Wyniki meczów 4. kolejki 3, 4 i 5 ligi kujawsko pomorskiej [21-23 sierpnia 2020]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Obsada sędziowska na mecze 4. kolejki 3, 4 i 5 ligi kujawsko pomorskiej. A i B klasa Dariusz Bloch
Przedstawiamy obsadę sędziowską na spotkania 4. kolejki 3, 4 i 5 ligi kujawsko pomorskiej oraz mecze A klasy i grupy toruńskiej B klasy, która rozpoczyna sezon.

WYNIKI NA ŻYWO, STRZELCY 4. KOLEJKI 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ

RELACJE NA ŻYWO Z MECZÓW 4. KOLEJKI 5 LIGI KUJAWSKO POMORSKIEJ

3. liga, grupa 2 - 4. kolejka, sobota 22 sierpnia

Unia Swarzędz - Gwardia Koszalin 2:0 (1:0)
11:00 - Bartłomiej Wiśniewski

Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 5:2 (4:0)
11:00 - Hubert Sawicki

Chemik Police - Gryf Wejherowo 2:3 (0:1)
15:00 - Paweł Okunowicz

Jarota Jarocin - Flota Świnoujście 3:1 (1:0)
16 - Karol Kobędza

Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wielkopolska 1:6 (1:4)
17:00 - Piotr Pazdecki

Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 2:4 (2:0)
17:00 - Paweł Wrzeeszcyńslo

Elana Toruń - Nielba Wągrowiec 1:1 (1:0)
17:00 - Sebastian Pakuszewski

Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 1:3 (1:1)
17:00 - Marcin Wódkowski

GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin) 1:2 (1:0)
18:00 - Dawid Błażejczyk

3. liga, grupa 2 - 4. kolejka, niedziela 23 sierpnia
Pogoń II Szczecin - Pomorzanin Toruń 4:1 (2:0)
11:00 - Denis Błaszczak

Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 5:1 (1:0)
15:00 - Kamil Rybiński

4 liga kujawsko pomorska, 4 kolejka, sobota 22 sierpnia
KS Brzoza - Lider Włocławek 1:9 (1:3)
Bramki: Łukasz Krężel (21) - Filip Krupa 4 (6, 70, 77, 83), Robert Ziółkowski 2 (57, 72), Dominik Głowiński 2 (16, 32), Marcin Bykowski (85)
11:00 - Łukasz Boiński

KS Brzoza - Lider Włocławek 1:9 w meczu 4. kolejki 4. ligi [zdjęcia]

Cuiavia Inowrocław - Unia Gniewkowo 2:3 (2:1)
Bramki: Mateusz Brzóstowski (30), Dariusz Słupski (32 - Radosław Kłosowski (6), Łukasz Cięgotura z karnego (59, karny, 79, karny)
16:00 - Jerzy Rolbiecki

Kujawianka Izbica Kujawska - BKS Bydgoszcz 1:4 (0:0)
Bramki: Sebastian Antas (83) - Piotr Siekirka (60, 65, 75, karny), Arkadiusz Piskorski (76)
16:00 - Łukasz Zasada

Chemik Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski 3:0 (2:0)
Bramki: Szymon Maziarz (28), Grzegorz Adamski (45), Gabriel Pieczyński (90)
16:00 - Radosław Papierowski

Lech Rypin - Kujawiak Lumac Kowal 3:1 (2:0)
Bramki: Adrian Kowalski (8), Martyn Trędewicz (30), Marcin Baranowski (73, karny) - Witalij Shvest (66)
16:00 - Adrian Sławkowski

Chełminianka Chełmno - Zawisza Bydgoszcz 0:4 (0:1)
Bramki: Adrian Brzeziński (28), Rafał Piekuś (78), Patryk Kozłowski (88), Mateusz Oczkowski (90+2, karny)
17:00 - Paweł Sarnowski
Szczegółowa relacja z meczu: >> tutaj <<

