Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dzielnice m. st. Warszawy: Ursynów, Wilanów, Śródmieście, Mokotów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Natalia Kocon
1 253
(0,41%)
-
1
Daniel Leszek Witowski
6 075
(2,01%)
-
2
Mariusz Bernard Patey
626
(0,21%)
-
3
Magdalena Glick
1 331
(0,44%)
-
4
Justyna Artman
1 301
(0,43%)
-
6
Julian Dyzma Milfort
426
(0,14%)
-
7
Stanisław Franczak
787
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
-
1
Barbara Anna Gabryś
1 439
(0,48%)
-
5
Marcin Stanisław Turek
83
(0,03%)
-
2
Katarzyna Monika Boborycka
233
(0,08%)
-
4
Tomasz Józef Wojtczuk
120
(0,04%)
-
3
Paweł Piotr Czajka
345
(0,11%)
-
6
Aleksandra Nartonowicz
211
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
3
Małgorzata Joanna Adamczyk
897
(0,30%)
-
2
Radosław Bartosz Koba
453
(0,15%)
-
1
Julia Eliza Zimmermann
6 176
(2,04%)
-
4
Natalia Katarzyna Kwiatkowska
584
(0,19%)
-
5
Adam Tula
336
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Karolina Cecylia Kądziela
372
(0,12%)
-
1
Mariusz Lesław Krogulski
1 620
(0,53%)
-
7
Piotr Grzebalski
175
(0,06%)
-
3
Jacek Piotr Florysiak
128
(0,04%)
-
4
Mirosława Florysiak
85
(0,03%)
-
6
Justyna Stefania Kranas
65
(0,02%)
-
5
Michał Nieznański
136
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Zbigniew Adam Cierpisz
5 072
(1,67%)
-
1
Witold Czesław Kołodziejski
37 487
(12,38%)
-
5
Lidia Janina Nowicka
6 400
(2,11%)
-
3
Andrzej Robert Gmitruk
3 903
(1,29%)
-
4
Barbara Sackiewicz
5 225
(1,73%)
-
6
Małgorzata Iwona Kobitowicz
1 665
(0,55%)
-
7
Paweł Andrzej Terlecki
9 886
(3,26%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
5
Mariusz Bogdan Dołganiuk
32
(0,01%)
-
1
Urszula Danuta Kokosińska
397
(0,13%)
-
3
Wiesława Jaksa-Złotnicka
59
(0,02%)
-
4
Arnold Mikina
98
(0,03%)
-
6
Krzysztof Woźniak
179
(0,06%)
-
2
Barbara Stanisława Lambrych
83
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
-
1
Roman Jan Izdebski
511
(0,17%)
-
3
Wojciech Edward Dobrzyński
126
(0,04%)
-
7
Lena Huppert
189
(0,06%)
-
2
Bożena Urszula Szwed
171
(0,06%)
-
4
Jacek Jan Nowak
132
(0,04%)
-
6
Janina Grażyna Wiśniewska
114
(0,04%)
-
5
Marek Ziemowit Stawiarski
83
(0,03%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Ludwik Jerzy Rakowski
60 920
(20,11%)
-
4
Bogdan Marian Olesiński
6 249
(2,06%)
-
5
Helena Cichocka
16 525
(5,46%)
-
7
Krzysztof Piotr Skolimowski
12 752
(4,21%)
-
2
Maciej Tyśnicki
8 136
(2,69%)
-
3
Katarzyna Anna Bornowska
29 737
(9,82%)
-
6
Joanna Elżbieta Wiśniewska-Głowik
8 197
(2,71%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Walentyna Rakiel-Czarnecka
1 593
(0,53%)
-
2
Michał Stanisław Strąk
926
(0,31%)
-
3
Teresa Maria Wyszyńska
674
(0,22%)
-
7
Tomasz Jagodziński
581
(0,19%)
-
5
Agata Zofia Grudowska
401
(0,13%)
-
4
Adam Nyk
340
(0,11%)
-
6
Ryszard Waldemar Miazek
308
(0,10%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Katarzyna Maria Piekarska
27 910
(9,21%)
-
3
Zofia Domicela Bzdak
303
(0,10%)
-
2
Paweł Grzegorz Kołodziejski
893
(0,29%)
-
4
Natalia Aleksandra Żukowska
737
(0,24%)
-
7
Daniel Michalski
624
(0,21%)
-
5
Władysław Słowiński
192
(0,06%)
-
6
Marta Bolesława Kościelecka
209
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
3
Mikołaj Szymon Midak
190
(0,06%)
-
1
Mariusz Grzegorz Zalewski
2 216
(0,73%)
-
2
Rafał Sałapski
209
(0,07%)
-
4
Izabela Sokólska
332
(0,11%)
-
5
Anita Olga Łapińska
271
(0,09%)
-
6
Paulina Dywicka
275
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Marcin Adam Nowak
1 245
(0,41%)
-
4
Iwona Bożena Buchalska
1 648
(0,54%)
-
1
Wojciech Robert Matyjasiak
5 563
(1,84%)
-
5
Andrzej Daniel Sadomski
567
(0,19%)
-
2
Małgorzata Hanna Sobczak
3 887
(1,28%)
-
7
Bogdan Żmijewski
1 869
(0,62%)
-
6
Izabela Sylwia Wróblewska
2 509
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
4
Katarzyna Stępniak
807
(0,27%)
-
2
Ewa Anna Sufin-Jacquemart
1 628
(0,54%)
-
3
Piotr Stefan Jakubczyk
255
(0,08%)
-
6
Beata Maria Grabowska
550
(0,18%)
-
7
Iwona Małgorzata Łukasiewicz
433
(0,14%)
-
5
Jan Zieliński
454
(0,15%)
-
1
Marek Stanisław Kossakowski
2 703
(0,89%)
Okręg 2
Dzielnice m. st. Warszawy: Bemowo, Bielany, Ursus, Włochy, Ochota, Wola, Żoliborz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Paweł Grzegorzewicz
