Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
powiaty: sandomierski, opatowski, ostrowiecki, staszowski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Arkadiusz Bąk
9 522
(7,21%)
-
2
Andrzej Swajda
6 508
(4,93%)
-
3
Izydor Bronisław Grabowski
4 033
(3,06%)
-
4
Maria Janina Adamczyk
1 258
(0,95%)
-
6
Małgorzata Maria Żugaj
1 907
(1,44%)
-
7
Krystyna Socha
1 137
(0,86%)
-
5
Ewelina Janina Bień
4 475
(3,39%)
-
8
Mirosław Władysław Adamek
2 046
(1,55%)
-
9
Marek Władysław Szczepanik
1 907
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Magdalena Anna Zieleń
6 593
(4,99%)
-
3
Paweł Jerzy Krakowiak
6 372
(4,83%)
-
4
Marek Strzała
8 238
(6,24%)
-
5
Anna Rolak
2 458
(1,86%)
-
6
Ewa Barbara Kondek
3 625
(2,75%)
-
7
Anna Kowalczyk
2 014
(1,53%)
-
9
Dorota Ewa Stępień-Zając
3 790
(2,87%)
-
8
Robert Pytka
3 104
(2,35%)
-
1
Marek Jan Jońca
15 196
(11,51%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
2
Sławomir Janusz Szczykutowicz
75
(0,06%)
-
4
Wiesław Kot
320
(0,24%)
-
1
Sławomir Kukuła
166
(0,13%)
-
3
Bogumiła Krystyna Małkiewicz
83
(0,06%)
-
6
Maria Anna Sadkowska
88
(0,07%)
-
8
Ryszard Adam Mazur
260
(0,20%)
-
7
Adam Krzysztof Potocki
249
(0,19%)
-
5
Teresa Ewa Fudalewska
78
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
6
Piotr Andrzej Pawlik
126
(0,10%)
-
4
Marta Kamila Bukłat
110
(0,08%)
-
1
Robert Mariusz Głodek
515
(0,39%)
-
3
Martyna Agnieszka Polit
230
(0,17%)
-
5
Agnieszka Kędra
175
(0,13%)
-
7
Mateusz Maciej Tomczyk
248
(0,19%)
-
2
Piotr Żyłka
735
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
4
Angelika Lena Bant
130
(0,10%)
-
2
Dominika Maria Wilczyńska
156
(0,12%)
-
3
Zbigniew Jan Kozieł
186
(0,14%)
-
1
Bartosz Piotr Tomczyk
591
(0,45%)
-
5
Kamil Łukasz Wykrota
80
(0,06%)
-
8
Bernadetta Gabriela Reimus
51
(0,04%)
-
7
Karol Konrad Zamieczyński
30
(0,02%)
-
6
Patrycja Kozieł
141
(0,11%)
-
9
Zbigniew Janusz Marczewski
99
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
-
1
Katarzyna Bińczak
1 716
(1,30%)
-
2
Dariusz Socha
1 035
(0,78%)
-
6
Lidia Sulicka-Tworek
350
(0,27%)
-
4
Krzysztof Szymon Tłuścik
263
(0,20%)
-
5
Paulina Piwowarczyk
240
(0,18%)
-
3
Łukasz Maciej Milner
77
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Grzegorz Andrzej Krysa
1 326
(1,00%)
-
1
Jadwiga Elżbieta Szewczyk
2 008
(1,52%)
-
5
Anna Winiarczyk
703
(0,53%)
-
4
Marcin Aleksander Rejmer
236
(0,18%)
-
3
Janusz Podsiadło
1 026
(0,78%)
-
6
Maciej Żaliński
299
(0,23%)
-
7
Justyna Aleksandra Małysa
373
(0,28%)
-
8
Agnieszka Anna Utnik
563
(0,43%)
-
9
Jacek Wójcicki
811
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
8
Kamil Filip Klamczyński
252
(0,19%)
-
7
Zbigniew Żabicki
263
(0,20%)
-
4
Ilona Magdalena Sornat
177
(0,13%)
-
2
Mateusz Dawid Domagała
1 004
(0,76%)
-
3
Karolina Elżbieta Wypych
272
(0,21%)
-
1
Monika Jedynak
1 410
(1,07%)
-
5
