Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Powiaty: olkuski, chrzanowski, oświęcimski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Bogusław Mikołaj Mąsior
4 239
(2,60%)
-
3
Wojciech Robert Szczepanik
767
(0,47%)
-
2
Józef Kała
5 652
(3,46%)
-
5
Magdalena Bolek
1 441
(0,88%)
-
4
Aneta Irena Jabłońska-Wypasek
1 261
(0,77%)
-
6
Małgorzata Maria Matusiak
1 130
(0,69%)
-
7
Marcin Papiurek
335
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Iwona Józefa Gibas
25 795
(15,81%)
-
2
Andrzej Janusz Wójcik
10 982
(6,73%)
-
3
Rafał Kosowski
8 874
(5,44%)
-
4
Marta Kinga Budzyńska
3 692
(2,26%)
-
7
Marta Anna Pieczka
3 675
(2,25%)
-
5
Ewa Iwona Szwajnoch
1 360
(0,83%)
-
6
Zbigniew Gęgotek
2 634
(1,61%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Dorota Stanisława Wiśniewska-Dorynek
528
(0,32%)
-
1
Janusz Mikołaj Mentlewicz
2 937
(1,80%)
-
2
Władysław Januszyk
722
(0,44%)
-
6
Dorota Ewa Kajdas
797
(0,49%)
-
7
Alicja Marzena Walotek
518
(0,32%)
-
5
Zdzisław Banyś
512
(0,31%)
-
4
Andrzej Alfred Buliński
302
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Monika Anna Szymańska
1 483
(0,91%)
-
4
Monika Maria Piasecka-Gruszczyńska
209
(0,13%)
-
3
Andrzej Jan Tomaszewski
394
(0,24%)
-
2
Samuel Jonatan Nowak
425
(0,26%)
-
5
Wojciech Pacia
345
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
4
Kinga Sabina Placek
213
(0,13%)
-
1
Krzysztof Adam Zgrzywa
256
(0,16%)
-
2
Jadwiga Teresa Szatan
536
(0,33%)
-
3
Michał Władysław Szczygieł
310
(0,19%)
-
5
Jerzy Suchan
88
(0,05%)
-
6
Iwona Styrylska
168
(0,10%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Małgorzata Rams
2 212
(1,36%)
-
2
Tadeusz Andrzej Arkit
11 506
(7,05%)
-
1
Kinga Agnieszka Skowrońska
14 347
(8,79%)
-
7
Bartłomiej Beniamin Kasperczyk
2 115
(1,30%)
-
4
Krystyna Barbara Siemek
4 034
(2,47%)
-
5
Andrzej Jan Bojarski
4 109
(2,52%)
-
3
Marcin Michał Cockiewicz
9 145
(5,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
5
Grażyna Mally
595
(0,36%)
-
1
Grzegorz Roman Zawadzki
2 780
(1,70%)
-
4
Piotr Paweł Baran
1 090
(0,67%)
-
2
Olga Lachowicz
1 586
(0,97%)
-
3
Maria Jadwiga Michta
640
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
3
Tomasz Zdzisław Babecki
295
(0,18%)
-
2
Grzegorz Jan Kumanek
540
(0,33%)
-
1
Norbert Grzegorz Dąbrowski
1 034
(0,63%)
-
5
Paulina Winkler
288
(0,18%)
-
7
Adam Aleksander Czachur
374
(0,23%)
-
4
Urszula Gabriela Rozmus
550
(0,34%)
-
6
Ilona Jadwiga Szczerkowska
183
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Przemysław Wojciech Paw
823
(0,50%)
-
6
Miron Dominik Piszczek
2 358
(1,45%)
-
5
Marta Katarzyna Kubicz
991
(0,61%)
-
3
Zbigniew Andrzej Smykla
611
(0,37%)
-
1
Andrzej Ignacy Feliksik
4 106
(2,52%)
-
2
Agnieszka Kazimiera Ścigaj
5 236
(3,21%)
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
-
5
Grzegorz Michał Glanowski
631
(0,39%)
-
1
Tomasz Robert Bąk
2 125
(1,30%)
-
2
Edyta Wanda Witek
841
(0,52%)
-
3