1 182
(0,43%)
-
7
Rozalia Maria Wasiewicz
998
(0,37%)
-
6
Anna Daria Woźniakowska
1 432
(0,52%)
-
2
Jerzy Wasiukiewicz
1 156
(0,42%)
-
4
Klara Jadwiga Zawada
2 183
(0,80%)
-
1
Waldemar Wasiewicz
6 001
(2,20%)
-
3
Paweł Wiktor Komorowski
1 006
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
-
4
Zygmunt Czaplicki
137
(0,05%)
-
1
Ewa Alicja Nitecka
1 438
(0,53%)
-
2
Anna Maria Adamiak
413
(0,15%)
-
3
Marek Lisiowski
219
(0,08%)
-
5
Martyna Szczubełek
179
(0,07%)
-
6
Jan Paweł Wierzbicki
384
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Katarzyna Ewa Paprota
4 370
(1,60%)
-
2
Damian Jakub Duszczenko
369
(0,14%)
-
3
Agnieszka Diana Strzałka
743
(0,27%)
-
5
Marianna Jadwiga Wartecka
289
(0,11%)
-
6
Bartłomiej Różycki
335
(0,12%)
-
4
Jakub Ryszard Kundzik
182
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Michał Jan Wawer
1 704
(0,62%)
-
2
Dariusz Artur Karczmarczyk
448
(0,16%)
-
4
Aleksander Filip Kowaliński
133
(0,05%)
-
3
Anna Maria Jamroz
269
(0,10%)
-
5
Renata Celina Żmuda
167
(0,06%)
-
6
Krzysztof Waldemar Mucha
127
(0,05%)
-
7
Małgorzata Wiszewska
156
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Claudia Staniszewska
5 486
(2,01%)
-
2
Michał Grodzki
15 251
(5,59%)
-
1
Michał Feliks Prószyński
34 767
(12,74%)
-
3
Andrzej Snarski
3 716
(1,36%)
-
5
Mariusz Marek Omelańczuk
1 701
(0,62%)
-
6
Izabela Antonina Wojtasik
3 231
(1,18%)
-
7
Agnieszka Jadwiga Jakubowska
7 599
(2,79%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
2
Andrzej Lazur
208
(0,08%)
-
1
Zdzisław Władysław Mokrogulski
287
(0,11%)
-
5
Kamil Bernatek
100
(0,04%)
-
3
Elżbieta Danuta Kopczyńska
248
(0,09%)
-
6
Aleksandra Maria Lazur
146
(0,05%)
-
4
Zbigniew Marek Witkowski
131
(0,05%)
-
7
Agnieszka Iwona Witkowska-Suska
191
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
-
2
Mirosława Zofia Modelska-Creech
73
(0,03%)
-
5
Tomasz Małkiewicz
57
(0,02%)
-
7
Sławomir Oprządek
44
(0,02%)
-
3
Katarzyna Ewa Świerszcz
144
(0,05%)
-
6
Piotr Lubański
64
(0,02%)
-
1
Paweł Mieczysław Połanecki
156
(0,06%)
-
4
Małgorzata Anna Sożewska-Wirkus
53
(0,02%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Urszula Anna Kierzkowska
26 409
(9,68%)
-
2
Krzysztof Grzegorz Strzałkowski
19 493
(7,14%)
-
1
Bartosz Wiśniakowski
40 724
(14,93%)
-
5
Jolanta Stanisława Osińska
7 182
(2,63%)
-
6
Agnieszka Sylwia Słomczyńska
10 250
(3,76%)
-
4
Adam Michał Hać
13 652
(5,00%)
-
7
Tomasz Witold Mencina
10 373
(3,80%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Tomasz Jędrzejczak
1 859
(0,68%)
-
3
Karol Tomasz Bielski
473
(0,17%)
-
4
Tatiana Joanna Garstka
442
(0,16%)
-
2
Wiktor Zbigniew Masłowski
494
(0,18%)
-
5
Lucyna Gertruda Wasilewska
382
(0,14%)
-
6
Maria Dudzik
468
(0,17%)
-
7
Janusz Dyduch
247
(0,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Małgorzata Helena Sekuła-Szmajdzińska
11 075
(4,06%)
-
2
Agnieszka Katarzyna Wołk-Łaniewska
2 279
(0,84%)
-
3
Mariusz Czesław Cegielski
692
(0,25%)
-
4
Hanna Dorota Lamcho
471
(0,17%)
-
6
Eugenia Józefa Tymieniecka
335
(0,12%)
-
7
Ryszard Józef Dzieniszewski
422
(0,15%)
-
5
Andrzej Stefan Namysłowski
390
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Katarzyna Anna Zaleśna
2 022
(0,74%)
-
4
Łukasz Dywicki
243
(0,09%)
-
2
Sławomir Dziubiński
569
(0,21%)
-
6
Adam Gołota
477
(0,17%)
-
3
Bogusława Bulińska
113
(0,04%)
-
5
Alicja Stanisława Stawicka
159
(0,06%)
-
7
Zuzanna Maria Krajewska
345
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
5
Danuta Zofia Radulska
1 278
(0,47%)
-
4
Krzysztof Tomasz Marciniak
1 595
(0,58%)
-
6
Katarzyna Monika Kośla
1 652
(0,61%)
-
3
Marta Boguszewska
3 373
(1,24%)
-
1
Andrzej Wiesław Rosiewicz
4 914
(1,80%)
-
2
Wojciech Papis
1 775
(0,65%)
-
7
Małgorzata Ewa Jarecka-Powolny
1 366
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
2
Agnieszka Krystyna Oleszkiewicz-Zakrzewska
1 004
(0,37%)
-
6
Małgorzata Ewa Szumska-Przeniosło
416
(0,15%)
-
1
Wojciech Marian Kubalewski
1 607
(0,59%)
-
5
Konrad Piotr Zbrożek
196
(0,07%)
-
3
Mariusz Koziatek
286
(0,10%)
-
7
Michał Dominik Marusik
263
(0,10%)
-
4
Joanna Maja Górska
1 387
(0,51%)
Okręg 3
Dzielnice m. st. Warszawy: Białołęka, Rembertów, Targówek, Wawer, Wesoła, Praga Północ, Praga Południe
