ulice: Adama Mickiewicza, Asesora, Brzozowa, Chabrowa, Irysowa, Jacka Soplicy, Jana Kazimierza-numery parzyste, Niezapominajki, Pana Tadeusza, Kwitnącej Wiśni, Plac Wolności, Podkomorzego, Rejenta, Rejtana, Soplicowo, Protazego, Gerwazego, Szlachecka, Telimeny, Pszeniczna, Różana, Rumiankowa, Sasankowa, Stokrotki, Tulipanowa, Spokojna, Zegrzyńska, Białego Bzu, Epopei, Fiołkowa.
Pokaż więcej
Gerard Jerzy Hoja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TU MIESZKAMY, TU DZIAŁAMY”
142
(20,52%)
Anna Grześkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MACIEJA MAZURA"
344
(49,71%)
Irena Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MY
32
(4,62%)
Piotr Łukasz Chmiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
174
(25,14%)
Okręg 3
Część sołectwa Nieporęt obejmująca ulice: Dzikiej Róży, Nowolipie, kpt. Stefana Pogonowskiego, Wojska Polskiego, Dworcowa, Inwokacji, Jana Kazimierza-numery nieparzyste, Szkolna, Zamkowa, Zosi, Pilawa, Wieczornej Bryzy.
Pokaż więcej
Agnieszka Błażewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TU MIESZKAMY, TU DZIAŁAMY”
43
(9,05%)
Jarosław Mariusz Kawka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MACIEJA MAZURA"
158
(33,26%)
Andrzej Kawka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MY
32
(6,74%)
Dariusz Andrzej Depczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(17,47%)
Konrad Grzegorz Szostek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA SZOSTKA
159
(33,47%)
Okręg 4
Sołectwo Aleksandrów oraz część sołectwa Nieporęt obejmująca ulice: Czajki, Hubala, kpt. Benedykta Pęczkowskiego, Lawendowa, Małołęcka, Marsa, Nastrojowa, Polnych Kwiatów, Powstańców, Turkusowa, Zwycięstwa, Polna, Potocka, Świętego Huberta, Przyjaciół, Odrodzenia, Agawy, Kresowa.
Pokaż więcej
Karol Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TU MIESZKAMY, TU DZIAŁAMY”
103
(15,70%)
Maria Hanna Płatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MACIEJA MAZURA"
252
(38,41%)
Adam Galas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
172
(26,22%)
Katarzyna Sobierańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPORĘT XXI - LEPSZA GMINA
129
(19,66%)
Okręg 5
Część sołectwa Białobrzegi obejmująca ulicę Osiedle Wojskowe-bloki Nr: 13, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 47, 62, 63, 109, 110.
Pokaż więcej
Stanisław Bondyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TU MIESZKAMY, TU DZIAŁAMY”
98
(28,65%)
Andrzej Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MACIEJA MAZURA"
149
(43,57%)
Paweł Witaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MY
53
(15,50%)
Adam Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(10,23%)
Krystyna Bożena Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ROZWÓJ GMINY NIEPORĘT I POWIATU LEGIONOWO
7
(2,05%)
Okręg 6
Sołectwo Rynia oraz część sołectwa Białobrzegi obejmująca ulice: Osiedle Wojskowe-bloki Nr: 89, 90, 91, 92, Dąbkowizna, Kąpielowa, Piwna, Plażowa, Spacerowa, Wczasowa, Wojska Polskiego, Starych Dębów, Pilawa.
Pokaż więcej
Katarzyna Joanna Kusy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TU MIESZKAMY, TU DZIAŁAMY”
85
(21,85%)
Bogusława Tomasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MACIEJA MAZURA"
184
(47,30%)
Stanisław Franciszek Król
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120
(30,85%)
Okręg 7
Część sołectwa Stanisławów Pierwszy obejmująca ulice: Słoneczna, Tęczowa, Spełnionych Marzeń, Jasna, Regatowa, Strużańska, Złotych Piasków, Błękitna, Księżycowa, Sielska, Świetlana, Przyszłość-numery nieparzyste od nr 1 do nr 51 (z dalszym oznaczeniem alfabetycznym), numery parzyste od nr 2 do nr 70 (z dalszym oznaczeniem alfabetycznym), Jana Kazimierza, Warsztatowa, Koncertowa, Barokowa, Harmonii, Swingowa, Operowa, Wolfganga A. Mozarta, Sonaty, Smyczkowa, Pięciolinii, Wiolinowa, Allegro, Brzozy, Konwaliowa, Jagodowa, Świerkowa, Borówkowa, Cyprysowa, Wesoła, Zajazdowa, Sokoła, Stolnika, Wojskiego, Geodetów, Drozdowa, Pogodna, Lisia, Kalinowa, Jarzębiny, Jodłowa, Leśny Zakątek, Paproci, Promykowa.