Beata Elżbieta Kościelniak
210
(0,16%)
-
6
Łukasz Gruszka
503
(0,38%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Józef Bryk
1 299
(0,98%)
-
1
Grigor Szaginian
8 135
(6,16%)
-
3
Iwona Katarzyna Marczak
745
(0,56%)
-
2
Paweł Ksawery Zalewski
2 660
(2,02%)
-
5
Ewa Kwiatkowska
1 219
(0,92%)
-
6
Norbert Krzystanek
537
(0,41%)
-
8
Ewa Marta Rolecka
619
(0,47%)
-
7
Katarzyna Kijewska
302
(0,23%)
-
9
Rafał Marian Buczkowski
525
(0,40%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Ignacy Tadeusz Szpernal
162
(0,12%)
-
7
Agnieszka Aneta Rędziak
320
(0,24%)
-
1
Jerzy Andrzej Jaskiernia
4 417
(3,35%)
-
2
Józef Grabowski
3 403
(2,58%)
-
3
Adrian Tomasz Fulara
342
(0,26%)
-
4
Grażyna Krawętkowska
345
(0,26%)
-
5
Blanka Żelazowska
408
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
2
Kinga Ewa Bakalarska
221
(0,17%)
-
3
Alicja Małgorzata Lisiak
130
(0,10%)
-
6
Piotr Tatarata
366
(0,28%)
-
1
Jędrzej Pieńkowski
273
(0,21%)
-
4
Maria Grażyna Skrzypczak-Pyrzyńska
80
(0,06%)
-
5
Krzysztof Ryszard Kalinowski
97
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KANDYDATKI NA RADNĄ SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO AGNIESZKI JĘDRZEJEWSKIEJ
-
1
Agnieszka Katarzyna Jędrzejewska
546
(0,41%)
-
3
Łukasz Radosław Ziarko
137
(0,10%)
-
2
Karolina Olech
236
(0,18%)
-
4
Hubert Wojciech Danek
55
(0,04%)
-
5
Barbara Danek
195
(0,15%)
Okręg 2
powiaty: starachowicki, skarżyski, konecki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agata Binkowska
5 589
(5,34%)
-
1
Wiesław Zbigniew Stępień
3 088
(2,95%)
-
4
Krzysztof Charemski
1 154
(1,10%)
-
6
Bernarda Piwowar
723
(0,69%)
-
5
Beata Fidor
1 077
(1,03%)
-
8
Andrzej Sebastian Brzeziński
1 457
(1,39%)
-
7
Marcin Adam Pocheć
1 086
(1,04%)
-
3
Jerzy Zbigniew Materek
5 117
(4,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Agnieszka Dorota Buras
5 780
(5,52%)
-
4
Jan Piotr Wzorek
2 913
(2,78%)
-
2
Andrzej Piotr Pruś
8 955
(8,56%)
-
1
Mariusz Marek Gosek
8 561
(8,18%)
-
3
Waldemar Krzysztof Wrona
6 411
(6,13%)
-
6
Aneta Wiśniewska
2 001
(1,91%)
-
7
Urszula Przygodzka
2 733
(2,61%)
-
8
Marcin Piotr Piętak
5 430
(5,19%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
2
Klaudia Róża Brzezińska
103
(0,10%)
-
1
Katarzyna Anna Madejska
346
(0,33%)
-
3
Piotr Wojciech Duda
363
(0,35%)
-
4
Jan Gustaw Grudniewski
118
(0,11%)
-
5
Katarzyna Zofia Mikulska
159
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
5
Bogdan Prasał
125
(0,12%)
-
3
Jadwiga Maria Milczuszek
148
(0,14%)
-
6
Piotr Krzysztof Dwojak
184
(0,18%)
-
2
Łukasz Świstak
311
(0,30%)
-
4
Elżbieta Izabela Piętak
185
(0,18%)
-
1
Julia Polakowska
712
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
3
Paulina Emilia Stanecka
131
(0,13%)
-
4
Jacek Andrzej Orczyk
125
(0,12%)
-
2
Tomasz Pocheć
235
(0,22%)
-
1
Łukasz Sylwester Wilczyński
744
(0,71%)
-
5
Martyna Kozieł