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Elżbieta Wiśniewska
1 269
(0,43%)
-
7
Beata Małgorzata Bielińska-Jacewicz
810
(0,27%)
-
2
Agnieszka Ewa Strzembosz
2 718
(0,92%)
-
3
Mateusz Duch
2 739
(0,92%)
-
1
Tomasz Krzysztof Barbachowski
5 454
(1,84%)
-
6
Jerzy Banaś
1 134
(0,38%)
-
4
Izabela Anna Mioduszewska
1 955
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
-
4
Mirosław Marian Obstawski
73
(0,02%)
-
1
Krzysztof Kudera
1 296
(0,44%)
-
5
Klaudia Szczubełek
387
(0,13%)
-
2
Elżbieta Maria Dziubak
771
(0,26%)
-
3
Paweł Michalik
679
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
6
Michał Aleksander Skrzyniarz
223
(0,08%)
-
4
Kacper Janusz Van Wallendael
393
(0,13%)
-
3
Monika Zofia Godlewska
756
(0,26%)
-
2
Aleksander Krzysztof Paradziński
411
(0,14%)
-
5
Urszula Teresa Kuczyńska
414
(0,14%)
-
1
Anna Klara Jagodzińska
4 561
(1,54%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Barbara Kazimiera Tumanowicz
343
(0,12%)
-
1
Jerzy Rychlik
1 645
(0,55%)
-
7
Dominika Anna Józefowicz
191
(0,06%)
-
5
Paweł Usiądek
116
(0,04%)
-
6
Rafał Piotr Wielądek
214
(0,07%)
-
4
Edyta Agnieszka Luty
364
(0,12%)
-
3
Damian Władysław Cieślak
267
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Dominik Konrad Nowak
4 300
(1,45%)
-
6
Ewa Elżbieta Lisiecka
13 857
(4,67%)
-
1
Tomasz Władysław Zdzikot
27 598
(9,31%)
-
7
Piotr Milwiw-Baron
2 027
(0,68%)
-
2
Wojciech Jakub Zabłocki
20 554
(6,93%)
-
3
Anna Maria Rożek
11 444
(3,86%)
-
5
Agnieszka Magdalena Matusik-Niedziałek
3 574
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
2
Beata Szmigiel
202
(0,07%)
-
1
Ryszard Marek Dziong
190
(0,06%)
-
3
Barbara Balcerzak
217
(0,07%)
-
4
Andrzej Marian Dryl
103
(0,03%)
-
5
Henryk Albin Górski
94
(0,03%)
-
6
Magdalena Teresa Wykręt-Semilska
117
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
-
1
Bogdan Bartłomiej Pruszyński
161
(0,05%)
-
2
Barbara Teresa Pluchrat
100
(0,03%)
-
3
Stanisław Bartłomiej Morysiński
65
(0,02%)
-
4
Jolanta Maria Polichnowska
84
(0,03%)
-
6
Walery Wysoczański
39
(0,01%)
-
5
Agnieszka Anna Obierzyńska
78
(0,03%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Wioletta Paprocka-Ślusarska
23 470
(7,92%)
-
5
Jerzy Maria Jurek
3 938
(1,33%)
-
3
Izabela Ziątek
16 025
(5,41%)
-
4
Krzysztof Celiński
8 446
(2,85%)
-
6
Elżbieta Dorota Gęsina
7 892
(2,66%)
-
7
Łukasz Tomasz Jeziorski
9 273
(3,13%)
-
1
Tomasz Antoni Kucharski
58 452
(19,72%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Ludomir Szymanek
638
(0,22%)
-
1
Izabela Stelmańska
2 708
(0,91%)
-
4
Zbigniew Kaliszyk
337
(0,11%)
-
7
Rafał Sebastian Nowatkiewicz
263
(0,09%)
-
6
Agata Maria Farkowska
426
(0,14%)
-
5
Robert Jerzy Surowiecki
253
(0,09%)
-
3
Teresa Maria Bogiel
591
(0,20%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Urszula Izabela Parzych-Górska
808
(0,27%)
-
4
Dariusz Tadeusz Sadkowski
442
(0,15%)
-
1
Danuta Waniek
15 515
(5,23%)
-
3
Mariusz Święcki
1 572
(0,53%)
-
7
Andrzej Płonka
577
(0,19%)
-
6
Zbigniew Piotr Paradowski
376
(0,13%)
-
5
Jolanta Wiktoruk
602
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
7
Julia Anna Kawka
421
(0,14%)
-
1
Sylwester Stawicki
1 774
(0,60%)
-
2
Grzegorz Henryk Stawicki
266
(0,09%)
-
4
Klaudia Weronika Krawczyk
347
(0,12%)
-
3
Artur Kulpita
244
(0,08%)
-
5
Aleksandra Karolina Sokólska
222
(0,07%)
-
6
Magdalena Maria Krawczyk
206
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
6
Aleksandra Magdalena Zawirska
2 387
(0,81%)
-
4
Zofia Emilia Melak
3 338
(1,13%)
-
5
Mirosław Dariusz Gleb
595
(0,20%)
-
7
Dariusz Jerzy Połeć
1 398
(0,47%)
-
1
Dariusz Kacprzak
7 984
(2,69%)
-
2
Julia Helena Kuchno
2 954
(1,00%)
-
3
Michał Jerzy Woźniak
1 780
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY
-
3
Larysa Helena Jaromska
77
(0,03%)
-
1
Grażyna Janina Wasilewska-Miernicka
211
(0,07%)
-
2
Ryszard Szułakiewicz
56
(0,02%)
-
4
Krzysztof Wróbel
173
(0,06%)
-
5
Joanna Zofia Zwolińska
123
(0,04%)
-
6
Paweł Cezary Łęski
121
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
2
Jakub Adam Bojanowski
449
(0,15%)
-
4
Magda Stefaniak
727
(0,25%)
-
3
Maria Elżbieta Orłowska
1 047
(0,35%)
-
1
Jarosław Malicki
1 805
(0,61%)
-
5
Małgorzata Zielińska
1 131
(0,38%)
Okręg 4