Pokaż więcej
Jolanta Maciejczuk-Białek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TU MIESZKAMY, TU DZIAŁAMY”
127
(20,42%)
Piotr Pietrucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MACIEJA MAZURA"
354
(56,91%)
Andrzej Mańk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MY
59
(9,49%)
Monika Rębelska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(13,18%)
Okręg 8
Sołectwo Izabelin oraz część sołectwa Stanisławów Pierwszy obejmująca ulice: Przyszłość-numery nieparzyste od nr 53 do końca, numery parzyste od nr 72 do końca, Baletowa, Brukowa, Graniczna, Izabelińska, Klonowa, Krzywa, Małołęcka, Wierzbowa, Rodzinna.
Pokaż więcej
Krzysztof Araszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TU MIESZKAMY, TU DZIAŁAMY”
65
(12,29%)
Jarosław Stanisław Koperski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MACIEJA MAZURA"
213
(40,26%)
Stanisław Dariusz Paterek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
251
(47,45%)
Okręg 9
Sołectwo Józefów
Pokaż więcej
Blandyna Agnieszka Janczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TU MIESZKAMY, TU DZIAŁAMY”
205
(32,80%)
Marian Oszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MACIEJA MAZURA"
174
(27,84%)
Paulina Patrycja Blech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(18,56%)
Adam Sadowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ROZWÓJ GMINY NIEPORĘT I POWIATU LEGIONOWO
130
(20,80%)
Okręg 10
Sołectwo Kąty Węgierskie
Pokaż więcej
Maciej Karol Scherer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TU MIESZKAMY, TU DZIAŁAMY”
125
(25,88%)
Jarosław Pisarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MACIEJA MAZURA"
126
(26,09%)
Monika Kawka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI KAWKA
121
(25,05%)
Marzena Ewa Kawka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MY
11
(2,28%)
Karolina Agnieszka Kępska-Tlaga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA SZOSTKA
100
(20,70%)
Okręg 11
Sołectwo Michałów-Grabina
Pokaż więcej
Dorota Wrońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TU MIESZKAMY, TU DZIAŁAMY”
99
(20,63%)
Paulina Wilgos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MACIEJA MAZURA"
61
(12,71%)
Krystyna Katarzyna Kaim-Zajączkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SMOG
125
(26,04%)
Monika Barbara Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI KAMIŃSKIEJ
195
(40,63%)
Okręg 12
Sołectwo Rembelszczyzna
Pokaż więcej
Norbert Gramann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TU MIESZKAMY, TU DZIAŁAMY”
100
(34,13%)
Wojciech Szybowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MACIEJA MAZURA"
160
(54,61%)
Kamil Stanisław Powała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MY
4
(1,37%)
Katarzyna Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(9,90%)
Okręg 13
Sołectwa: Stanisławów Drugi, Wola Aleksandra
Pokaż więcej
Dorota Ewa Banaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TU MIESZKAMY, TU DZIAŁAMY”
120
(21,86%)
Wiesława Elżbieta Bielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MACIEJA MAZURA"
183
(33,33%)
Leszek Dałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(10,02%)
Agnieszka Serwan-Dobroch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPORĘT XXI - LEPSZA GMINA
73
(13,30%)
Krzysztof Florian Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA SZOSTKA
118
(21,49%)
Okręg 14
Sołectwa: Beniaminów, Wólka Radzymińska
Pokaż więcej
Małgorzata Beata Pakuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TU MIESZKAMY, TU DZIAŁAMY”
28
(5,56%)
Ewa Broszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MACIEJA MAZURA"
250
(49,60%)
Zofia Roguska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MY
48
(9,52%)
Andrzej Emilian Jaszczur
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(13,10%)
Mariusz Rasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPORĘT XXI - LEPSZA GMINA
112
(22,22%)
Okręg 15
Sołectwo Zegrze Południowe
Pokaż więcej
Romana Hanna Roguska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TU MIESZKAMY, TU DZIAŁAMY”
10
(2,49%)
Wojciech Saks
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MACIEJA MAZURA"
169
(42,04%)
Mariusz Roman Szeremski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
136
(33,83%)
Krzysztof Wojda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MY
1
(0,25%)
Aneta Magdalena Nasuta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZEGRZA
86
(21,39%)