MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Jarmark Rzemiosła 2024 na Placu Rotundy w Galerii Copernicus w Toruniu. Zdjęcia

OPRAC.: KB
To był przedwakacyjny Jarmark Rękodzieła. To była wyjątkowa okazja, aby znaleźć prawdziwe handmade'owe perełki i oryginalne prezenty na Dzień Taty. Wydarzenie to zgromadzi wielu twórców, oferujących unikatowe produkty, od malarstwa, przez biżuterię, aż po odzież i ceramikę. Zobaczcie zdjęcia z Galerii Copernicus w Toruniu.

Jarmark Rękodzieła to nie tylko okazja do zakupu niepowtarzalnych przedmiotów, ale także miejsce spotkań z pasjonatami rzemiosła artystycznego. Wśród wystawców znaleźli się się zarówno lokalni artyści, jak i twórcy z całej Polski, którzy przez kilka dni będą prezentować swoje prace na Placu Rotundy. To była doskonała okazja, aby poznać ludzi z pasją i dowiedzieć się więcej o procesie tworzenia unikatowych przedmiotów.

Wśród wystawców było można spotkać Katarzynę Kowalską, która zaprezentowała w sobotę swoje malarstwo. Miłośnicy makramy byli zachwyceni pracami Małgorzaty Szulczewskiej, znaną jako Zaplątany Gosik, również dostępnymi w sobotę. Justyna Cieśla przedstawił swoją biżuterię, a Paweł Orzeł zaprezentował produkty wykonane ze skóry pod marką Retrologic.

Jarmark Rękodzieła 2024 w Galerii Copernicus w Toruniu obfitował w różnorodność ofert, dzięki czemu każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie. Bogdan Krause zaprezentuje swoje wyroby z bursztynu, a Barbara Cotin zaoferuje naturalne olejki, które mogą być świetnym pomysłem na prezent. Grzegorz Bańbura będzie miał w ofercie odzież, natomiast Wioletta Tomaszewska zaoferował unikatowe wyroby ceramiczne.

Katarzyna Kwiatkowska z pracowni @Impro-Art pokazała, jak rękodzieło może stać się prawdziwą sztuką. Danuta Charytoniuk z Galda Jewellery zaprezentował swoje wyjątkowe prace z szkła w srebrze. Dominika Szczepanik i Piotr Walczak z pewnością przyciągną uwagę miłośników biżuterii i osób zainteresowanych dobrostanem zwierząt.

Jarmark Rękodzieła 2024 w Galerii Copernicus w Toruniu to była także wyjątkowa okazja do bezpośrednich spotkań z twórcami. Odwiedzający mieli możliwość rozmowy z artystami, dowiedzieć się więcej o ich inspiracjach oraz procesie tworzenia. To także doskonały moment, aby poznać historie stojące za poszczególnymi przedmiotami, co czyni zakupy jeszcze bardziej osobistymi i wartościowymi.

Renata Machoń i Tomasz Paluch, oferujący odzież oraz torby z jeansu, podzielili się swoją pasją do tworzenia i zrównoważonej mody. Spotkanie z nimi to była doskonała okazja, aby zainspirować się do poszukiwania unikatowych i ekologicznych rozwiązań w codziennym ubiorze.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Lady Pank: rocznica debiutanckiej płyty

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na torun.naszemiasto.pl Nasze Miasto