miasto Płock; powiaty: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, pułtuski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Kamil Ocicki
1 357
(0,37%)
-
6
Danuta Bożena Gorzelańczyk
551
(0,15%)
-
8
Artur Witkoś
550
(0,15%)
-
4
Aleksander Piotr Kilar
903
(0,25%)
-
1
Włodzimierz Olewnik
7 093
(1,94%)
-
2
Irmina Donata Ochenkowska
1 375
(0,38%)
-
3
Robert Sylwester Nitek
706
(0,19%)
-
7
Sebastian Paweł Grzegorzewski
527
(0,14%)
-
11
Jan Pawlak
1 352
(0,37%)
-
9
Marta Henryka Żołądź
564
(0,15%)
-
10
Monika Małgorzata Dąbrowska
1 330
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
-
2
Renata Teresa Czajka
529
(0,14%)
-
3
Ryszard Nitecki
106
(0,03%)
-
1
Leszek Piotr Salamoński
568
(0,16%)
-
4
Bartłomiej Krzysztof Law
67
(0,02%)
-
6
Zofia Olender
327
(0,09%)
-
5
Irena Władysława Rogalska-Czaplicka
186
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Magdalena Malińska
1 510
(0,41%)
-
2
Jerzy Wojciech Piórowicz
288
(0,08%)
-
3
Aleksandra Woźniak
455
(0,12%)
-
4
Mateusz Dobrowolski
270
(0,07%)
-
6
Rafał Trzeciak
255
(0,07%)
-
5
Sylwia Rębosz
185
(0,05%)
-
7
Zuzanna Głowacka
280
(0,08%)
-
9
Julia Marciniak-Mierzwa
153
(0,04%)
-
8
Filip Michał Kwiatkowski
254
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
5
Małgorzata Turowska
319
(0,09%)
-
2
Andrzej Rybnik
287
(0,08%)
-
1
Jerzy Robert Nowak
1 700
(0,46%)
-
4
Tomasz Józef Stelmach
307
(0,08%)
-
3
Marek Stanisław Mossakowski
444
(0,12%)
-
6
Magdalena Kucińska
342
(0,09%)
-
8
Agnieszka Monika Pawlak
362
(0,10%)
-
7
Elżbieta Anna Binięda
136
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wojciech Franciszek Krajewski
5 047
(1,38%)
-
1
Rafał Romanowski
46 831
(12,80%)
-
4
Agnieszka Maria Krzętowska
6 593
(1,80%)
-
5
Maria Bożena Gajewska
8 856
(2,42%)
-
6
Wiesław Mateusz Kownacki
4 345
(1,19%)
-
7
Ewa Anna Leśniewska
7 334
(2,00%)
-
11
Mirosław Marian Milewski
12 478
(3,41%)
-
2
Artur Tomasz Czapliński
12 053
(3,29%)
-
3
Łukasz Gołębiowski
13 783
(3,77%)
-
9
Zenon Marian Kowalewski
6 508
(1,78%)
-
8
Beata Katarzyna Marzęda-Przybysz
4 524
(1,24%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Iwona Lidia Szczepaniak
792
(0,22%)
-
2
Andrzej Grzegorzewski
296
(0,08%)
-
3
Jacek Wiśniewski
462
(0,13%)
-
4
Ewa Nagucka
269
(0,07%)
-
6
Janina Zofia Szczerba
126
(0,03%)
-
5
Paweł Amelian
255
(0,07%)
-
9
Arkadiusz Dębiec
258
(0,07%)
-
7
Łukasz Adamiak
228
(0,06%)
-
8
Małgorzata Nagucka
130
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
-
1
Wojciech Bardoński
252
(0,07%)
-
3
Włodzimierz Stefan Magalski
115
(0,03%)
-
4
Maria Teresa Fijałkowska
251
(0,07%)
-
2
Maria Kuczyńska
324
(0,09%)
-
6
Leszek Wiśniewski
197
(0,05%)
-
5
Adam Jakubiak
255
(0,07%)
-
7
Maria Ewa Trzebińska
64
(0,02%)
-
8
Maria Ewa Czaradzka
83
(0,02%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Wiesław Mariusz Raboszuk
8 938
(2,44%)
-
3
Beata Małgorzata Rusinowska
6 223
(1,70%)
-
2
Stefan Józef Kotlewski
3 746
(1,02%)
-
4
Jan Korytowski
1 365
(0,37%)
-
5
Małgorzata Zofia Rzeplińska
2 831
(0,77%)
-
6
Marcin Łobko
896
(0,24%)
-
11
Urszula Henryka Pawlak
2 141
(0,59%)
-
8
Grzegorz Lomperta
864
(0,24%)
-
10
Jolanta Maria Smykowska
944
(0,26%)
-
9
Rafał Mariusz Woźnowski
1 284
(0,35%)
-
7
Aneta Uchwał
1 617
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
9
Tomasz Matuszewski
2 371
(0,65%)
-
1
Adam Krzysztof Struzik
76 971
(21,04%)
-
3
Wiesława Krawczyk
5 434
(1,49%)
-
4
Paweł Jerzy Obermeyer
9 161
(2,50%)
-
6
Konrad Wojnarowski
6 775
(1,85%)
-
5
Grzegorz Gańko
6 728
(1,84%)
-
7
Elżbieta Szymanik
5 026
(1,37%)
-
8
Renata Dorota Drążewska
2 638
(0,72%)
-
10
Bożena Liszewska
1 800
(0,49%)
-
11
Sławomir Wyrzykowski
3 447
(0,94%)
-
2
Mirosław Adam Orliński
13 173
(3,60%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Marian Serwach
633
(0,17%)
-
1
Włodzimierz Czarzasty
11 792
(3,22%)
-
2
Ilona Iwaniak
1 969
(0,54%)
-
3
Emilia Kotewska-Avramčeva
1 076
(0,29%)
-
5
Jerzy Spodobalski
791
(0,22%)
-
6
Stanisław Kuciński
630
(0,17%)
-
11
Jerzy Mieczysław Kotarski
1 081
(0,30%)
-
7
Wiesława Pałysa
496
(0,14%)
-
10
Robert Jerzy Grudzień
515
(0,14%)
-
9
Aldona Skorupska
451
(0,12%)
-
8
Tomasz Kocimski
341
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
8
Przemysław Ciesielski