Krzysztof Malicki
545
(0,33%)
-
4
Anastazja Maria Piela
446
(0,27%)
-
7
Aleksandra Maria Szuta
759
(0,47%)
-
6
Jan Bogusław Wędrzyk
221
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
4
Maria Józefa Gabryś
441
(0,27%)
-
3
Mirosław Krzysztof Świerguła
282
(0,17%)
-
1
Ireneusz Charchut
625
(0,38%)
-
6
Sylwia Świerguła
378
(0,23%)
-
5
Maciej Bielat
231
(0,14%)
-
2
Grażyna Małgorzata Michałek
550
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
-
4
Beata Magdalena Czerw
163
(0,10%)
-
2
Agnieszka Joanna Żelazna-Weszka
182
(0,11%)
-
1
Jakub Maria Stonawski
284
(0,17%)
-
5
Grzegorz Krzek
231
(0,14%)
-
3
Irena Janina Skrzypoń
99
(0,06%)
Okręg 2
Powiaty: miechowski, proszowicki, krakowski, wielicki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
5
Jan Paweł Grodecki
118
(0,06%)
-
3
Janusz Krzysztof Korczak
185
(0,09%)
-
8
Michał Jacek Krupa
633
(0,31%)
-
4
Maria Stanisława Ptak
243
(0,12%)
-
6
Anna Ewelina Dobosz
198
(0,10%)
-
1
Stanisław Papież
1 356
(0,67%)
-
2
Kamil Stachowicz
256
(0,13%)
-
7
Danuta Bronisława Jankosz
50
(0,02%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Jadwiga Maria Duda
1 417
(0,70%)
-
3
Urszula Stochel
1 304
(0,65%)
-
1
Wojciech Kozak
17 631
(8,75%)
-
2
Adam Stanisław Domagała
5 652
(2,80%)
-
7
Marek Edward Szymański
1 083
(0,54%)
-
5
Wiesław Robert Wójcik
1 099
(0,55%)
-
4
Piotr Michał Janczyk
1 127
(0,56%)
-
8
Monika Katarzyna Dudek
1 839
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Łukasz Jakub Smółka
12 270
(6,09%)
-
1
Rafał Paweł Bochenek
38 446
(19,08%)
-
3
Mirosław Antoni Dróżdż
10 161
(5,04%)
-
4
Iwona Maria Tworzydło-Woźniak
4 315
(2,14%)
-
5
Iwona Maria Kornaś-Pierzak
2 343
(1,16%)
-
8
Bogdan Marek Pęk
11 078
(5,50%)
-
7
Bożena Jolanta Rążewska
1 637
(0,81%)
-
6
Katarzyna Maria Nogieć
3 346
(1,66%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Krzysztof Jan Kosiński
416
(0,21%)
-
1
Jerzy Władysław Jaskiernia
2 108
(1,05%)
-
4
Janina Irena Zdziobek
191
(0,09%)
-
3
Jan Marek Fabiański
415
(0,21%)
-
5
Marek Andrzej Słowiński
325
(0,16%)
-
7
Elżbieta Krystyna Ciepły
287
(0,14%)
-
8
Kinga Gałka
601
(0,30%)
-
6
Barbara Janina Leszczyńska
312
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
4
Waldemar Stanisław Latocha
166
(0,08%)
-
3
Jolanta Ewa Pers
266
(0,13%)
-
5
Justyna Plec
367
(0,18%)
-
1
Wiktoria Aleksandra Barańska
1 287
(0,64%)
-
2
Piotr Aleksander Mirocha
231
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
2
Anita Maria Mędrek
247
(0,12%)
-
3
Agata Ewa Satoła
146
(0,07%)
-
6
Iwona Janina Jedynak
256
(0,13%)
-
7
Grażyna Maria Wołowczyk
80
(0,04%)
-
1
Aleksander Władysław Luty
737
(0,37%)
-
5
Agnieszka Rösner-Zawilińska
88
(0,04%)
-
4
Piotr Rajnold Mika
149
(0,07%)
-
8
Andrzej Piotr Bereta
120
(0,06%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jacek Jan Krupa
22 716
(11,27%)
-
5
Artur Stefan Baranowski
3 138
(1,56%)
-
6
Bożena Teresa Pietras-Goc
1 149
(0,57%)
-
4