126
(0,12%)
-
6
Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk
39
(0,04%)
-
8
Krzysztof Stanisław Wasik
104
(0,10%)
-
7
Ewa Strzelec
287
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
-
2
Karol Zdzisław Kępa
307
(0,29%)
-
1
Elżbieta Krystyna Kosztowniak
1 025
(0,98%)
-
5
Dariusz Grzegorz Adamski
302
(0,29%)
-
3
Rafał Stanisław Brzoza
204
(0,19%)
-
4
Anna Sylwia Kowalczyk-Szproch
190
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Sławomir Jan Dąbrowski
791
(0,76%)
-
7
Janina Zofia Gołacka
176
(0,17%)
-
4
Małgorzata Paprot
505
(0,48%)
-
6
Edyta Szewczyk
463
(0,44%)
-
2
Daniel Krystian Ołownia
757
(0,72%)
-
5
Łukasz Rutka
344
(0,33%)
-
3
Marzena Katarzyna Święcicka
603
(0,58%)
-
1
Marek Tadeusz Ciuraszkiewicz
1 460
(1,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Artur Kołodziej
421
(0,40%)
-
1
Iwona Klimorowska
762
(0,73%)
-
8
Wiesław Jan Ginał
132
(0,13%)
-
7
Angelika Milena Pacak
327
(0,31%)
-
3
Małgorzata Gruszka
440
(0,42%)
-
5
Wioleta Monika Stokłuska
164
(0,16%)
-
6
Łukasz Stępień
618
(0,59%)
-
4
Agnieszka Pluta
807
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Elżbieta Cecylia Dul
297
(0,28%)
-
6
Tomasz Sorbian
262
(0,25%)
-
5
Regina Wrzeszcz
135
(0,13%)
-
2
Janusz Kazimierz Jeżyński
81
(0,08%)
-
3
Damian Mateusz Godlewski
148
(0,14%)
-
4
Waleria Czesława Kaczmarska
109
(0,10%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Mirosław Emilian Gęborek
3 706
(3,54%)
-
2
Piotr Paweł Banasik
1 447
(1,38%)
-
1
Jan Sławomir Maćkowiak
9 204
(8,80%)
-
4
Agnieszka Joanna Czarnecka
1 031
(0,99%)
-
6
Wojciech Kurek
569
(0,54%)
-
5
Beata Magdalena Sikorska
616
(0,59%)
-
8
Marcin Głowacki
578
(0,55%)
-
7
Urszula Bożena Sułek
810
(0,77%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Andrzej Skrętek
530
(0,51%)
-
4
Joanna Małgorzata Jakubowska
537
(0,51%)
-
3
Izabela Olimpia Wesołowska
408
(0,39%)
-
5
Barbara Gąszcz
237
(0,23%)
-
8
Paulina Tersa
261
(0,25%)
-
6
Jarosław Skuza
202
(0,19%)
-
7
Ilona Aleksandra Bogdalczyk
40
(0,04%)
-
1
Andrzej Jan Szejna
4 819
(4,61%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
4
Justyna Agata Suchocka
168
(0,16%)
-
2
Marta Dulęba
294
(0,28%)
-
1
Łukasz Maciej Kosmala
534
(0,51%)
-
3
Marcin Kamil Orzechowski
133
(0,13%)
-
5
Michał Adam Sińczak
65
(0,06%)
Okręg 3
powiaty: kielecki, miasto Kielce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
11
Janusz Zbigniew Marszycki
238
(0,13%)
-
6
Marcin Kazimierz Pasiarski
621
(0,35%)
-
7
Magdalena Tusień-Kuzka
1 076
(0,60%)
-
9
Justyna Iwona Fiuk
314
(0,17%)
-
12
Renata Teresa Segiecińska
1 009
(0,56%)
-
10
Ilona Agnieszka Świercz
510
(0,28%)
-
8
Alina Teresa Kmiecicka
257
(0,14%)
-
3
Małgorzata Maria Stanioch
3 249
(1,81%)
-
4
Jacek Tomasz Kowalczyk
2 610
(1,45%)
-
1
Piotr Bogusław Żołądek
12 232
(6,80%)
-
2
Grzegorz Andrzej Gałuszka
5 954
(3,31%)