196
(0,05%)
-
1
Mateusz Siennicki
1 154
(0,32%)
-
4
Rafał Jerzy Wereszczaka
173
(0,05%)
-
2
Jarosław Władysław Popowski
269
(0,07%)
-
3
Barbara Danuta Puternicka
209
(0,06%)
-
5
Joanna Tyśkiewicz
299
(0,08%)
-
6
Marta Sikora
413
(0,11%)
-
7
Alicja Wójcik
455
(0,12%)
-
9
Dominika Maria Korwin-Mikke
1 051
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
5
Sławomir Ambroziak
1 345
(0,37%)
-
2
Roman Tadeusz Niesiobędzki
1 076
(0,29%)
-
6
Józef Franciszek Smolorz
576
(0,16%)
-
7
Żaneta Dąbrowska
1 552
(0,42%)
-
8
Marcin Wieczorek
1 172
(0,32%)
-
9
Przemysław Kocyła
372
(0,10%)
-
4
Aleksandra Wiśnicka
1 343
(0,37%)
-
3
Grażyna Pietrzak
2 451
(0,67%)
-
11
Krzysztof Dariusz Pietrzak
1 453
(0,40%)
-
1
Iwona Krystyna Wierzbicka
4 429
(1,21%)
-
10
Damian Sieczka
581
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
2
Maciej Zbigniew Siwek
506
(0,14%)
-
1
Agata Anna Rull Quesada
1 006
(0,27%)
-
5
Patryk Wydurski
465
(0,13%)
-
3
Anna Maria Krzeska-Gomułka
503
(0,14%)
-
4
Henryk Sieciński
293
(0,08%)
Okręg 5
miasto Radom; powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
7
Tomasz Makuch
1 428
(0,47%)
-
3
Piotr Jerzy Sikora
2 265
(0,75%)
-
2
Tomasz Świtka
3 141
(1,04%)
-
5
Tadeusz Pyrcioch
922
(0,31%)
-
4
Agnieszka Katarzyna Rejczak
3 085
(1,02%)
-
6
Marcin Nowak
1 852
(0,61%)
-
8
Justyna Jadwiga Maniak
1 075
(0,36%)
-
1
Agata Bożena Pater
7 121
(2,36%)
KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
-
3
Tadeusz Trochanowski
90
(0,03%)
-
1
Beata Elżbieta Trochanowska
578
(0,19%)
-
2
Tomasz Piotr Nałęcz
403
(0,13%)
-
4
Anatol Kalinowski
170
(0,06%)
-
5
Elżbieta Trochanowska
157
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
7
Tomasz Michał Święcicki
126
(0,04%)
-
1
Konrad Mostek
729
(0,24%)
-
3
Sławomir Płatos
380
(0,13%)
-
6
Anna Izabela Żytkowska-Prus
131
(0,04%)
-
5
Jarosław Marcin Soja
141
(0,05%)
-
8
Jolanta Turzyńska
433
(0,14%)
-
4
Oliwia Małgorzata Marciszewska
225
(0,07%)
-
2
Justyna Agnieszka Kosiec
522
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Mateusz Michał Konopski
457
(0,15%)
-
4
Marcin Bińkowski
552
(0,18%)
-
1
Marek Wacław Szewczyk
1 634
(0,54%)
-
3
Agnieszka Magdalena Witasek
215
(0,07%)
-
5
Aleksandra Karolina Bomba
551
(0,18%)
-
9
Dorota Szydło
471
(0,16%)
-
6
Paweł Sambor
331
(0,11%)
-
7
Dominika Paulina Miodowska
185
(0,06%)
-
8
Karol Kowalski
503
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Maciej Andrzej Kosowski
2 912
(0,97%)
-
4
Jacek Adam Wrocławski
1 979
(0,66%)
-
2
Jakub Piotr Kowalski
37 772
(12,53%)
-
3
Agnieszka Beata Górska
19 314
(6,41%)
-
1
Radosław Aleksander Fogiel
36 940
(12,26%)
-
5
Aurelia Bogusława Michałowska
3 296
(1,09%)
-
6
Jan Rejczak
11 031
(3,66%)
-
7
Anna Wolszczak
6 343
(2,10%)
-
9
Ewa Białecka
12 673
(4,20%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
3
Janusz Leszek Mostek
187
(0,06%)
-
4
Jolanta Grażyna Motyka
323
(0,11%)
-
5
Marek Zbigniew Jaworski
409
(0,14%)
-
6
Elżbieta Korcz
406
(0,13%)
-
9
Sławomir Wojciech Wójcik
683
(0,23%)
-
7
Jadwiga Kaczmarska
174
(0,06%)
-
8
Jolanta Raczyńska
234
(0,08%)
-
1
Adam Jarosław Maroszek
887
(0,29%)
-
2
Ewa Barbara Mąkosa
719
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
-
4
Aldona Małgorzata Skrzypczak
155
(0,05%)
-
3
Jakub Maciejewski
382
(0,13%)
-
2
Andrzej Julian Gospodarczyk
168
(0,06%)
-
5
Beata Maria Mazur
509
(0,17%)
-
1
Krzysztof Skrzypczak
490
(0,16%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Tomasz Józef Śmietanka
8 828
(2,93%)
-
1
Rafał Piotr Rajkowski
29 861
(9,91%)
-
4
Aneta Bors
2 488
(0,83%)
-
7
Magdalena Beata Nowacka
3 238
(1,07%)
-
8
Elżbieta Grażyna Cichawa-Grabowska
898
(0,30%)
-
6
Sylwia Łyżwa
2 565
(0,85%)
-
9
Witold Wójcik
2 086
(0,69%)
-
5
Zygmunt Andrzej Łukomski
1 080
(0,36%)
-
2
Łukasz Kwiecień
3 516
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
9
Ilona Dorota Jaroszek-Nowak
2 445
(0,81%)
-
2
Zbigniew Gołąbek
8 687
(2,88%)
-
1
Bożenna Teresa Pacholczak
9 453
(3,14%)
-
3
Leszek Janusz Przybytniak
10 170
(3,37%)
-
4
Bogusława Janina Jaworska
5 955
(1,98%)
-
5
Anna Monika Chaładaj-Grodzińska
2 789
(0,93%)
-
6
Andrzej Ryszard Piotrowski
2 043
(0,68%)
-
8
Jolanta Katarzyna Wilczyńska-Furmanek
1 493
(0,50%)
-
7
Krzysztof Postek