Sparta Brodnica - Wda Świecie 1:3 (0:1)
Bramki: Adam Reise (72) - Bartosz Czerwiński (5), Karol Maliszewski (58), Marek Piątkowski (85)
17:00 - Krzysztof Kanclerz

Włocłavia Włocławek - Start Pruszcz 4:0 (1:0)
Bramki: Bartłomiej Grube (36), Adam Kujawski 2 (46, 53), Jakub Konopczyński (51, samobójcza)
17:00 - Adam Kraśnicki

4 liga kujawsko pomorska, 4 kolejka, niedziela 23 sierpnia
Legia Chełmża - Pogoń Mogilno 1:2 (0:1)
Bramki: Łukasz Dormowicz (58) - Sebastian Hulisz (7), Bartłomiej Kruszewski (53).
12:00 - Piotr Ciesielski

Czytaj także

5 liga kujawsko pomorska, gr. II - 4. kolejka, piątek 21 sierpnia

Lubienianka Lubień Kujawski - Zdrój Ciechocinek 0:2 (0:0)
18:00 - Radosław Kaczorowski

5 liga kujawsko pomorska, gr. II - 4. kolejka, sobota 22 sierpnia

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Tłuchovia Tłuchowo 2:4 (0:2)
11:00 - Jacek Siwa

GKS Baruchowo - Noteć Łabiszyn 0:3 (0:2)
14:30 - Gerard Gólcz

LTP Lubanie - Notecianka Pakość 0:7 (0:3)
15:00 - Marek Semrau

Goplania Inowrocław - Ziemowit Osięciny
15:00 - Dawid Kosmal - odwołany - SZCZEGÓŁY

Szubinianka Szubin - Gopło Kruszwica 0:6 (0:3)
16:00 - Marcin Nowakowski

Mień Lipno - Łokietek Brześć Kujawski 2:4 (1:2)
16:00 - Piotr Wysocki

Piast Kołodziejewo - Wisła Dobrzyń 1:3 (1:1)
16:00 - Piotr Kośmider

5 liga kujawsko pomorska, gr. I - 4. kolejka, niedziela 23 sierpnia

Pogoń II Mogilno - BOSiR Barcin mecz przełożony
17:00 - Szymon Lewandowski

5 liga kujawsko pomorska, gr. I - 4. kolejka, sobota 22 sierpnia
Sokół Radomin - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:3 (1:2)
11:00 - Piotr Drogowski

Flisak Złotoria - Elana II Toruń 0:4 (0:2)
14:00 - Mariusz Burda

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Unia Wąbrzeźno 1:2 (1:1)
15:00 - Krzysztof Kaczmarek

Victoria Czernikowo - Victoria Koronowo 0:3 (0:1)
16:00 - Andrzej Sobieszczyk

Promień Kowalewo Pomorskie - Radzynianka Radzyń Chełmiński 6:0 (5:0)
17:00 - Damian Dorn

Mustang Ostaszewo - Polonia Bydgoszcz 3:2 (1:0)
17:00 - Marcin Szkodziński

Olimpia II Grudziądz - Unia Solec Kujawski
19:00 - Piotr Siewierski

5 liga kujawsko pomorska, gr. I - 4. kolejka, niedziela 23 sierpnia

Pomorzanin Serock - Wojownik Wabcz 1:2 (0:0)
11:00 - Maciei Gebler

Cyklon Kończewice - Start Warlubie 1:4 (1:2)
13:00 - Marcin Drogowski

WYNIKI 2. KOLEJKI WŁOCŁAWSKIEJ A KLASY

Czytaj także

Obsada sędziowska na poszczególne na mecze 4. kolejki 3, 4 i 5 ligi kujawsko pomorskiej oraz A i B klasy jest w naszej galerii.[przycisk_galeria]

Kobieta sędziuje w Lidze Mistrzów

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki meczów 4. kolejki 3, 4 i 5 ligi kujawsko pomorskiej [21-23 sierpnia 2020] - Gazeta Pomorska

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.