Angels Toruń - Griffons Słupsk. Świetne nastroje torunian [LIVE]

Patryk Młynek
Angels Toruń - Griffons Słupsk. Świetne nastroje torunian
Angels Toruń - Griffons Słupsk. Świetne nastroje torunian fot. Tomasz Młynek
W sobotę o godzinie 18:00, na boisku MOSiR przy ul. Armii Ludowej 47/61 ciekawe spotkanie : Angels Toruń - Griffons Słupsk. U nas zobaczysz transmisję na żywo [LIVE] z tego spotkania. Zapraszamy.

Angels Toruń - Griffons Słupsk. Świetne nastroje torunian -LIVE, NA ŻYWO, TRANSMISJA

Anioły do spotkania przystępują w świetnych nastrojach. W poprzednim spotkaniu 24 maja torunianie pokonali w elektryzującym spotkaniu przed własną publicznością Seahawks Sopot umacniając się na pozycji lidera drugiej ligi. Przegrywając już 0:13 na sześć sekund przed końcem za sprawą przyłożenia Bartosza Mroza wygrali to spotkanie 30:27.

W pierwszym spotkaniu tego sezonu rozegranym 3 maja "błękitno-biali" wygrali w Słupsku 2:36. Dominując w meczu do tego spotkania, że drugą połowę rozegrali już tylko zmiennicy "Endżelsów".

- "Mieliśmy krótką przerwę w rozgrywkach, którą wykorzystaliśmy na podleczenie drobnych urazów. Na treningach próbowaliśmy innych zagrywek, które będą mam nadzieję procentować w przyszłości.

Drużyna ze Słupska ma kilka argumentów na które należy uważać, potrafią grać w futbol i zdobywać punkty, musimy na nich uważać. Ale gramy przed własną publicznością i damy z siebie 100 procent naszych możliwości.
Skupiamy się na najbliższym meczu, ale nie da się na to nic poradzić, że z tyłu głowy mamy mecz 12 lipca w Sopocie, bardzo ważny w ostatecznym rozrachunku. Kolejnym krokiem w drodze do playoff jest mecz z Griffons i na nim się koncentrujemy"- mówi Bill Moore, amerykański trener Angels Toruń.

Mecz z Griffons Słupsk rozpocznie się o godzinie 18:00. Rodzinne atrakcje na stadionie przy ul. Armii Ludowej od godziny 17:00. Transmisję wideo na żywo ze spotkania zapowiada telewizja KP Sport.