Zbigniew Kacała
1 353
(0,67%)
-
3
Sylwia Kinga Salwińska
2 604
(1,29%)
-
7
Kajetan Aleksander Konarzewski
1 241
(0,62%)
-
8
Marcin Mariusz Matuszyk
3 436
(1,71%)
-
2
Elżbieta Jadwiga Achinger
8 256
(4,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
4
Sylwia Iwona Salawa
1 586
(0,79%)
-
1
Leszek Franciszek Batko
4 143
(2,06%)
-
2
Anna Małgorzata Wawrzynek
1 205
(0,60%)
-
3
Tomasz Adam Zbrzeźny
362
(0,18%)
-
5
Stefan Paweł Kliński
551
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
6
Urszula Maria Hanasz
178
(0,09%)
-
3
Jadwiga Anna Dygnarowicz
246
(0,12%)
-
5
Ewa Krystyna Nowowiejska
291
(0,14%)
-
1
Bartłomiej Tomasz Małczyk
1 326
(0,66%)
-
2
Łukasz Padło
327
(0,16%)
-
4
Mariusz Marcin Spyrka
331
(0,16%)
-
7
Agnieszka Karolina Wanat
153
(0,08%)
-
8
Jakub Bańdo
227
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Leszek Murzyn
3 036
(1,51%)
-
4
Anna Barbara Tabasz
439
(0,22%)
-
2
Grzegorz Artur Kukiz
4 268
(2,12%)
-
5
Ewa Maria Skałka
664
(0,33%)
-
7
Małgorzata Zofia Kubala
477
(0,24%)
-
3
Marek Maciej Kucharski
725
(0,36%)
-
6
Tadeusz Tomasz Bergel
271
(0,13%)
-
8
Janusz Marcin Dudek
834
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
-
8
Paweł Przemysław Chochół
1 179
(0,59%)
-
1
Paweł Jakub Ścigalski
1 551
(0,77%)
-
2
Mirosław Franciszek Mrozowski
666
(0,33%)
-
4
Dorota Maria Małodobry
1 351
(0,67%)
-
3
Anna Maj-Skowrońska
924
(0,46%)
-
5
Anna Lidia Jędras
771
(0,38%)
-
6
Władysława Ada Gross-Kołoczek
234
(0,12%)
-
7
Jerzy Kazimierz Zastawniak
244
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
-
6
Aldona Anna Dymanus
382
(0,19%)
-
1
Lesław Andrzej Wilk
377
(0,19%)
-
5
Daria Dominika Mleczek
92
(0,05%)
-
2
Adam Karol Koczanowski
107
(0,05%)
-
4
Grzegorz Krzysztof Walas
137
(0,07%)
-
3
Danuta Wilk
418
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS
-
4
Stanisław Wsołek
148
(0,07%)
-
6
Sylwester Mariusz Formicki
59
(0,03%)
-
5
Iwona Katarzyna Niedzielska
121
(0,06%)
-
1
Andrzej Wacław Waligóra
324
(0,16%)
-
2
Teresa Jadwiga Garland
80
(0,04%)
-
3
Maria Anna Leśniak-Wojciechowska
232
(0,12%)
Okręg 3
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Bartosz Wilczyński
2 109
(0,65%)
-
8
Sebastian Jakub Lechwar
65
(0,02%)
-
9
Agnieszka Kameczura
123
(0,04%)
-
2
Krzysztof Monticelli
174
(0,05%)
-
4
Alicja Elżbieta Bartosz
181
(0,06%)
-
5
Tomasz Krzysztof Młynarczyk
185
(0,06%)
-
6
Grażyna Firmuga-Święty
90
(0,03%)
-
7
Krzysztof Henryk Kępski
127
(0,04%)
-
3
Grażyna Ewa Pietrzak-Górecka
173
(0,05%)
-
10
Paweł Krzysztof Ptaśnik
118
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
8
Grzegorz Piotr Ostrzołek
176
(0,05%)
-
3
Małgorzata Maria Marcińska
877
(0,27%)
-
2
Grzegorz Jerzy Gondek
1 268
(0,39%)
-
1
Piotr Marek Kempf
4 581
(1,40%)
-
5
Elżbieta Janina Lęcznarowicz
1 073
(0,33%)
-
4
Stanisław Dziedzic
1 066
(0,33%)
-
7
Paweł Jan Kubas
586
(0,18%)
-
9
Jolanta Czesława Zajączkowska
358
(0,11%)
-
6
Marzena Iwona Paszkot