-
5
Ireneusz Stanisław Żak
1 838
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Piotr Banaś
7 416
(4,12%)
-
2
Mieczysław Gębski
7 485
(4,16%)
-
3
Renata Urszula Janik
9 849
(5,47%)
-
1
Elżbieta Śreniawska
19 782
(10,99%)
-
11
Marcin Adam Zawierucha
1 806
(1,00%)
-
4
Robert Antoni Frey
1 382
(0,77%)
-
9
Grażyna Elżbieta Majchrzak
1 243
(0,69%)
-
5
Jacek Michalski
3 211
(1,78%)
-
7
Barbara Urszula Czerwińska
4 045
(2,25%)
-
8
Stanisław Szyszkowski
1 519
(0,84%)
-
6
Maria Krystyna Gadawska
4 853
(2,70%)
-
12
Janusz Adam Koza
8 342
(4,64%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
3
Stanisław Malak
49
(0,03%)
-
1
Jan Cieślak
229
(0,13%)
-
2
Paulina Pala
239
(0,13%)
-
4
Katarzyna Patrycja Baradziej
64
(0,04%)
-
5
Edward Zbroszczyk
413
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
3
Rafał Stando
283
(0,16%)
-
2
Łukasz Roman Bukłat
334
(0,19%)
-
4
Patrycja Barbara Mazur
406
(0,23%)
-
11
Sławomir Krystian Lech
172
(0,10%)
-
1
Mateusz Kamil Iwan
2 087
(1,16%)
-
5
Adrian Dariusz Wojsa
238
(0,13%)
-
6
Karol Radosław Dąbrowski
234
(0,13%)
-
7
Kinga Barbara Rusin
383
(0,21%)
-
8
Małgorzata Ewa Rajfura
205
(0,11%)
-
10
Anna Alina Kasza
243
(0,14%)
-
9
Paweł Ryszard Gołąbek
257
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
3
Dorota Maria Wilczyńska
140
(0,08%)
-
10
Karol Miernik
116
(0,06%)
-
5
Barbara Walentyna Leżańska
73
(0,04%)
-
1
Mariola Nina Piasecka-Leydo
551
(0,31%)
-
2
Rafał Wasik
288
(0,16%)
-
4
Paweł Dariusz Błaut
145
(0,08%)
-
11
Joanna Małgorzata Machynia
55
(0,03%)
-
7
Magdalena Izabela Zamieczyńska
46
(0,03%)
-
8
Kamil Bartosz Kozieł
104
(0,06%)
-
12
Antoni Bolesław Nowak
78
(0,04%)
-
6
Łukasz Szczepan Ospara
81
(0,05%)
-
9
Małgorzata Zamojska
69
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
-
7
Izabela Krystyna Buszewicz
482
(0,27%)
-
3
Zofia Teresa Vahlberg
368
(0,20%)
-
5
Wioleta Jończyk
1 586
(0,88%)
-
1
Danuta Krystyna Papaj
7 868
(4,37%)
-
2
Grzegorz Maciej Świercz
5 012
(2,78%)
-
4
Hubert Żerniak
326
(0,18%)
-
10
Piotr Patryk Rogula
555
(0,31%)
-
6
Jakub Karol Kotula
353
(0,20%)
-
9
Paweł Karol Soboń
1 065
(0,59%)
-
11
Grzegorz Maciągowski
620
(0,34%)
-
8
Paweł Szymon Strząbała
903
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Magdalena Izabela Fogiel-Litwinek
3 660
(2,03%)
-
3
Aneta Karina Bernat
577
(0,32%)
-
2
Marcin Rafał Bugajski
1 297
(0,72%)
-
9
Agnieszka Jolanta Piwowar
481
(0,27%)
-
4
Barbara Detka
595
(0,33%)
-
7
Jan Robert Kobyłecki
286
(0,16%)
-
6
Robert Daniel Banasik
423
(0,24%)
-
5
Piotr Tomasz Gołacki
306
(0,17%)
-
8
Lucyna Anna Bąk
483
(0,27%)
-
11
Adrian Leszek Tomczyk
238
(0,13%)
-
12
Grzegorz Gwóźdź
662
(0,37%)
-
10
Katarzyna Anna Fugiel-Bilinkin
225
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Monika Edyta Gorzelak
539
(0,30%)
-
4
Anna Papka
317
(0,18%)
-
6
Agata Wawrzeńczyk
367
(0,20%)
-
