Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Annowo
Pokaż więcej
Karol Michał Szczepanek
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
38
(33,93%)
Janusz Miąsko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(66,07%)
Okręg 2
Sołectwo Gruta część od numeru 1 do 83, od numeru 236 do 243, od numeru 247 do 249, od numeru 253 do 278 , od numeru 283 do 288 od numeru 314 do 315
Pokaż więcej
Krzysztof Wojciech Neumann
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
163
(66,26%)
Ewa Honorata Schmidt
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
83
(33,74%)
Okręg 3
Sołectwo Gruta część od numeru 85 do 97, od numeru 108 do 202, od numeru 245 do 246, od numeru 250 do 252, od numeru 279 do 282, od numeru 290 do 313
Pokaż więcej
Joanna Weronika Worytko
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
109
(40,82%)
Maria Jolanta Polakowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
105
(39,33%)
Tomasz Włodzimierz Krawiś
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
53
(19,85%)
Okręg 4
Sołectwa: Gruta część od numeru 98 do 107, od numeru 203 do 235 oraz Mełno Cukrownia
Pokaż więcej
Krzysztof Stanisław Wyżga
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
98
(62,03%)
Grzegorz Jarmużewski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
60
(37,97%)
Okręg 5
Sołectwo Mełno od numeru 1 do 60
Pokaż więcej
Henryk Jan Zalewski
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
87
(40,47%)
Daria Ewa Rogozińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(8,84%)
Wiesława Helena Szlas
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
109
(50,70%)
Okręg 6
Sołectwo Mełno-Mełno ZZD
Pokaż więcej
Karolina Osenka
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
88
(53,66%)
Ryszard Sobociński
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
76
(46,34%)
Okręg 7
Sołectwo Boguszewo
Pokaż więcej
Maria Zofia Wycinek
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
19
(12,03%)
Arkadiusz Mariusz Ługiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(26,58%)
Jadwiga Franciszka Wasiuta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ BOGUSZEWO RAZEM
48
(30,38%)
Anna Katarzyna Rafalska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
49
(31,01%)
Okręg 8
Sołectwo Nicwałd
Pokaż więcej
Agnieszka Anna Rusoń
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
48
(27,27%)
Iwona Brzóskowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(36,36%)
Kazimierz Suszek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
64
(36,36%)
Okręg 9
Sołectwo Okonin
Pokaż więcej
Jacek Grzywacz
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
96
(47,06%)
Piotr Waldemar Szynkowski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
108
(52,94%)
Okręg 10
Sołectwa: Plemięta, Wiktorowo
Pokaż więcej
Marcin Robert Bartoś
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
100
(66,67%)
Jadwiga Maria Sykut
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
50
(33,33%)
Okręg 11
Sołectwo Pokrzywno
Pokaż więcej
Wojciech Henryk Lembicz
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
31
(17,92%)
Jan Gajewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(41,04%)
Jan Jerzy Drzewoszewski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
71
(41,04%)
Okręg 12
Sołectwa: Gołębiewko, Kitnowo
Pokaż więcej
Piotr Dyś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(41,10%)
Roman Walenty Pęksa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ BOGUSZEWO RAZEM
35
(21,47%)
Adela Miąsko
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
61
(37,42%)
Okręg 13
Sołectwa: Dąbrówka Królewska, Orle
Pokaż więcej
Kazimierz Wojtaszewski
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
90
(41,67%)
Mariusz Grzegorz Osuch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(24,54%)
Mariusz Klemens Owczarek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
73
(33,80%)
Okręg 14
Sołectwa: Jasiewo, Słup
Pokaż więcej
Jakub Rusoń
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
45
(23,08%)
Agnieszka Maria Wesołowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(50,77%)
Adam Marian Schmidt
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
51
(26,15%)
Okręg 15
Sołectwo Salno
Pokaż więcej
Ewa Helena Głowacka
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
55
(35,26%)
Jan Franciszek Zaborowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(16,03%)
Zbigniew Jan Szlitkus
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
76
(48,72%)