Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Gryfice, Gmina Płoty
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Sławomir Andrzej Sidor
225
(1,69%)
-
7
Zdzisław Kazimierz Sokołowski
220
(1,65%)
-
5
Wiesław Franciszek Pakulniewicz
117
(0,88%)
-
6
Aleksandra Maria Wiśniewska
37
(0,28%)
-
8
Renata Alicja Major
50
(0,38%)
-
11
Waldemar Marek Wawrzyniak
681
(5,11%)
-
2
Wacław Franciszek Byczkiewicz
96
(0,72%)
-
4
Beata Boś-Stawicka
28
(0,21%)
-
3
Marek Jan Farmuz
52
(0,39%)
-
9
Urszula Zadworna
91
(0,68%)
-
10
Janusz Stefan Lubczyński
74
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Czesław Burcza
1 085
(8,14%)
-
9
Janusz Piskorowski
44
(0,33%)
-
2
Wojciech Pietrzak
293
(2,20%)
-
3
Brygida Urszula Sułek
121
(0,91%)
-
5
Jadwiga Milczarczyk
63
(0,47%)
-
8
Violetta Bąk
57
(0,43%)
-
7
Zbigniew Rafał Gałązka
41
(0,31%)
-
4
Czesław Piotr Bukowiec
297
(2,23%)
-
11
Maciej Kazimierz Kopeć
55
(0,41%)
-
6
Damian Grzegorz Górecki
109
(0,82%)
-
10
Justyna Urszula Startek
31
(0,23%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Czesław Marzec
214
(1,61%)
-
11
Izabela Andżelika Kaleńska
16
(0,12%)
-
9
Marek Zbigniew Jarosz
22
(0,17%)
-
10
Agnieszka Grażyna Szczepankiewicz
28
(0,21%)
-
5
Stefan Gorząd
19
(0,14%)
-
4
Joanna Marta Babiło
86
(0,65%)
-
7
Roman Marian Stolarek
9
(0,07%)
-
3
Marek Fornal
86
(0,65%)
-
2
Danuta Janina Mikołajczyk
80
(0,60%)
-
6
Danuta Jadwiga Romanowicz
21
(0,16%)
-
8
Barbara Zuzanna Prokopowicz
13
(0,10%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Tomasz Zbigniew Boruk
315
(2,36%)
-
1
Stanisław Wojsznis
469
(3,52%)
-
2
Ryszard Chmielowicz
500
(3,75%)
-
5
Szymon Artur Kecler
233
(1,75%)
-
11
Łukasz Zwierzchowski
174
(1,31%)
-
3
Aneta Anna Janas
59
(0,44%)
-
8
Krzysztofa Brożyńska
50
(0,38%)
-
6
Marzena Anna Keller
45
(0,34%)
-
9
Ewa Aleksandra Łącka
55
(0,41%)
-
10
Krzysztof Aniko
64
(0,48%)
-
7
Anna Wioletta Brzezińska
34
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA
-
1
Stanisław Hołubczak
813
(6,10%)
-
7
Zbigniew Stefan Prośniewski
58
(0,44%)
-
3
Monika Elżbieta Nowosad
198
(1,49%)
-
2
Robert Benon Bułhak
518
(3,89%)
-
6
Beata Henryka Siemkowicz
34
(0,26%)
-
4
Patrycja Elżbieta Ogrodowczyk-Mikuś
33
(0,25%)
-
5
Iwona Aneta Mikuś
70
(0,53%)
-
9
Artur Andrzej Wójcik
48
(0,36%)
-
11
Lech Pol
291
(2,18%)
-
8
Elżbieta Nosalska
55
(0,41%)
-
10
Wojciech Piotr Czerski
25
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
11
Jacek Henryk Zdancewicz
271
(2,03%)
-
10
Mariusz Konrad Dąbrowski
37
(0,28%)
-
4
Władysław Pawelec
59
(0,44%)
-
3
Danuta Andrejczuk
88
(0,66%)
-
1
Kazimierz Sać
1 061
(7,96%)
-
2
Marian Czesław Maliński
436
(3,27%)
-
8
Dorota Romualda Musialik
93
(0,70%)
-
7
Jan Lenard
57
(0,43%)
-
5
Dorota Sobkowiak
62
(0,47%)
-
6
Adam Szawarski
51
(0,38%)
-
9
Adrianna Teresa Lipertowicz
32
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRYFICKA - POWIAT GRYFICKI
-
5
Mirosław Tyburski
37
(0,28%)
-
10
Paulina Małgorzata Anioła
75
(0,56%)
-
11
Łukasz Uldynowicz
200
(1,50%)
-
1
Józef Mnich
91
(0,68%)
-
2
Agnieszka Róża Mackojć
252
(1,89%)
-
8
Jan Piotr Laskowski
93
(0,70%)
-
4
Jerzy Bernard Kołodziejczyk
139
(1,04%)
-
3
Jolanta Mazurek
70
(0,53%)
-
7
Wojciech Marek Płocki
22
(0,17%)
-
6
Wioletta Anna Palicka
46
(0,35%)
-
9
Grzegorz Chmielecki
104
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW
-
11
Franciszek Bogdan Gródecki
243
(1,82%)
-
2
Andrzej Bogusław Gorzka
121
(0,91%)
-
3
Justyna Jowita Szarzyńska
84
(0,63%)
-
1
Ryszard Jan Maliński
400
(3,00%)
-
4
Roman Leon Sowiński
49
(0,37%)
-
7
Sławomir Szafrański
69
(0,52%)
-
6