5
Damian Michał Kończak
162
(0,09%)
-
10
Wiesława Józefa Zapała
264
(0,15%)
-
9
Tomasz Jan Szwarc
314
(0,17%)
-
8
Ewa Monika Dyczkowska
163
(0,09%)
-
1
Stanisław Skuza
934
(0,52%)
-
3
Grzegorz Grudzień
500
(0,28%)
-
7
Norbert Zdzisław Mańka
180
(0,10%)
-
12
Martyna Kosela
512
(0,28%)
-
11
Karol Paweł Januchta
227
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
7
Małgorzata Anna Lepucka
193
(0,11%)
-
6
Kamil Wójcik
321
(0,18%)
-
3
Dorota Ewa Nazary
136
(0,08%)
-
2
Łukasz Witold Misiuna
203
(0,11%)
-
5
Marta Grażyna Ekielska
88
(0,05%)
-
4
Norbert Szabłowski
103
(0,06%)
-
1
Renata Stefania Ekielska-Rudeńska
241
(0,13%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Lucjan Marek Pietrzczyk
4 645
(2,58%)
-
1
Mateusz Jan Żukowski
5 568
(3,09%)
-
3
Marzena Anna Marczewska
2 318
(1,29%)
-
4
Sławomir Adam Gierada
5 809
(3,23%)
-
6
Karol Misiuda
637
(0,35%)
-
5
Marcin Robert Misiek
1 076
(0,60%)
-
7
Marlena Lidia Sulej
391
(0,22%)
-
8
Małgorzata Teresa Król
639
(0,36%)
-
9
Teresa Dziopa
469
(0,26%)
-
11
Bernadetta Elżbieta Krysztofik
405
(0,23%)
-
10
Włodzimierz Henryk Magdziarz
628
(0,35%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Henryk Mieczysław Milcarz
8 483
(4,71%)
-
4
Michał Kot
651
(0,36%)
-
5
Irena Surma
291
(0,16%)
-
3
Małgorzata Elżbieta Drogosz
553
(0,31%)
-
2
Ryszard Marek Białacki
1 756
(0,98%)
-
7
Dagmara Aleksandra Zagórska
230
(0,13%)
-
10
Agnieszka Iwona Matysek
123
(0,07%)
-
8
Joanna Izabela Kaleta
324
(0,18%)
-
9
Andrzej Pietrzykowski
155
(0,09%)
-
11
Kamila Katarzyna Sędziejewska
153
(0,09%)
-
12
Marcin Piotr Cedro
597
(0,33%)
-
6
Artur Michał Grela
258
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
6
Barbara Olszowy
155
(0,09%)
-
2
Anna Bogumiła Adamczyk
0
(0%)
-
5
Oskar Artur Tracz
118
(0,07%)
-
4
Agnieszka Ewa Szmit-Morze
135
(0,08%)
-
3
Paweł Bronisław Słowik
104
(0,06%)
-
1
Artur Piotr Stefański
616
(0,34%)
Okręg 4
powiaty: włoszczowski, jędrzejowski, pińczowski, buski, kazimierski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Renata Ewa Antos
1 273
(1,05%)
-
3
Mieczysław Sas
5 235
(4,30%)
-
5
Bogusława Bożena Wypych
2 973
(2,44%)
-
8
Ilona Maria Modrzewiecka
693
(0,57%)
-
4
Krzysztof Dziekan
2 117
(1,74%)
-
7
Jolanta Dorota Tyjas
3 651
(3,00%)
-
2
Tadeusz Józef Kowalczyk
3 245
(2,67%)
-
1
Adam Sebastian Jarubas
31 980
(26,29%)
-
9
Leszek Jarosław Wawrzyła
4 213
(3,46%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Artur Marian Konarski
5 023
(4,13%)
-
1
Marek Paweł Bogusławski
15 368
(12,64%)
-
4
Józef Cepil
3 740
(3,08%)
-
2
Maciej Gawin
7 775
(6,39%)
-
5
Elżbieta Katarzyna Kwiecień-Ząbek
2 349
(1,93%)
-
6
Janina Krzypkowska
1 527
(1,26%)
-
8
Agnieszka Małgorzata Koncewicz
1 485
(1,22%)
-
9
Hubert Wacław Przybyszewski
3 098
(2,55%)
-
7
Katarzyna Adriana Chrust
1 225
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Kazimierz Ignacy Krawczyk
