Elana Toruń - Centra Ostrów Wielkopolski [na żywo]

(sop)
Sławomir Kowalski
O godzinie 13 Elana Toruń rozpocznie kolejny trzecioligowy mecz. Tym razem podopieczni Tomasza Asenskiego podejmą Centrę Ostrów Wielkopolski. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo.

Elana Toruń - Centra Ostrów Wielkopolski 2:3 (2:0)

85 - Zmiana u gości. Cierniewski za Ciupkę

83 - Centra powinna wyjść na prowadzenie. Po zagraniu Michała Kucharskiego, nad poprzeczką uderzył Dawid Kuczyńśki

82' Bomba Maćkiewicza. Bramkarz Centry z problemami

79' żółta kartka dla Wandzela

76 - zmiany w obu zespołach. Maćkiewicz za Aleksandrowicza, Czajkowski za Marszałka w Elanie. Rodin za Janosia w Centrze

76- żółta kartka dla Wiasiutina

70 - dośrodkowanie Żurka. Tomaszewski głową próbował zaskoczyć Filipiaka

67' GOOLL Zespołowa akcja Centry. Goście ośmieszyli defensywę Elany. Strączkowski pokonał Świtalskiego

62' Adamiak z rzutu wolnego z 18 metrów w mur

60 - wymuszona zmiana w Elanie. Kontuzjowanego Michalaka zmienia Wiasiutin

58 - Jasiński minimalnie chybił z wolnego

56 - żółta kartka dla Wróblewskiego za faul

50 - żółta kartka dla Żurka

49' GOOL Szymon Kucharski zagrał do Michała Kucharskiego. Strzał napastnika Centry obronił Świtalski, ale przy dobitce Janosia golkiper Elany był bezradny

48' Rajd Żurka zatrzymali obrońcy Centry

46 - rozpoczęła się druga połowa. Obie jedenastki bez zmian

45- Koniec pierwszej połowy.

39 - Rajd Strączkowskiego zatrzymał Kłos

37' GOOL Żurek do Tomaszewskiego. Napastnik Elany wygrał pojedynek z obrońcą gości i znalazł się sam na sam z Filipiakiem

33 - GOOL Charzewski zagrał do Aleksandrowicza. Napastnik Elany znalazł się sam na sam z golkiperem Centry.

32 - Uderzenie Żurka broni Filipiak

28 - Elana mogła prowadzić 1:0. W dobrej sytuacji znalazł się Żurek. Pomocnik Elany w polu karnym zagrał do Tomaszewskiego, ale jeden z obrońców przeciął podanie.

26 - Niestety, z boiska wieje nudą

20 - Centra zmarnowała kolejną okazję. Uderzenie Kuczyńskiego broni Świtalski

13 - Znów groźnie po bramką Elany, po stracie w środku pola. Kuczyński zagrał do Kucharskiego, ale piłka przeleciała nad poprzeczką

10' Jasiński do Kuczyńskiego. Odważne wyjście Świtalskiego.

6' Żurek zagrał do Aleksandrowicza w pole karne. Uderzenie w długi róg napastnika Elany niecelne

5' Janoś dośrodkowuje w pole karne. Piłkę pewnie łapie Świtalski

1' Rozpoczyna Centra

12.57 - Sędzia Artur Rózga wyprowadził obie jedenastki na plac gry

12.45 - Witamy ze stadionu miejskiego. Za 15 minut rozpocznie się spotkanie. Obie ekipy rozgrzewają się.

Oto składy zespołów:

Elana: Świtalski – Wróblewski, Kłos, Michalak, Marszałek, Grudziński, Charzewski, Żurek, Kot, Aleksandrowicz, Tomaszewski

Centra: Filipiak – Ciupka, Wandzel, Adamiak, Kucharski, Janoś, Jasiński, Strączkowski, Sikora, Kuczyński, Kucharski