2 032
(0,67%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Ireneusz Robert Sitarski
3 215
(1,07%)
-
3
Grażyna Janina Maryniak-Gawrylik
604
(0,20%)
-
4
Zygmunt Gorycki
581
(0,19%)
-
6
Janusz Marian Cichy
833
(0,28%)
-
5
Barbara Helena Kupczyk
343
(0,11%)
-
8
Marcin Paweł Feruś
332
(0,11%)
-
7
Bożena Małgorzata Wilk
873
(0,29%)
-
9
Magdalena Marszałek
1 564
(0,52%)
-
2
Leszek Rejmer
2 118
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Hubert Stanisław Czerniak
3 940
(1,31%)
-
3
Ewelina Szymańska
664
(0,22%)
-
2
Stefan Błaszczyk
697
(0,23%)
-
8
Arkadiusz Rafał Czarnecki
452
(0,15%)
-
6
Ernest Nosowski
181
(0,06%)
-
4
Bartosz Jan Saniewski
238
(0,08%)
-
7
Teresa Basińska
297
(0,10%)
-
5
Ewa Wanda Maciaszek
333
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Rafał Wrześniak
1 402
(0,47%)
-
8
Ewa Frączek
2 003
(0,66%)
-
4
Ewa Grażyna Grzona
475
(0,16%)
-
9
Andrzej Sukiennik
1 316
(0,44%)
-
7
Aleksandra Anna Gadaj
766
(0,25%)
-
5
Monika Wioletta Kaczmarczyk
1 279
(0,42%)
-
6
Krystian Czarnecki
931
(0,31%)
-
1
Iwona Maryla Skrzypczak
3 977
(1,32%)
-
3
Krzysztof Lenart
1 585
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
2
Jarosław Staniszewski
382
(0,13%)
-
1
Beata Barbara Michalec
1 021
(0,34%)
-
3
Katarzyna Dorota Maj-Wężyk
409
(0,14%)
-
4
Zdzisław Grzegorz Broda
312
(0,10%)
-
5
Elżbieta Helena Jagiełło
795
(0,26%)
Okręg 6
miasta Ostrołęka i Siedlce; powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Zbigniew Dąbrowski
2 121
(0,56%)
-
5
Barbara Maria Sadowska
1 640
(0,43%)
-
8
Magdalena Kotlarz
853
(0,22%)
-
9
Radosław Leszczyński
1 142
(0,30%)
-
6
Mariola Zofia Kowalewska
860
(0,23%)
-
7
Wanda Maria Ługowska
660
(0,17%)
-
1
Marian Piłka
8 742
(2,30%)
-
3
Ireneusz Kulesza
1 707
(0,45%)
-
10
Hubert Michał Pasiak
3 443
(0,91%)
-
4
Teresa Trzaska
2 404
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
-
2
Marek Szabłowski
736
(0,19%)
-
1
Agnieszka Nartonowicz
1 685
(0,44%)
-
5
Zdzisława Dzięgielewska
241
(0,06%)
-
3
Adrian Dzięgielewski
300
(0,08%)
-
4
Grażyna Bobowska
463
(0,12%)
-
6
Romuald Lech Wierzbicki
220
(0,06%)
-
7
Ewa Szczubełek
859
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
2
Tomasz Andrzej Pniewski
288
(0,08%)
-
1
Dorota Zofia Olko
1 580
(0,42%)
-
3
Ewa Danuta Zielińska
642
(0,17%)
-
4
Aleksandra Ewa Szkudłapska
157
(0,04%)
-
6
Maja Joanna Czepiel
162
(0,04%)
-
5
Patryk Eryk Reguła
183
(0,05%)
-
7
Piotr Krajewski
428
(0,11%)
-
8
Andrzej Rafał Broniarek
134
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Witold Sławomir Tumanowicz
1 596
(0,42%)
-
2
Adam Eliasz Durka
330
(0,09%)
-
4
Magdalena Patrycja Melion
345
(0,09%)
-
5
Michał Marzoch
323
(0,09%)
-
3
Karol Dądera
426
(0,11%)
-
6
Paulina Danuta Małyszek
205
(0,05%)
-
7
Milena Agata Iwanowska
299
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Joanna Bala
17 817
(4,70%)
-
1
Wojciech Józef Kudelski
54 857
(14,46%)
-
8
Dorota Skrzypek
7 081
(1,87%)
-
10
Barbara Rogalska
7 237
(1,91%)
-
9
Maciej Górski
10 490
(2,77%)
-
7
Krzysztof Winiarski
10 184
(2,68%)
-
6
Jacek Kozaczyński
5 244
(1,38%)
-
5
Michał Tadeusz Góras
11 146
(2,94%)
-
2
Marcin Grabowski
23 896
(6,30%)
-
3
Krzysztof Jan Żochowski
16 738
(4,41%)
-
11
Elżbieta Woźniak-Sionek
9 685
(2,55%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
3
Maria Grażyna Tul
195
(0,05%)
-
4
Sara Kanonowicz
240
(0,06%)
-
5
Jarosław Wilkowski
241
(0,06%)
-
8
Barbara Leszczyńska
323
(0,09%)
-
9
Anna Teresa Matyszewska
328
(0,09%)
-
6
Zenon Józef Paśnicki
176
(0,05%)
-
1
Andrzej Wójcik
1 237
(0,33%)
-
2
Tomasz Maciej Rycielski
226
(0,06%)
-
7
Jolanta Krawczak
290
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
-
7
Hanna Łuka Kosel
63
(0,02%)
-
8
Renata Danuta Hennig
32
(0,01%)
-
9
Dorota Gutowska
192
(0,05%)
-
10
Kazimierz Rudzki
86
(0,02%)
-
11
Sławomir Adam Kulas
261
(0,07%)
-
6
Kamila Gałecka
309
(0,08%)
-
1
Henryk Dmowski
430
(0,11%)
-
4
Katarzyna Joanna Sieniawska-Sokołowska
101
(0,03%)
-
2
Dariusz Leon Żochowski
646
(0,17%)
-
3
Mirosław Stanisław Jedynak
131
(0,03%)
-
5
Olga Miłosz
471
(0,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Elżbieta Lanc
25 818
(6,81%)
-
2
Krzysztof Tadeusz Gruziński
3 765
(0,99%)
-
3
Wiesław Andrzej Kalicki