238
(0,20%)
-
4
Zbigniew Eugeniusz Mącznik
50
(0,04%)
-
2
Albina Anna Marcinkowska
83
(0,07%)
-
3
Ewelina Kupis
167
(0,14%)
-
5
Piotr Kucharski
173
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
3
Aleksandra Kamila Gacek
202
(0,17%)
-
2
Mateusz Krzysztof Śliwa
264
(0,22%)
-
6
Karolina Marcelina Mrozik
62
(0,05%)
-
1
Michał Środa
512
(0,42%)
-
4
Ariadna Kinga Ekiert
66
(0,05%)
-
7
Krzysztof Jerzy Tyrała
73
(0,06%)
-
5
Rafał Ryszard Rączka
95
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
7
Martyna Anna Kusiak
40
(0,03%)
-
9
Ewa Małgorzata Zuba
45
(0,04%)
-
3
Małgorzata Sabina Morgaś
115
(0,09%)
-
1
Sławomir Aleksander Szarek
668
(0,55%)
-
6
Damian Stanecki
35
(0,03%)
-
8
Tomasz Szymonek
43
(0,04%)
-
2
Maciej Dawid Literacki
110
(0,09%)
-
5
Maria Izabela Kozieł
94
(0,08%)
-
4
Szymon Sadowski
103
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
-
2
Przemysław Chechelski
541
(0,44%)
-
1
Jerzy Edward Trzepatowski
1 259
(1,04%)
-
3
Joanna Janiga-Fostriak
125
(0,10%)
-
4
Piotr Konrad Cempura
203
(0,17%)
-
5
Ewelina Barbara Pawłowska
157
(0,13%)
-
7
Paulina Lidia Kobos
105
(0,09%)
-
6
Łukasz Józef Biały
717
(0,59%)
-
8
Andrzej Kostecki
360
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Dorota Teresa Jarońska
1 372
(1,13%)
-
4
Paweł Żmuda
650
(0,53%)
-
2
Damian Świątek
725
(0,60%)
-
6
Lidia Maria Krzemińska
256
(0,21%)
-
7
Danuta Zofia Janikowska
142
(0,12%)
-
3
Maria Jolanta Kopeć
376
(0,31%)
-
8
Piotr Stańczyk
371
(0,31%)
-
5
Aneta Janina Kornecka-Cielibała
311
(0,26%)
-
9
Karol Jan Polak
507
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Edyta Śniegulska
616
(0,51%)
-
3
Paulina Koza
426
(0,35%)
-
9
Małgorzata Dorota Prokop
305
(0,25%)
-
7
Paweł Królikowski
297
(0,24%)
-
8
Paweł Rudny
103
(0,08%)
-
5
Krzysztof Borkowski
246
(0,20%)
-
2
Łukasz Tobiasz Krawiec
236
(0,19%)
-
4
Agnieszka Izabela Turek
224
(0,18%)
-
6
Justyna Małgorzata Otwinowska
251
(0,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Maciej Robert Kmita
3 382
(2,78%)
-
2
Sławomir Jan Marcinkowski
741
(0,61%)
-
4
Agata Dorota Szewczyk-Koral
488
(0,40%)
-
6
Tomasz Piotr Michalski
335
(0,28%)
-
3
Zofia Teresa Jaroszek
346
(0,28%)
-
5
Elżbieta Harabin
274
(0,23%)
-
8
Bolesław Eugeniusz Długosz
189
(0,16%)
-
7
Anna Czesława Sioja
417
(0,34%)
-
9
Ireneusz Dominik Ślusarczyk
697
(0,57%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Łukasz Adam Kozera
1 669
(1,37%)
-
2
Rafał Piotr Filip
620
(0,51%)
-
3
Leszek Stanisław Huszno
284
(0,23%)
-
5
Ewelina Urszula Golowska
254
(0,21%)
-
4
Magdalena Anna Mazurek
309
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
3
Małgorzata Alina Szalińska-Skawińska
68
(0,06%)
-
1
Marzena Angelika Madetko-Słowik
237
(0,19%)
-
2
Zdzisław Stefan Nowalski
77
(0,06%)
-
4
Dariusz Łosin
72
(0,06%)
-
5
Mirosława Łojek
76
(0,06%)