Tomasz Mirosław Aniuksztys
64
(0,48%)
-
5
Katarzyna Melnik
55
(0,41%)
-
9
Tomasz Hoderny
180
(1,35%)
-
8
Dorota Juncewicz-Bernasińska
43
(0,32%)
-
10
Ilona Magdalena Kaczmarek
38
(0,29%)
Okręg 2
Gmina Trzebiatów, Gmina Rewal, Gmina Brojce, Gmina Karnice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Władysław Pastuszek
31
(0,28%)
-
2
Zygmunt Stanisław Łosiewicz
146
(1,30%)
-
1
Jarosław Robert Borowski
241
(2,15%)
-
3
Zygmunt Jan Wołejszo
98
(0,88%)
-
6
Monika Mariola Nitkowska
7
(0,06%)
-
5
Danuta Jadwiga Buczkowska
49
(0,44%)
-
10
Wojciech Piotr Musielak
172
(1,54%)
-
8
Aurelia Ewa Grzesiek
7
(0,06%)
-
9
Krzysztof Piotr Malicki
95
(0,85%)
-
7
Ewelina Kosztowna-Kijewska
19
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Agata Anna Bacic
105
(0,94%)
-
3
Bartosz Jerzy Janecki
247
(2,21%)
-
2
Stanisław Kazimierz Szydłowski
282
(2,52%)
-
1
Joanna Duzinkiewicz
560
(5,00%)
-
4
Lilianna Irena Pilch
225
(2,01%)
-
5
Paweł Bereżnicki
302
(2,70%)
-
9
Czesława Wiesława Szymczak
36
(0,32%)
-
6
Remigiusz Tomasz Kulka
27
(0,24%)
-
10
Karol Wąż
83
(0,74%)
-
8
Aleksandra Kupicz
78
(0,70%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Antoni Włodzimierz Cichorek
92
(0,82%)
-
2
Irena Teresa Kwiatkowska-Pająk
29
(0,26%)
-
1
Wiesław Andrzej Szydlik
372
(3,32%)
-
4
Elżbieta Anna Chojnowska
36
(0,32%)
-
5
Wiesław Berski
80
(0,71%)
-
7
Roman Jakubowski
38
(0,34%)
-
6
Wiesława Stanisława Kiełbasa
38
(0,34%)
-
9
Mariusz Andrzej Kużmicki
38
(0,34%)
-
8
Maria Kusarek
4
(0,04%)
-
10
Jan Kaczmarek
94
(0,84%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Dorota Schrammek
68
(0,61%)
-
2
Jan Włodzimierz Trafny
399
(3,56%)
-
1
Marek Gołuchowski
990
(8,84%)
-
7
Monika Ewa Sać
42
(0,38%)
-
10
Łukasz Tomasz Czyrny
797
(7,12%)
-
6
Jarosław Piotr Wypych
29
(0,26%)
-
5
Magdalena Ragan
66
(0,59%)
-
8
Maria Bernadeta Śniadała
39
(0,35%)
-
4
Grzegorz Jelonek
300
(2,68%)
-
9
Dorota Ewa Konopko
155
(1,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA
-
6
Sylwia Katarzyna Kowalczyk
23
(0,21%)
-
7
Mariusz Terlecki
5
(0,04%)
-
8
Agata Dąbrowska
14
(0,13%)
-
4
Lech Szewczyk
9
(0,08%)
-
3
Stanisław Kazimierz Walburg
24
(0,21%)
-
5
Anna Płażalska
31
(0,28%)
-
2
Daniel Damian Zgierski
27
(0,24%)
-
1
Monika Ewa Wiśniewska
122
(1,09%)
-
9
Łukasz Siwiec
14
(0,13%)
-
10
Marcin Józef Murawski
43
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
1
Leszek Stuła
537
(4,80%)
-
9
Aleksandra Elżbieta Ciszek
83
(0,74%)
-
10
Józef Gandurski
187
(1,67%)
-
8
Krzysztof Bogus
30
(0,27%)
-
4
Katarzyna Wójcik
25
(0,22%)
-
7
Sławomir Stanisław Ruszkowski
119
(1,06%)
-
2
Janusz Ławruszko
760
(6,79%)
-
3
Wiesława Saran
84
(0,75%)
-
5
Jadwiga Gardzińska
19
(0,17%)
-
6
Agnieszka Kamila Sobczak
46
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRYFICKA - POWIAT GRYFICKI
-
2
Iwona Jolanta Małek
35
(0,31%)
-
5
Krzysztof Tadeusz Salamoński
57
(0,51%)
-
6
Elżbieta Duchnowicz
14
(0,13%)
-
10
Kazimierz Józef Złotnicki
109
(0,97%)
-
3
Luiza Stasiak
26
(0,23%)
-
1
Sławomir Stanisław Pawlak
46
(0,41%)
-
7
Małgorzata Ewa Syska
14
(0,13%)
-
4
Antoni Jarosław Kamiński
15
(0,13%)
-
8
Małgorzata Hoffman
27
(0,24%)
-
9
Stanisław Dwulit
13
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW
-
6
Tomasz Jan Antonyk
286
(2,55%)
-
5
Bogdan Łakomy
223
(1,99%)
-
4
Małgorzata Skoneczna
63
(0,56%)
-
7
Bogdan Piotr Malik
38
(0,34%)
-
10
Grzegorz Piotr Szafrański
417
(3,73%)
-
9
Magdalena Handor
87
(0,78%)
-
8
Monika Dorota Bloch
21
(0,19%)
-
1
Ireneusz Antoni Wojciechowicz
236
(2,11%)
-
2
Renata Teresa Korek
563
(5,03%)
-
3
Agata Maria Sołtysiak
186
(1,66%)