487
(0,15%)
-
10
Marian Apostoł
874
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Agnieszka Beata Zając
6 144
(1,88%)
-
3
Tomasz Mariusz Urynowicz
10 018
(3,07%)
-
2
Wojciech Jan Grzeszek
6 471
(1,98%)
-
1
Jan Tadeusz Duda
56 763
(17,37%)
-
4
Bogusława Maria Stanowska-Cichoń
4 468
(1,37%)
-
6
Beata Krystyna Sufa
1 943
(0,59%)
-
9
Maciej Robert Miezian
1 679
(0,51%)
-
5
Aleksander Tomasz Głuś
1 615
(0,49%)
-
8
Krystyna Anna Frankiewicz
2 494
(0,76%)
-
10
Andrzej Ziobro
9 738
(2,98%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Ewa Lucyna Marcinek
417
(0,13%)
-
2
Janusz Lucjan Bargieł
798
(0,24%)
-
1
Ryszard Kazimierz Śmiałek
5 273
(1,61%)
-
4
Jadwiga Nowakowska
1 092
(0,33%)
-
8
Leszek Paweł Dukała
256
(0,08%)
-
3
Joanna Olszyna Lipińska-Piekarska
1 392
(0,43%)
-
5
Adam Stanisław Jaśkow
410
(0,13%)
-
6
Jan Piotr Żakowski
439
(0,13%)
-
10
Katarzyna Zofia Pilch
1 072
(0,33%)
-
9
Roman Kurek
334
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
3
Mateusz Ryszard Burzawa
462
(0,14%)
-
1
Barbara Zofia Grobler
5 019
(1,54%)
-
2
Andrzej Marek Dziarmagowski
519
(0,16%)
-
5
Tomasz Leszek Zawada
755
(0,23%)
-
4
Aleksandra Jolanta Lewicka
1 088
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
2
Jacek Cezary Kamiński
227
(0,07%)
-
1
Monika Izabela Potoczek
426
(0,13%)
-
7
Krzysztof Bogdan Sobolewski
108
(0,03%)
-
3
Barbara Teresa Twardowska
113
(0,03%)
-
5
Wioleta Sylwia Wójcik
127
(0,04%)
-
6
Eugeniusz Artur Juza
27
(0,01%)
-
4
Kamil Dominik Łakota
61
(0,02%)
-
8
Aneta Teresa Kucharska
233
(0,07%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Grzegorz Cezary Lipiec
40 947
(12,53%)
-
2
Tadeusz Antoni Gadacz
6 713
(2,05%)
-
3
Kazimierz Barczyk
22 933
(7,02%)
-
4
Małgorzata Zofia Radwan-Ballada
11 106
(3,40%)
-
10
Jerzy Maciej Fedorowicz
27 150
(8,31%)
-
5
Szczęsny Maciej Filipiak
6 044
(1,85%)
-
7
Małgorzata Anita Baran
3 301
(1,01%)
-
9
Anna Maria Kupczyńska
2 366
(0,72%)
-
6
Małgorzata Danuta Ciemięga
2 382
(0,73%)
-
8
Kajetan Ludwik D'obyrn
3 427
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
6
Wojciech Jan Pasternak
2 101
(0,64%)
-
2
Świetlana Natalia Rokosz-Kuczyńska
1 836
(0,56%)
-
5
Marianna Leśniak
2 902
(0,89%)
-
3
Marta Barbara Grzybek
3 013
(0,92%)
-
1
Krzysztof Leonard Hollender
4 256
(1,30%)
-
4
Marek Antoni Glogier
890
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
9
Damian Paweł Kudas
165
(0,05%)
-
7
Sylwia Antonina Kupiec
342
(0,10%)
-
4
Marek Jacek Pęczek
247
(0,08%)
-
1
Grzegorz Tomasz Nowowiejski
3 440
(1,05%)
-
8
Krzysztof Janusz Kordas
184
(0,06%)
-
2
Aleksandra Czosnowska
407
(0,12%)
-
10
Krystian Szymon Szczerkowski
151
(0,05%)
-
6
Daria Agata Fedczyszyn
141
(0,04%)
-
5
Agnieszka Barbara Praciak
158
(0,05%)
-
3
Jakub Piotr Bąk
456
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Marek Paweł Stachowicz
684
(0,21%)
-
1
Piotr Janusz Kubiczek
7 550
(2,31%)
-
9
Wojciech Jerzy Golonka
829
