Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina Sokołów Małopolski, gmina Kamień
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Aneta Jadwiga Parisi
82
(0,81%)
-
4
Wioletta Barbara Misiek
152
(1,50%)
-
2
Lilianna Katarzyna Wolińska
344
(3,40%)
-
3
Zbigniew Płodzień
116
(1,15%)
-
1
Krzysztof Ożóg
804
(7,95%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Lucyna Perlak
1 391
(13,76%)
-
2
Jerzy Bednarz
2 455
(24,29%)
-
3
Tadeusz Chmiel
2 327
(23,02%)
-
5
Marta Sztaba
264
(2,61%)
-
4
Stanisław Władysław Kula
1 568
(15,51%)
-
6
Danuta Ewa Biernat-Orzech
606
(5,99%)
Okręg 2
gmina Głogów Małopolski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Kazimierz Andrzej Rokita
845
(9,23%)
-
4
Anna Maria Dulska
73
(0,80%)
-
2
Grzegorz Boruszewski
137
(1,50%)
-
3
Dorota Kasperska
137
(1,50%)
-
5
Zbigniew Marek Słuja
127
(1,39%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Małgorzata Winiarska-Kubas
493
(5,38%)
-
2
Anna Barbara Dziubek
244
(2,66%)
-
4
Władysław Andrzej Waltoś
65
(0,71%)
-
1
Stanisław Pado
1 254
(13,69%)
-
5
Beata Katarzyna Marczydło
223
(2,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Lucyna Teresa Sokołowska
2 393
(26,13%)
-
3
Bogdan Duda
328
(3,58%)
-
4
Bogumiła Cecylia Garlak
127
(1,39%)
-
5
Zbigniew Sycz
2 056
(22,45%)
-
2
Marek Artur Jodłowski
656
(7,16%)
Okręg 3
gmina Trzebownisko, gmina Krasne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tadeusz Cyrek
701
(5,00%)
-
6
Grzegorz Cieśla
96
(0,69%)
-
7
Małgorzata Selwa
161
(1,15%)
-
4
Stanisława Kluz
126
(0,90%)
-
8
Celina Ataman
132
(0,94%)
-
5
Zdzisław Andrzej Bereś
134
(0,96%)
-
3
Katarzyna Pocheć
360
(2,57%)
-
1
Sławomir Tomasz Guzek
913
(6,52%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Irena Maria Kozak
249
(1,78%)
-
8
Agnieszka Iwona Tomaka
567
(4,05%)
-
6
Dominik Bożek
279
(1,99%)
-
7
Elżbieta Magdalena Wilk
158
(1,13%)
-
1
Bogusława Janina Czachor
1 107
(7,90%)
-
4
Aniela Władysława Stec
217
(1,55%)
-
5
Stanisław Babiarz
226
(1,61%)
-
2
Stanisław Józef Kunysz
703
(5,02%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Małgorzata Jaworska
801
(5,72%)
-
7
Henryk Drzał
431
(3,08%)
-
1
Marek Zygmunt Sitarz
2 397
(17,11%)
-
4
Małgorzata Kowal
815
(5,82%)
-
6
Jan Wojciech Furtek
552
(3,94%)
-
3
Renata Józefa Gaweł
955
(6,82%)
-
8
Ryszard Stanisław Skomra
722
(5,15%)
-
2
Kazimierz Puc
1 205
(8,60%)
Okręg 4
gmina Świlcza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Sławomir Miłek
702
(10,47%)
-
2
Jacek Lis
188
(2,80%)
-
3
Elżbieta Madej
87
(1,30%)
-
4
Katarzyna Klaudia Błońska
78
(1,16%)
-
5
Sławomir Styka
569
(8,48%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Bogusław Mariusz Osetkowski
93
(1,39%)
-
1
Halina Bober
580
(8,65%)
-
2
Adam Ryszard Winiarski
231
(3,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tadeusz Pachorek
1 415
(21,10%)
-
5
Olga Regina Rusin-Przywara
