Wyniki meczów 3. kolejki 3, 4 i 5 ligi kujawsko pomorskiej oraz A klasy [14-16.08.2020]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Wyniki meczów 3. kolejki 3, 4 i 5 ligi kujawsko pomorskiej oraz A klasy KPZPN Arkadiusz Wojtasiewicz
Wyniki spotkań 3. kolejki 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz inauguracyjnej rundy A klasy, które rozegrane zostaną w weekend 14-16 sierpnia.

3. liga, grup 2- 3. kolejka piątek 14 sierpnia
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 3:1 (2:1)
Bramki: Jędrzej Kujawa (4, karny), Damian Buczma (28), Krzysztof Biegański (80) - Kacper Cichoń (16)
17 - Sebastian Pakuszewski

3. liga, grup 2- 3. kolejka sobota 15 sierpnia
Unia Swarzędz - Bałtyk Koszalin 0:3 (0:3)
Bramki: Bartłomiej Putno 2 (12, karny, 45), Jakub Forczmański (25)
13:00 - Damian Dorn

Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo 1:3 (0:1)
Bramki: Adam Gross (90+2) - Michał Szałek (12), Łukasz Stasiak (82), Mateusz Dąbrowski (90)
17 - Aleksander Borowiak

Gryf Wejherowo - Radunia Stężyca 1:2 (1:1)
Bramki: Przemysław Czerwiński (25, karny) - Dawid Retlewski (23), Rafał Kosznik (62)
17:00 - Maciej Lanckowski

KP Starogard Gdański - Górnik Konin 3:0 (0:0)
Bramki: Bartłomiej Kuźniarski 2 (62, 70), Patryk Moskiewicz (74)
17 - Karol Arys

Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń 1:1 (1:0)
Bramki: Bartosz Gęsior (45) - Marcin Matus (54)
17 - Eliasz Pawlak

Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin 2:4 (1:2)
Bramki: Tomasz Bzdega (28), Rafał Leśniewski (88, karny) - Michał Niedźwiedzki 4 (40, 42, 47, 55)
17 - Daniel Kwiecień

Flota Świnoujście - Mieszko Gniezno 4:2 (1:1)
Bramki: Paweł Iskra 3 (12, 59, 90), Grzegorz Tarasewicz (80) - Jakub Hoffmann (44), Miłosz Brylewski (72)
17 - Mateusz Bieszke

Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 0:0
19:30 - Krzysztof Kanclerz

3. liga, grup 2- 3. kolejka niedziela 16 sierpnia

Świt Szczecin - Chemik Police 5:1 (1:1)
Bramki: Adam Ładziak (7), Shuma Nagamatsu (59), Przemysław Brzeziański 3 (60, 86, 90) - Sebastian Rudnik (38)
18 - Mateusz Tarnawski

Mecz Pomorzanin Toruń - Unia Janikowo przełożony na 16 września (16)

Czytaj także

4 liga kujawsko pomorska - 3. kolejka, sobota 15 sierpnia

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Start Eco-Pol Pruszcz 1:1 (0:0)
Bramki: Sebastian Smieszny (73) - Oskar Sapa (82)
11 - Piotr Kośmider

Budowlany KS Bydgoszcz - Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 1:0 (1:0)
Bramka: Maciej Sieradzki (43)
12 - Paweł Sarnowski

Lider Włocławek - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:0 (0:0)
Bramki: Taras Yavorskyy (55, karny), Dominik Głowiński (81)
12 - Dariusz Orzechowski

Legia Chełmża - Włocłavia Włocławek 1:1 (1:0)
Bramki: Łukasz Dormowicz (5) - Kamil Kuropatwiński (52)
12 - Dawid Błażejczyk

Unia Gniewkowo - Sparta Brodnica 1:1 (1:1)
Bramki: Kamil Fajkowski (15) - Marcin Rupiński (20, wolny)
16 - Andrzej Sobieszczyk

Sportis SFC Łochowo - Chełminianka Chełmno 4:0 (1:0)
Bramki: Nana Ntuli (44), Denis Janu (51), Mariusz Miłek (68), Georgio Dimitrov (80)
16 - Jerzy Rolbiecki

Kujawiak Lumac Kowal - KS Brzoza 2:0 (2:0)
Bramki: Rafał Jankowski (6), Hubert Szymczak (38)
16 - Tomasz Perliński

Pogoń Mogilno - Kujawianka Izbica Kujawska 2:3 (1:1)
Bramki: Bartosz Czarnecki (45+1), Antoni Krajnyk (83, głową) - Sebastian Antas 2 (37, 61), Oleg Tabaka (72)
17 - Krzysztof Ulatowski

Zawisza Bydgoszcz - Lech Rypin 5:0 (1:0)
Bramki: Marcel Niedbała (9, samobójcza), Tomasz Prejs 2 (54, 90+2), Kamil Żylski 2 (67, 71)
19:46 - Łukasz Boiński