(0,25%)
-
6
Aneta Radwańska
2 452
(0,75%)
-
2
Klaudia Katarzyna Słowik-Maciejewska
1 861
(0,57%)
-
4
Monika Kazimiera Adamczyk
1 396
(0,43%)
-
7
Małgorzata Maria Smoła
642
(0,20%)
-
5
Tomasz Tadeusz Orłowski
1 013
(0,31%)
-
3
Jacek Piotr Kłyciński
755
(0,23%)
-
10
Bawer Aondo-Akaa
2 155
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
-
6
Patrycja Gromala-Górnik
628
(0,19%)
-
10
Bartłomiej Jan Kocurek
1 917
(0,59%)
-
3
Barbara Monika Gałdzińska-Calik
606
(0,19%)
-
9
Agnieszka Dorota Żołądź
453
(0,14%)
-
7
Mateusz Władysław Czyż
483
(0,15%)
-
5
Małgorzata Maria Rejdych
355
(0,11%)
-
4
Janusz Stanisław Mikuła
617
(0,19%)
-
2
Jerzy Friediger
1 218
(0,37%)
-
1
Marta Elżbieta Patena
8 297
(2,54%)
-
8
Urszula Mroczek-Gula
384
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
2
Artur Mazur
747
(0,23%)
-
4
Beata Migas
807
(0,25%)
-
6
Renata Opoczka
329
(0,10%)
-
3
Krzysztof Andrzej Dudek
585
(0,18%)
-
7
Robert Jacek Lemieszek
126
(0,04%)
-
1
Barbara Maria Filipczuk
2 822
(0,86%)
-
5
Jakub Jan Palacz
482
(0,15%)
-
8
Ada Julianna Smętek
540
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
-
1
Sławomir Gabriel Marczewski
246
(0,08%)
-
3
Krystyna Górska
125
(0,04%)
-
2
Mieczysław Szwagrzyk
63
(0,02%)
-
4
Eugeniusz Józef Wilk
155
(0,05%)
-
6
Tomasz Pyszczek
93
(0,03%)
-
7
Helena Gajda
177
(0,05%)
-
8
Wojciech Maciej Wolański
176
(0,05%)
-
5
Agnieszka Teresa Bartosik
111
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS
-
6
Wojciech Adam Urbański
91
(0,03%)
-
2
Piotr Jan Adamski
183
(0,06%)
-
3
Izabela Anna Bogacz-Rostworowska
154
(0,05%)
-
1
Jadwiga Tajchman
556
(0,17%)
-
4
Dariusz Michał Golda
100
(0,03%)
-
5
Elżbieta Zdzisława Malada
72
(0,02%)
Okręg 4
Powiaty: wadowicki, myslenicki, suski, nowotarski, tatrzański
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Łukasz Krzysztof Baster
338
(0,14%)
-
4
Beata Elżbieta Zielińska
566
(0,24%)
-
3
Mateusz Krzysztof Tomaszczuk
289
(0,12%)
-
5
Dominika Anna Armatys
161
(0,07%)
-
1
Tadeusz Jan Adamczak
1 520
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
8
Elżbieta Anna Skałuba
837
(0,35%)
-
5
Franciszek Szydłowski
1 458
(0,61%)
-
3
Miłosz Maksymilian Motyka
1 109
(0,46%)
-
4
Edyta Katarzyna Klimowska-Bobula
1 497
(0,62%)
-
6
Paweł Jan Pieczonka
784
(0,33%)
-
7
Urszula Maria Kalemba
1 248
(0,52%)
-
2
Joanna Grażyna Bobowska
2 665
(1,11%)
-
9
Barbara Stanisława Dziwisz
2 810
(1,17%)
-
1
Stanisław Barnaś
9 023
(3,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Filip Roman Kaczyński
38 702
(16,14%)
-
2
Marek Wierzba
19 348
(8,07%)
-
3
Jan Piczura
16 712
(6,97%)
-
7
Ewa Kościelniak
5 925
(2,47%)
-
4
Rafał Stuglik
9 504
(3,96%)
-
5
Anna Maria Szafraniec-Rutkiewicz
6 575
(2,74%)
-
8
Danuta Kawa
7 011
(2,92%)
-
9
Robert Stanisław Bylica
9 660
(4,03%)
-
6
Grażyna Świerkosz
3 648
(1,52%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
8
Katarzyna Dorota Jaglarz
224
(0,09%)
-
3
Jan Klemensiewicz
