Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Grudziądz gmina
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
4
Hanna Cecylia Guzowska
209
(5,26%)
-
3
Jolanta Maria Chmarzyńska
146
(3,67%)
-
2
Marcin Dziadzio
343
(8,63%)
-
1
Maria Malinowska
218
(5,48%)
-
7
Krzysztof Robert Klucznik
248
(6,24%)
-
6
Małgorzata Edyta Kaszuba
210
(5,28%)
-
5
Aleksander Michał Stachowski
179
(4,50%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jerzy Stanisław Wołoszyn
241
(6,06%)
-
2
Teresa Rathsmann-Dziemiańczuk
103
(2,59%)
-
5
Jerzy Stopiński
42
(1,06%)
-
3
Remigiusz Jan Żaglewski
59
(1,48%)
-
4
Jadwiga Wojnicka
75
(1,89%)
-
7
Aleksandra Teresa Korgol-Jabłońska
97
(2,44%)
-
6
Marek Krzysztof Murawski
84
(2,11%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
-
3
Kamila Eugenia Cyzman-Boczek
15
(0,38%)
-
1
Krzysztof Mieczysław Pilewski
110
(2,77%)
-
6
Magdalena Beata Wrzos
23
(0,58%)
-
2
Grzegorz Wojciech Szlitkus
147
(3,70%)
-
4
Barbara Joanna Dobek
152
(3,82%)
-
5
Jan Bolesław Tesmer
90
(2,26%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
-
7
Teresa Kaczmarczyk
18
(0,45%)
-
2
Jolanta Ewa Przeorska
37
(0,93%)
-
3
Radosława Katarzyna Jaciubek
55
(1,38%)
-
1
Paweł Szymon Grochocki
72
(1,81%)
-
6
Leszek Piotr Kornet
13
(0,33%)
-
4
Łukasz Klimek
48
(1,21%)
-
5
Mariusz Józef Kawałkowski
19
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Paweł Belka
77
(1,94%)
-
5
Jerzy Bronisław Jaranowski
85
(2,14%)
-
7
Marlena Dorota Grudzińska
85
(2,14%)
-
2
Jolanta Ciszkiewicz
102
(2,57%)
-
1
Mieczysław Kucharski
429
(10,79%)
-
3
Maria Bieniek
82
(2,06%)
-
4
Ireneusz Michał Haber
62
(1,56%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
1
Jan Bolesław Kowarowski
659
(19,85%)
-
5
Barbara Cichocka
77
(2,32%)
-
3
Mirosław Bernard Guzowski
178
(5,36%)
-
4
Joanna Jasińska
107
(3,22%)
-
2
Emilia Magdalena Zielińska
117
(3,52%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Justyna Maria Mądzielewska
101
(3,04%)
-
3
Piotr Adam Adamaszek
142
(4,28%)
-
1
Krzysztof Stanisław Sułek
217
(6,54%)
-
5
Ewa Łazarska
58
(1,75%)
-
4
Barbara Maria Zatorska
39
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
-
3
Ryszard Franciszek Gajewski
184
(5,54%)
-
4
Barbara Urbanowska
60
(1,81%)
-
1
Roman Bonifacy Nehring
244
(7,35%)
-
5
Joanna Agnieszka Śróbka
123
(3,70%)
-
2
Marek Kazimierz Czarnuch
480
(14,46%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
-
3
Agnieszka Kowalska
58
(1,75%)
-
2
Anna Beata Szymaniak
33
(0,99%)
-
5
Andrzej Stasiak
72
(2,17%)
-
1
Izabela Jadwiga Przanowska
77
(2,32%)
-
4
Jan Jaranowski
14
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
-
1
Kamila Filbrandt
128
(3,86%)
-
3
Jarosław Rafał Chmielewski
74
(2,23%)
-
2
Benedykt Wiktor Gawenda
78
(2,35%)
Okręg 3
Radzyń Chełmiński, Świecie nad Osą
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Andrzej Rydecki
299
(9,48%)