535
(7,98%)
-
2
Tomasz Wojton
1 636
(24,40%)
-
3
Ewelina Aniela Wilga
301
(4,49%)
-
4
Paweł Baran
291
(4,34%)
Okręg 5
gmina Boguchwała
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Rafał Sebastian Białorucki
1 071
(12,17%)
-
3
Magdalena Kotla
285
(3,24%)
-
4
Bogusław Mariusz Depa
214
(2,43%)
-
1
Marek Jacek Janda
632
(7,18%)
-
5
Ewa Rewera
236
(2,68%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Barbara Anna Kuźniar-Jabłczyńska
822
(9,34%)
-
2
Maciej Karol Sumara
200
(2,27%)
-
4
Daniel Wiesław Rzepka
112
(1,27%)
-
3
Marta Niedziałek-Szczepek
155
(1,76%)
-
5
Bogdan Bardzik
238
(2,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Józef Jan Rałowski
1 068
(12,13%)
-
1
Wiesław Kwasek
1 441
(16,37%)
-
2
Zdzisława Maria Dudek
713
(8,10%)
-
3
Anna Magdalena Wolska
1 270
(14,43%)
-
4
Bogumiła Maria Oparowska
344
(3,91%)
Okręg 6
gmina Tyczyn, gmina Lubenia
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Janusz Płodzień
676
(9,32%)
-
5
Maria Darowska-Anusik
173
(2,39%)
-
3
Renata Grzebyk
225
(3,10%)
-
2
Alfred Szostek
447
(6,17%)
-
4
Bolesław Skowron
86
(1,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Józef Jodłowski
2 540
(35,03%)
-
2
Łukasz Obara
1 325
(18,28%)
-
3
Grażyna Krystyna Pękala
634
(8,74%)
-
4
Wiesław Czesław Dudek
706
(9,74%)
-
5
Zofia Tabisz
438
(6,04%)
Okręg 7
gmina Chmielnik, gmina Błażowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Maria Kotula
236
(3,29%)
-
1
Stanisław Edward Najda
748
(10,44%)
-
4
Anna Michalina Słupek
279
(3,89%)
-
5
Andrzej Julian Szpunar
214
(2,99%)
-
3
Roman Łach
485
(6,77%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Augustyn Rybka
267
(3,73%)
-
1
Klaudia Jadwiga Jaworska
258
(3,60%)
-
5
Sławomir Andrzej Tomaka
87
(1,21%)
-
3
Magdalena Szeliga
94
(1,31%)
-
4
Barbara Irena Sebzda-Kwoka
117
(1,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Andrzej Jan Śmiałek
1 253
(17,49%)
-
1
Jurek Janusz Faraś
2 010
(28,06%)
-
4
Dorota Anna Chlebek
728
(10,16%)
-
3
Zdzisława Dubaj-Kaczor
388
(5,42%)
Okręg 8
miasto Dynów, gmina Dynów, gmina Hyżne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Marek Wróbel
537
(6,31%)
-
4
Wojciech Domin
87
(1,02%)
-
5
Monika Aleksandra Kamińska
27
(0,32%)
-
3
Irena Aniela Bilska
258
(3,03%)
-
1
Aleksander Antoni Stochmal
847
(9,95%)
-
6
Marlena Barbara Pleśniak
277
(3,25%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Zdzisław Stanisław Wandas
27
(0,32%)
-
2
Józef Przyboś
96
(1,13%)
-
1
Bożena Marta Krasnopolska
330
(3,88%)
-
4
Anna Maria Hadam
137
(1,61%)
-
6
Józef Sówka
479
(5,63%)
-
3
Anna Józefa Nowak
74
(0,87%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jan Mikołaj Sieńko
1 388
(16,31%)
-
2
Antoni Jan Ossoliński
1 096
(12,88%)
-
3
Jolanta Teresa Budyka
967
(11,36%)
-
4
Jan Galej
203
(2,39%)
-
6
Ewa Małgorzata Hadam
1 338
(15,72%)
-
5
Ewelina Domińczyk
342
(4,02%)