2 498
(0,66%)
-
4
Ryszard Dziadak
1 686
(0,44%)
-
6
Robert Sobiech
1 787
(0,47%)
-
8
Dorota Jastrzębska
2 374
(0,63%)
-
5
Ewa Jolanta Flaga
3 578
(0,94%)
-
7
Andrzej Daniluk
1 315
(0,35%)
-
9
Marzena Danielak
1 724
(0,45%)
-
10
Maciej Mirosław Wójcik
1 339
(0,35%)
-
11
Bożena Sawicka
3 090
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mirosław Jan Augustyniak
15 414
(4,06%)
-
1
Janina Ewa Orzełowska
26 189
(6,90%)
-
5
Jerzy Piesio
3 932
(1,04%)
-
3
Marian Krupiński
9 604
(2,53%)
-
6
Mariusz Kozera
2 457
(0,65%)
-
4
Cecylia Domżała
6 100
(1,61%)
-
7
Rafał Pieniak
2 523
(0,67%)
-
9
Ewa Pędzich-Ościłowska
821
(0,22%)
-
11
Grzegorz Krzysztof Skwierczyński
1 662
(0,44%)
-
8
Anna Agnieszka Wieczorek
1 867
(0,49%)
-
10
Anna Tarkowska
1 182
(0,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
9
Patryk Laskowski
479
(0,13%)
-
1
Krzysztof Filipek
4 413
(1,16%)
-
2
Maciej Tadeusz Prandota
574
(0,15%)
-
3
Krzysztof Kołodziejczyk
1 927
(0,51%)
-
5
Wiesław Lipowski
736
(0,19%)
-
4
Elżbieta Halina Stawowska
715
(0,19%)
-
7
Michał Dariusz Fierka
95
(0,03%)
-
6
Eryka Anna Rowicka
381
(0,10%)
-
10
Tomasz Zbigniew Zagrodzki
185
(0,05%)
-
11
Sandra Ngoc Dinh Hong
1 064
(0,28%)
-
8
Sylwia Matyja
443
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Łukasz Zdunek
1 854
(0,49%)
-
5
Edyta Radzikowska
598
(0,16%)
-
4
Paweł Bala
652
(0,17%)
-
2
Aneta Anna Salamon
338
(0,09%)
-
3
Cezary Cybulski
351
(0,09%)
-
6
Tadeusz Stoszewski
164
(0,04%)
-
7
Ewa Kądziela
410
(0,11%)
-
8
Maria Tobiasz
314
(0,08%)
-
9
Michał Harasim
172
(0,05%)
-
10
Piotr Paweł Stefaniuk
277
(0,07%)
-
11
Natalia Ewa Korwin-Mikke
1 276
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Krzysztof Gajowniczek
6 308
(1,66%)
-
2
Zofia Błońska
2 688
(0,71%)
-
6
Anna Malitka
1 575
(0,42%)
-
8
Urszula Elżbieta Kowalczyk
2 490
(0,66%)
-
3
Marcin Krupa
2 106
(0,56%)
-
7
Grzegorz Janiszewski
956
(0,25%)
-
5
Adam Bodzan
1 011
(0,27%)
-
4
Joanna Kubeł
2 360
(0,62%)
-
9
Henryk Ireneusz Tomasiewicz
378
(0,10%)
-
10
Maria Antonina Krawczyk
1 046
(0,28%)
-
11
Łukasz Łubkowski
1 361
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Urszula Sara Zielińska
1 658
(0,44%)
-
2
Paweł Jerzy Nawrocki
297
(0,08%)
-
4
Tomasz Grzegorz Wilczyński
422
(0,11%)
-
3
Irena Kołodziej
494
(0,13%)
-
5
Katarzyna Mitros
484
(0,13%)
Okręg 7
Powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
9
Mikołaj Dunin
1 474
(0,31%)
-
12
Lidia Barbara Leniec
541
(0,11%)
-
13
Tomasz Józef Fersz
706
(0,15%)
-
1
Krzysztof Kawęcki
12 114
(2,53%)
-
2
Janusz Waldemar Piotrowski
1 550
(0,32%)
-
3
Elżbieta Maria Młocka
1 828
(0,38%)
-
4
Kazimierz Andrzej Zych
2 403
(0,50%)
-
6
Aleksander Miron Zaręba
1 170
(0,24%)
-
10
Ewa Anna Rowińska
1 700
(0,36%)
-
11
Wiesław Marian Popiel
599
(0,13%)
-
7
Bernadetta Dutkowska
1 171
(0,24%)
-
8
Janusz Paweł Bukowski
722
(0,15%)
-
5
Teresa Borkowska
1 918
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
-
3
Czesława Parda
371
(0,08%)
-
1
Piotr Grzegorz Manarczyk
2 404
(0,50%)
-
2
Jacek Michał Boborycki
386
(0,08%)
-
5
Izabela Katarzyna Jarzyna-Błaszczak
1 663
(0,35%)
-
4
Krzysztof Myszka
679
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
2
Ewa Joanna Infeld
1 041
(0,22%)
-
1
Marcin Górski
3 403
(0,71%)
-
3
Mateusz Szymański
596
(0,12%)
-
4
Anna Smogorzewska
971
(0,20%)
-
8
Joanna Dagmara Cieplińska-Kowalska
213
(0,04%)
-
6
Joanna Agnieszka Przygodzka
524
(0,11%)
-
5
Marek Posiadała
290
(0,06%)
-
10
Anna Konopka
1 003
(0,21%)
-
7
Jacek Sut
666
(0,14%)
-
9
Tadeusz Piotr Grygo
194
(0,04%)
-
12
Michał Mikołaj Mierzwa
251
(0,05%)
-
11
Robert Urbanek
244
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Alina Barbara Wawer
341
(0,07%)
-
1
Krzysztof Bosak
6 189
(1,29%)
-
4
Tomasz Rutkowski
495
(0,10%)
-
3
Kamil Chrustowski
351
(0,07%)
-
5
Anna Jadwiga Pintara
230
(0,05%)
-
7
Anna Zofia Janaszek
186
(0,04%)
-
6
Michał Stolarek
268
(0,06%)
-
8
Piotr Filipek
507
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Bittel
42 714
(8,93%)
-
13
Łukasz Jerzy Kudlicki
9 243
(1,93%)
-
2
Katarzyna Lubiak
23 050
(4,82%)
-
3
Dominika Małgorzata Figurska
22 101
(4,62%)
-
4
Damian Dariusz Olszewski
14 040
(2,94%)
-
8
Piotr Wojciechowski
7 903
(1,65%)
-
5
Marcel Józef Klinowski