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY 3. KOLEJKI 4. LIGI KUJAWSKO POMORSKIEJ - TUTAJ

Czytaj także

5 liga kujawsko-pomorska, gr. II sobota 15 sierpnia
Łokietek Brześć Kujawski - GKS Baruchowo 1:1 (1:1)
11 - Marcin Szkodziński

Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4:0 (2:0)
16 - Bartłomiej Wiśniewski

Gopło Kruszwica - Goplania Inowrocław 5:1 (2:0)
16 - Daniel Błaszczyk

Noteć Łabiszyn - Lubienianka Lubień Kujawski 1:2 (1:1)
16 - Jacek Siwa

Zdrój Ciechocinek - Szubinianka Szubin 8:1 (1:1)
17 - Piotr Wysocki

5 liga kujawsko-pomorska, gr. II niedziela 16 sierpnia

Tłuchowia Tłuchowo - Mień Lipno 1:4 (1:1)
11 - Mariusz Orzechowski

Piast Kołodziejewo - LTP Lubanie 3:1 (2:0)
15 - Tomasz Szpunar

Ziemowit Osięciny - Pogoń II Mogilno 1:6 (1:3)
15 - Piotr Drogowski

LKS Dąb-BOSiR Barcin - Notecianka Pakość 0:4 (0:3)
17 - Sławomir Winiecki

Czytaj także

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY 3. KOLEJKI 5. LIGI KUJAWSKO POMORSKIEJ - TUTAJ

5 liga kujawsko-pomorska, gr. I sobota 15 sierpnia
Polonia Bydgoszcz - Elana II Toruń 2:1 (1:1)
11 - Piotr Siewierski

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 1:5 (0:0)
11 - Krzysztof Kaczmarek

Unia Solec Kujawski - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3:3 (0:2)
11 - Sławomir Radzik

Krajna Sępólno Krajeńskie - Victoria Czernikowo 1:2 (0:0)
16 - Piotr Wiśniewski

Victoria Koronowo - Cyklon Kończewice 3:0 (1:0)
16 - Mikołaj Kamzelewski

Start Warlubie - Promień Kowalewo Pomorskie 4:1 (3:0)
16 - Radosław Papierowski

Sokół Radomin - Flisak Złotoria 6:0 (2:0)
17 - Adam Kraśnicki

Unia Wąbrzeźno - Mustang Ostaszewo 0:3 (0:1)
17 - Karol Kobędza

Trwa głosowanie...

Czy Zawisza Bydgoszcz awansuje do 3. ligi?

5 liga kujawsko-pomorska, gr. I niedziela 16 sierpnia
Wojownik Wabcz - Olimpia II Grudziądz
Mecz się nie odbył
15 - Marek Semrau

Masz informację o strzelcach? Widzisz błąd. Daj znać:
tel: 519 503 679
Messenger

A klasa gr. Włocławek - sobota 15 sierpnia

Grot Kowalki - Wzgórze Raciążek 3:2 (1:1)
Brami: Andrzej Rutkowski (17, karny), Krystian Pawłowski (53), Michał Sochacki (75) - Denis Olejnik (11), Sławomir Wojciechowski (79)
15 - Michał Słupecki

Victoria Smólnik - Skompensis Skępe 3:1
15 - Ewa Łukaszewska

Lech Dobre - Skrwa Skrwilno 1:2 (0:1)
Bramki: Patryk Kurtys (85) - Jakub Fałdowski (6), Hubert Maciągowski (60)
16 - Marcin Koziorowicz

Kujawiak Instalnova Kruszyn - Sadownik Waganiec 3:2 (2:0)
Bramki: Lucjan Jaroszewski (22), Rafał Śmiałek (45+1), Piotr Gląba (66) - Adam Czajkowski (50), Michał Łęszczak (89)
16 - Filip Krzywicki

Unia Choceń - Start Stawki 0:5 (0:1)
Bramki: Mariusz Żywica (42), Tomasz Waszak 2 (49, 69), Michał Janik (51), Michał Witkowski (70)
16 - Jarosław Barczak

Piast Bądkowo - Wicher Wielgie 4:1 (3:0)
Bramki: Jakub Biniecki (13), Jakub Chojnacki 2 (15, 33), Mateusz Brzeczkowski (51) - Tomasz Ćwikliński (63, samobójcza)
16 - Waldemar Andrzejewski

GKS Fabianki - Wiślanin Bobrowniki 4:4 (1:2)
Bramki: Dawid Słomski 3 (30, 75, karny, 90+2), Nowakowski (65) - Krystian Szpanelewski (29), Damian Goszcz (42), Daniel Wichrowski (55), Adrian Surmacki (85)
16 - Mateusz Siemiątkowski