-
2
Grażyna Zielińska
312
(9,89%)
-
5
Wiesław Kazimierz Mosiołek
92
(2,92%)
-
3
Barbara Małgorzata Paradowska
83
(2,63%)
-
4
Krzysztof Radosław Heyer
22
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
-
1
Adam Andrzej Olejnik
340
(10,78%)
-
2
Zbigniew Stanisław Olech
71
(2,25%)
-
3
Hanna Anna Schmidt
114
(3,61%)
-
6
Sławomir Piotr Napiórkowski
58
(1,84%)
-
5
Aleksandra Kochanowska-Korzeniak
23
(0,73%)
-
4
Bożena Piasta
174
(5,52%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
-
2
Marek Zbigniew Tetela
187
(5,93%)
-
1
Patrycja Ewa Piłat
210
(6,66%)
-
4
Kazimierz Rusoń
68
(2,16%)
-
3
Jan Borowski
84
(2,66%)
-
5
Beata Molęda
119
(3,77%)
-
6
Bożena Pelagia Maj
249
(7,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Łukasz Bochra
82
(2,60%)
-
1
Bożena Nadworna
341
(10,81%)
-
3
Henryk Jan Ligęza
38
(1,20%)
-
4
Wioleta Justyna Bochra
20
(0,63%)
-
5
Ilona Marzena Jamroży
48
(1,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA OSTROWSKIEGO - POWIAT LEPSZA ZMIANA
-
2
Barbara Hanna Jakubas
13
(0,41%)
-
1
Piotr Jarosław Ostrowski
82
(2,60%)
-
3
Barbara Krystyna Misztal
25
(0,79%)
Okręg 4
Gruta, Rogóźno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
1
Marzena Teresa Dembek
364
(8,61%)
-
2
Leszek Wojciech Dubowski
45
(1,06%)
-
5
Jagoda Anna Lubańska
20
(0,47%)
-
4
Zenon Osuch
88
(2,08%)
-
3
Sławomir Stanisław Kudlewski
64
(1,51%)
-
7
Władysław Jaranowski
43
(1,02%)
-
6
Joanna Paczkowska
33
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Agnieszka Anna Marek
15
(0,35%)
-
2
Tadeusz Marek Puczkowski
184
(4,35%)
-
3
Grażyna Helena Smolińska
282
(6,67%)
-
5
Maria Teresa Gumińska
74
(1,75%)
-
1
Grzegorz Piotr Masiota
368
(8,70%)
-
6
Henryk Paweł Retz
45
(1,06%)
-
7
Mirosław Sławomir Abramek
61
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
-
1
Aleksander Zadykowicz
269
(6,36%)
-
6
Lidia Anna Lubańska
28
(0,66%)
-
7
Roman Krzysztof Rutkowski
201
(4,75%)
-
2
Zdzisław Antoni Pless
86
(2,03%)
-
4
Andrzej Ryszard Kurnik
78
(1,84%)
-
5
Krzysztofa Aleksandra Nowacka
97
(2,29%)
-
3
Joanna Karolina Róźańska
53
(1,25%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
-
7
Anna Teresa Witkowska
41
(0,97%)
-
6
Sławomir Jan Chyła
144
(3,41%)
-
4
Andrzej Grzywacz
37
(0,88%)
-
2
Stefan Falkowski
192
(4,54%)
-
1
Zofia Stanisława Laskowska
289
(6,84%)
-
3
Piotr Zieliński
107
(2,53%)
-
5
Sylwia Anna Jaszewska
37
(0,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Beata Jabłońska
90
(2,13%)
-
6
Tadeusz Andrzej Moszczeński
18
(0,43%)
-
2
Tomasz Wojciech Kaliszewski
268
(6,34%)
-
1
Edward Aleksy Faust
155
(3,67%)
-
3
Agnieszka Abramek
122
(2,89%)
-
5
Dorota Berent
166
(3,93%)
-
7
Dawid Wiesław Pakuszewski
44
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
-
2
Miłosz Bartosz Marszałek
11
(0,26%)
-
1
Jarosław Atłachowicz
8
(0,19%)
-
3
Marlena Elżbieta Strzyżewska-Prissing
1
(0,02%)