320
(0,13%)
-
4
Dorota Barbara Zielińska
611
(0,25%)
-
2
Jan Zbigniew Rauch
666
(0,28%)
-
1
Edward Jan Nadarkiewicz
1 786
(0,74%)
-
5
Stanisław Gąsienica-Daniel
605
(0,25%)
-
6
Krystyna Aniela Majka
426
(0,18%)
-
7
Janina Bożena Szafrańska
536
(0,22%)
-
9
Andrzej Jan Lewandowski
815
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
4
Michał Grzegorz Kowalówka
248
(0,10%)
-
1
Maria Bogusława Łaś
1 334
(0,56%)
-
3
Olesia Ivchenko
268
(0,11%)
-
2
Marcin Galent
267
(0,11%)
-
5
Joanna Magdalena Krauzowicz-Tarczoń
259
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
6
Piotr Hanula
169
(0,07%)
-
1
Jan Kazimierz Król
1 140
(0,48%)
-
7
Edyta Sylwia Wójcik
384
(0,16%)
-
4
Mirosław Frączek
327
(0,14%)
-
5
Magdalena Anna Kamińska
298
(0,12%)
-
2
Leszek Kapłon
415
(0,17%)
-
3
Marzena Maria Matonog
990
(0,41%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
9
Maciej Józef Koźbiał
5 807
(2,42%)
-
1
Stanisław Bisztyga
16 157
(6,74%)
-
5
Maria Dominika Wachałowicz-Kiersztyn
1 093
(0,46%)
-
3
Jakub Kot
5 064
(2,11%)
-
2
Marek Mikołaj Haber
6 253
(2,61%)
-
6
Maria Teresa Golczyk
819
(0,34%)
-
7
Ewelina Maria Wiercioch
1 067
(0,45%)
-
4
Marcin Dąbkiewicz
562
(0,23%)
-
8
Elżbieta Guzdek
1 196
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Rozalia Oliwa
3 541
(1,48%)
-
3
Tadeusz Bogusław Mentel
772
(0,32%)
-
2
Mieszko Jan Orawiec
943
(0,39%)
-
5
Mieszko Andrzej Rokosz
874
(0,36%)
-
4
Magdalena Maria Baran
1 743
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
5
Anna Katarzyna Urbańska
402
(0,17%)
-
9
Dawid Łukasz Pałka
333
(0,14%)
-
4
Halina Spisak
433
(0,18%)
-
2
Andrzej Skupień
2 126
(0,89%)
-
1
Radosław Maria Czosnowski
1 235
(0,52%)
-
3
Michał Długa
381
(0,16%)
-
6
Anna Maria Nitka
270
(0,11%)
-
8
Roman Paweł Pawlikowski
577
(0,24%)
-
7
Angelika Małgorzata Leśnik-Barglik
265
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Józef Momot
5 060
(2,11%)
-
6
Helena Janina Buksa
822
(0,34%)
-
7
Maria Fróg
830
(0,35%)
-
9
Tomasz Wojciech Witek
1 385
(0,58%)
-
3
Kinga Katarzyna Maciejowska
2 133
(0,89%)
-
4
Edward Pasiowiec
815
(0,34%)
-
5
Joanna Katarzyna Kozak
1 831
(0,76%)
-
2
Tadeusz Chowaniak
2 021
(0,84%)
-
8
Michał Stanisław Siwiec-Cielebon
408
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
-
8
Andrzej Czesław Stachowski
197
(0,08%)
-
4
Joanna Marzena Oleksy
1 897
(0,79%)
-
7
Monika Elżbieta Rzonca
489
(0,20%)
-
3
Robert Chowaniec
2 664
(1,11%)
-
6
Magdalena Anna Mitana
616
(0,26%)
-
2
Antoni Hutniczak
3 170
(1,32%)
-
1
Maciej Jachymiak
4 089
(1,71%)
-
5
Zofia Hołda
556
(0,23%)
-
9
Jacek Adam Janosz
476
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
3
Klementyna Barbara Ochniak-Dudek
350
(0,15%)
-
5
Sebastian Andrzej Czubernat
605
(0,25%)
-
2
Adam Józef Opoczka
227
(0,09%)
-
1
Stanisław Pater
591
(0,25%)
-
4
Katarzyna Paulina Leszczyńska
711
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
-
1
Dariusz Bogdan Chmiel