Czytaj także

A klasa gr. Włocławek - niedziela 15 sierpnia

MGKS Lubraniec - Orzeł Służewo 3:2 (2:1)
Bramki: Łukasz Kmieć 2 (22, 37), Patryk Aleksiński (57) - Piotr Lewandowski 2 (40, 85)
15:00 - Szymon Osieczak

Tęcza Topólka - Kujawy Kozy 3:1 (1:1)
Bramki: Tomasz Rybiński (39), Sebastian Popieliński (57), Krzysztof Kosiński (90) - Krzysztof Kwiatkowski (29)
15 - Mateusz Tybińkowski

A klasa gr. I Bydgoszcz - sobota 15 sierpnia

Tarpan Mrocza - Cis Joltex Cekcyn 0:1 (0:0)
Bramka: Arkadiusz Hoffmann (85)
15 - Adrian Miniszewski

Wisła Gruczno - GLKS Dobrcz Wudzyn 3:1 (3:0)
Bramki: Kajetan Stasiak (15), Michał Zarembski (21), Mateusz Ziemniewski (41) - Przemysław Janiszewski (58)
16 - Tomasz Linke

Fala Świekatowo - Gwiazda Bydgoszcz 3:0 (1:0)
Bramki: Robert Czartowski (45), Maciej Kwasigroch (74), Kamil Chojnacki (90)
16 - Tomasz Reszke

Rawys CEO Raciąż - Sparta Przysiersk 3:4 (2:3)
Bramki: Tobiasz Mocek 2 (22, 32), Rafał Pasiński (83) - Mateusz Orłowski (11), Wojciech Rzeźnik (23), Patryk Kiełpiński (37), Kamil Marek (61)
17 - Robert Bujnicki

LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Tucholanka Hydrotor Tuchola 1:0 (0:0)
Bramka: Franciszek Kociniewski (23).
17 - Mateusz Muszyński

Kamionka Kamień Krajeński - Grom Osie 1:2 (0:1)
Bramki: Dawid Wierzchucki (71) - Adam Kolmajer (14), Bartosz Ligocki (56)
17 - Szymon Raniszewski

A klasa gr. I Bydgoszcz - niedziela 16 sierpnia

Piaski Bydgoszcz - Victoria Niemcz Osielsko 4:3 (0:1)
Bramki: Radosław Kliszewski 2 (51, 61), Patryk Nawrocki (69), Karol Szewczyk (90+2) - Jakub Winiarski (45), Łukasz Lesiński 2 (48, 82)
16 - Piotr Mirż

Czytaj także

A klasa gr. II Bydgoszcz - sobota 15 sierpnia

Mikrus-Gesal Szadłowice - Zagłębie Piechcin 9:2 (8:0)
Bramki: Błażej Wyrkowski 5 (7, 19, 25, 42, 64), Oskar Salwa (10), Kacper Ptak (22, samobójcza), Leszek Matyjasik (23), Piotr Jaworski (33) - Jakub Ślebioda (60), Eryk Trawka (85)
15 - Adam Drozdek

Kujawianka Strzelno - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka 3:3 (1:1)
Bramki: Miłosz Lewandowski (27, samobójcza), Michał Niewiadomski 2 (50, 81) - Miłosz Lewandowski (45), Mikołaj Rajczakowski (62), Przemysław Rutyna (90+3)
16 - Jacek Przewozik

Legia Strzelce - Pałuczanka Żnin 2:3 (1:0)
Bramki: Dawid Mańkowski (15), Oliwier Doringer (90) - Jakub Rzewucki (46, samobójcza), Radosław Nitka 2 (78, 89)
16 - Bartosz Kaczyński (Bydgoszcz)

LZS Kościelec - Noteć Inowrocław 2:4 (1:3)
Bramki: Przemysław Wiktorowski 2 (40, 62) - Rafał Sobczak 2 (15, 86), Daniel Wujkowski (18), Krystian Piechocki (20)
17 - Bartosz Hak

Znicz Rojewo - Noteć Gębice 0:2 (0:1)
Bramki: Krzysztof Kowalski (12), Krystian Kryszak (80)
17 - Bartosz Hebda

A klasa gr. II Bydgoszcz - niedziela 16 sierpnia
Dąb Bąkowo Dąbrowa Biskupia - Zootechnik Kołuda Wielka 4:3
17 - Jakub Najdowski

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Spójnia Białe Błota 2:1 (1:1)
Bramki: Dariusz Jankowiak (11), Patryk Sulanowski (82) - Michał Sander (40)
17 - Radosław Kaczorowski

Obsada sędziowska na mecze 3. kolejki 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy. KLIKNIJ TUTAJ

Kobieta sędziuje w Lidze Mistrzów

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki meczów 3. kolejki 3, 4 i 5 ligi kujawsko pomorskiej oraz A klasy [14-16.08.2020] - Gazeta Pomorska

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.