Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Toruń. Wielka rekrutacja do nowej fabryki Erbudu! Kogo szukają i co oferują?

Małgorzata Oberlan
Małgorzata Oberlan
300 miejsc pracy będzie w nowej fabryce Erbudu w Ostaszewie pod Toruniem, która produkować będzie drewniane moduły dla budownictwa
300 miejsc pracy będzie w nowej fabryce Erbudu w Ostaszewie pod Toruniem, która produkować będzie drewniane moduły dla budownictwa nadesłane
300 miejsc pracy będzie w nowej fabryce Erbudu w Ostaszewie pod Toruniem, która produkować będzie drewniane moduły dla budownictwa. Wielka rekrutacja na produkcję już ruszyła. Kto jest poszukiwany? Jak się zgłaszać? Co oferuje zakład? Tylko u nas konkrety!

Obejrzyj: Tajemnice Twierdzy Toruń i innych miejsc w mieście

od 16 lat

Nasz niedawny artykuł zapowiadający otwarcie nowej fabryki Erbudu w podtoruńskim Ostaszewie wzbudził wielkie zainteresowanie Czytelników. W zakładzie "MOD21" powstanie 300 miejsc pracy: 150 w pierwszym etapie, drugie tyle w kolejnym. Produkowane będą tutaj drewniane moduły dla budownictwa. Linia produkcyjna montowana będzie w czerwcu, a oficjalne otwarcie fabryki zaplanowano na jesień br.

Największe zainteresowanie budzi dziś rekrutacja: kto, co, gdzie i na jakich warunkach? Specjalnie dla "Nowości" szczegóły zdradza Theodor Kaczmarczyk, prezes "MOD21".

Praca pod Toruniem. Kto jest poszukiwany? Gdzie się zgłaszać?

- Szukamy przede wszystkim pracowników linii produkcyjnej i operatorów maszyn, a także mistrzów branżowych na produkcji. Za chwilę rusza cała duża rekrutacja elektryków, potem specjalistów od instalacji wodno-kanalizacyjnych, następnie wykończeniówka - wylicza prezes Kaczmarczyk.

Spółka liczy, że do końca lata skompletuje załogę. Wtedy ruszą wdrożenia i szkolenia z obsługi nowoczesnej linii produkcyjnej. Prowadzić je będzie zarówno producent maszyn, jak i zakładowy zespół szkoleniowy.

Kolejne oferty pracy pojawiają się zarówno na stronie internetowej spółki (mod21.pl), jak na portalach Pracuj.pl, na LinkedInie. Wystarczy przesłać CV. Kandydaci, którzy wpisują się w profil poszukiwanego pracownika odbędą spotkanie zdalne lub rozmowę telefoniczną z HR Biznes Partnerką. To pierwszy etap rekrutacji.

- Drugi etap to już spotkanie w siedzibie naszej spółki z szefem działu lub zespołu. Można wówczas nie tylko poznać przyszłego szefa, ale też odwiedzić naszą super przestrzeń w Ostaszewie -podkreśla Theodor Kaczmarczyk.

Co ciekawe, otwierając się także na najmłodsze pokolenie kandydatów do pracy, cała grupa Erbud pracuje nad uruchomieniem możliwości rozmowy rekrutacyjnej, która prowadzona będzie... w grze komputerowej o nazwie "CS:GO". - To jeden z naszych innowacyjnych projektów. Firma jest innowacyjna, więc metody rekrutacji również. Chodzi o to, by wyłowić z rynku najlepszych - nie kryje prezes.

Zainteresowani powinni wypełnić krótki formularz rekrutacyjny na stronie mod21.pl, lub wysłać CV bezpośrednio na: [email protected] - to HR Biznes Partnerka odpowiedzialna za rekrutacje do MOD21 w Polsce.

- Nie mam też nic przeciwko, żeby kandydaci odzywali się również bezpośrednio do mnie na LinkedInie - dodaje Theodor Kaczmarczyk.

Jakie warunki zatrudnienia oferuje zakład "MOD21" w Ostaszewie pod Toruniem?

Zarządzający spółką dokładnych kwot wynagrodzeń publicznie nie zdradzają. Wiadomo jednak, że w nowej fabryce płace mają być godne, choć uzależnione od stanowiska, kwalifikacji, umiejętności. Będą też benefity. Jakie? To m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.

- Oferujemy możliwość pracy w bardzo nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, w spółce, która myśli ekologicznie i szuka innowacyjnych rozwiązań. Zaletą jest również możliwość uczestniczenia w projekcie, który powstaje od samiutkiego zera. Mamy oczywiście topowych menedżerów z wieloletnim doświadczeniem; mamy doskonałe zaplecze potężnego Erbudu z ponad 30-letnią historią, ale jednak to cała załoga wspólnie pracować będzie nad idealnymi rozwiązaniami i wspólnie przecierać szlaki. Myślę, że dla wielu osób taka „start-upowość” jest ekscytująca -podkreśla prezes Theodor Kaczmarczyk.

Polecamy nasze grupy i strony na Facebooku:

WARTO WIEDZIEĆ. Grupa Erbud, spółka "MOD21" i fabryka w Ostaszewie

  • *Fabryka i magazyny "MOD21" powstały w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Ostaszewie (gm. Łysomice) pod Toruniem. W czerwcu spodziewane jest dostarczenie i montaż linii produkcyjnej. Potem nastąpić faza szkoleń i wdrożeń. Oficjalne otwarcie zakładu zaplanowano na późną jesień 2022 roku (realny termin to listopad).
  • *Wywodzący się z Torunia Erbud to jedna z największych grup budowlanych w Polsce. Utworzył spółkę MOD21. To ona zajmie się produkcją drewnianych obiektów modułowych w Ostaszewie. Jej prezesem został Theodor Kaczmarczyk, mający ponad 30-letnie doświadczenie w budownictwie modułowym w Niemczech.
  • *Erbud ma ponad 30-letnie doświadczenie na rynku polskim oraz w krajach Europy Zachodniej. Specjalizuje się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjno-drogowym, przemysłowym i energetycznym. Rocznie realizuje projekty o wartości ponad 3 mld zł. Od 2007 roku spółka Erbud S.A. jest notowana na GPW w Warszawie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na torun.naszemiasto.pl Nasze Miasto