4 022
(0,84%)
-
6
Krystyna Bożena Kwasiborska-Przychodzka
3 347
(0,70%)
-
11
Piotr Kłos
6 096
(1,27%)
-
9
Urszula Maria Starużyk
4 630
(0,97%)
-
7
Stefan Traczyk
9 709
(2,03%)
-
10
Michał Adam Walewski
2 052
(0,43%)
-
12
Monika Agnieszka Czajkowska
7 305
(1,53%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
2
Ryszard Wojciech Tomczyk
380
(0,08%)
-
4
Sabina Marianna Lipińska
333
(0,07%)
-
1
Sławomir Michał Batóg
600
(0,13%)
-
5
Krzysztof Stanisław Stecki
154
(0,03%)
-
6
Aneta Rutkowska
662
(0,14%)
-
8
Mariusz Dąbrowski
386
(0,08%)
-
7
Marcin Michał Ostapkowicz
84
(0,02%)
-
9
Jolanta Ewa Sztora
113
(0,02%)
-
10
Agnieszka Pietrzak
528
(0,11%)
-
3
Vy Ngo Van
1 090
(0,23%)
-
11
Joanna Kolc-Kraśniewska
65
(0,01%)
-
12
Norbert Pietrzak
384
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
-
5
Tomasz Dąbała
215
(0,04%)
-
8
Ewa Jolanta Gmiter-Rogalska
114
(0,02%)
-
3
Katarzyna Karolina Zbudniewek
194
(0,04%)
-
11
Adam Remigiusz Domaradzki
230
(0,05%)
-
9
Jerzy Wyszyński
252
(0,05%)
-
1
Romuald Tadeusz Starosielec
267
(0,06%)
-
2
Jerzy Rybak
738
(0,15%)
-
4
Dariusz Prokopowicz
234
(0,05%)
-
7
Karol Kulas
249
(0,05%)
-
6
Beata Anna Seroczyńska
298
(0,06%)
-
10
Iwona Zuzanna Bednarska
330
(0,07%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Anna Katarzyna Brzezińska
10 623
(2,22%)
-
7
Grażyna Orzechowska-Mikulska
3 499
(0,73%)
-
1
Marcin Podsędek
41 078
(8,59%)
-
6
Dorota Anna Zbińkowska
3 481
(0,73%)
-
4
Jadwiga Teresa Zakrzewska
13 746
(2,87%)
-
3
Piotr Kandyba
11 322
(2,37%)
-
2
Maciej Grzegorz Lasek
20 401
(4,27%)
-
8
Dariusz Kalinowski
5 258
(1,10%)
-
11
Joanna Grocka
2 848
(0,60%)
-
10
Sławomir Kacprowicz
1 429
(0,30%)
-
9
Anna Julia Boksa
3 294
(0,69%)
-
12
Aleksandra Maria Trojanowska
5 165
(1,08%)
-
13
Aleksandra Ewa Śmietanka
8 372
(1,75%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dorota Janina Stalińska
12 575
(2,63%)
-
1
Bożena Jadwiga Żelazowska
15 515
(3,24%)
-
3
Erwina Lilia Ryś-Ferens
4 733
(0,99%)
-
5
Agata Młynarczyk
1 142
(0,24%)
-
6
Artur Pozorek
1 760
(0,37%)
-
4
Magdalena Biernacka
6 106
(1,28%)
-
7
Ilona Nasiadka
739
(0,15%)
-
8
Marek Bogusław Książek
2 402
(0,50%)
-
9
Jan Przywoźny
527
(0,11%)
-
10
Marek Szczepan Sudomirski
699
(0,15%)
-
13
Emilia Oleksiak
2 757
(0,58%)
-
11
Ewa Szynkiewicz
810
(0,17%)
-
12
Waldemar Henryk Andrzejczyk
776
(0,16%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
12
Iwona Katarzyna Kępka
700
(0,15%)
-
11
Anna Pelagia Szymańska
617
(0,13%)
-
4
Andrzej Marek Radzikowski
1 034
(0,22%)
-
1
Krzysztof Kamil Gawkowski
12 609
(2,64%)
-
2
Marek Zdzisław Papuga
2 279
(0,48%)
-
3
Sylwia Lidia Buźniak
827
(0,17%)
-
5
Maria Henryka Socha
917
(0,19%)
-
8
Robert Kalinowski
838
(0,18%)
-
6
Jerzy Edward Walasek
450
(0,09%)
-
7
Lucyna Wanda Rutkowska
968
(0,20%)
-
10
Adam Eugeniusz Zakrzewski
504
(0,11%)
-
9
Katarzyna Kowalska
798
(0,17%)
-
13
Konrad Krzysztof Gołota
755
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
5
Jacek Bińkowski
627
(0,13%)
-
7
Jadwiga Boczkowska
349
(0,07%)
-
10
Marta Włodarczyk
738
(0,15%)
-
4
Zbigniew Jachnicki
288
(0,06%)
-
3
Justyna Bernadetta Banach
747
(0,16%)
-
1
Jacek Wilk
0
(0%)
-
2
Wioletta Marta Jachowicz-Wróblewska
1 196
(0,25%)
-
6
Sławomir Paweł Guzik
612
(0,13%)
-
9
Grzegorz Jerzy Zakrzewski
324
(0,07%)
-
11
Jarosław Damian Korzynow
258
(0,05%)
-
8
Renata Ewa Rombel-Zakrzewska
163
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Mateusz Kuczabski
1 532
(0,32%)
-
1
Konrad Szymon Rytel
13 453
(2,81%)
-
4
Marek Grzegorz Jędrzejczak
2 037
(0,43%)
-
2
Ludwika Jadwiga Chewińska
2 516
(0,53%)
-
13
Andrzej Ryszard Kicman
2 762
(0,58%)
-
5
Dorota Sowińska-Kobelak
4 248
(0,89%)
-
10
Zbigniew Witaszek
1 827
(0,38%)
-
8
Adam Janczewski
2 384
(0,50%)
-
11
Kamila Maria Boguszewska
3 243
(0,68%)
-
12
Grzegorz Michał Lipiński
2 147
(0,45%)
-
6
Sławomir Jan Góźdź
1 328
(0,28%)
-
7
Joanna Kobryń
2 961
(0,62%)
-
9
Aleksandra Grzęda
3 073
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Wanda Maria Majewska
3 627
(0,76%)
-
6
Jacek Tomasz Norberczuk
415
(0,09%)
-
4
Wojciech Stanisław Żakowicz
374
(0,08%)
-
2
Daniel Rafał Ryjewski
483
(0,10%)
-
3
Monika Patrycja Juszczyk
1 110
(0,23%)
-
5
Wioletta Macher
897
(0,19%)