1 022
(0,43%)
-
5
Krzysztof Edward Gumuliński
150
(0,06%)
-
4
Elżbieta Izabela Syrek-Zuzek
176
(0,07%)
-
6
Anna Wioleta Pitala
307
(0,13%)
-
7
Sylwia Jolanta Jastrzębska
337
(0,14%)
-
2
Ryszard Stanisław Schaeffer
165
(0,07%)
-
3
Konrad Janusz Górski
247
(0,10%)
Okręg 5
Powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, tarnowski, m. Tarnów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Jan Józef Piwowarczyk
1 472
(0,66%)
-
7
Janina Maria Węglarz
935
(0,42%)
-
4
Grzegorz Brach
1 804
(0,80%)
-
5
Lidia Barbara Jaźwińska
1 372
(0,61%)
-
8
Monika Kinga Marczyk-Augustyńska
615
(0,27%)
-
9
Katarzyna Sabina Jasnos
1 558
(0,69%)
-
1
Stanisław Andrzej Sorys
12 349
(5,51%)
-
2
Adam Kwaśniak
5 124
(2,28%)
-
3
Łukasz Michał Węgrzyn
3 838
(1,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Stanisław Marcin Bukowiec
8 978
(4,00%)
-
1
Anna Maria Pieczarka
72 739
(32,43%)
-
3
Marta Magdalena Malec-Lech
8 485
(3,78%)
-
4
Wojciech Skruch
9 223
(4,11%)
-
5
Piotr Marek Dziurdzia
6 908
(3,08%)
-
6
Artur Michał Asztabski
4 186
(1,87%)
-
7
Anna Bernadeta Mikosz
1 773
(0,79%)
-
9
Józef Wojciech Gawron
8 206
(3,66%)
-
8
Agnieszka Szakuła
1 670
(0,74%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Jerzy Andrzej Woźniak
2 913
(1,30%)
-
4
Dorota Kocoń
573
(0,26%)
-
8
Stanisław Marian Siadek
461
(0,21%)
-
7
Stanisław Andrzej Piwowarski
445
(0,20%)
-
6
Barbara Zgłobicka
343
(0,15%)
-
3
Jacek Andrzej Jabłoński
492
(0,22%)
-
2
Helena Jewuła
856
(0,38%)
-
5
Jan Skiba
422
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
4
Przemysław Łyczko
180
(0,08%)
-
5
Barbara Maria Kusiak-Kobylarz
160
(0,07%)
-
2
Dawid Paweł Migacz
288
(0,13%)
-
3
Nikoletta Julia Kozińska
164
(0,07%)
-
1
Ewa Skowrońska
925
(0,41%)
-
6
Dawid Wojciech Sznajder
319
(0,14%)
-
7
Daniel Marcin Łoboda
273
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
3
Klaudia Małgorzata Bogusz
174
(0,08%)
-
6
Marta Magdalena Mucha
358
(0,16%)
-
2
Dariusz Chmura
450
(0,20%)
-
7
Dariusz Robert Mechla
73
(0,03%)
-
1
Stanisław Marek Kleszcz
420
(0,19%)
-
4
Krzysztof Mirosław Bruc
213
(0,09%)
-
5
Maria Małgorzata Fulara
88
(0,04%)
-
8
Magdalena Król
373
(0,17%)
-
9
Krzysztof Grzegorz Gagatek
663
(0,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Barbara Maria Krupa
3 247
(1,45%)
-
1
Krzysztof Czesław Nowak
11 476
(5,12%)
-
5
Jacek Paweł Pająk
3 214
(1,43%)
-
2
Henryk Tadeusz Słomka-Narożanski
3 161
(1,41%)
-
4
Mirosław Władysław Banach
2 715
(1,21%)
-
6
Halina Czesława Pasternak
1 202
(0,54%)
-
7
Piotr Marek Skupiewski
485
(0,22%)
-
8
Dorota Hauben-Kołodziej
575
(0,26%)
-
9
Jolanta Agata Kramarczyk
1 728
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Monika Małgorzata Habryło-Stec
986
(0,44%)
-
3
Marek Bartłomiej Wrona
1 229
(0,55%)
-
4
Dariusz Potok
825
(0,37%)
-
1
Andrzej Marek Mirski
1 681
(0,75%)
-
5
Anna Krzysztofowicz
1 547
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
3
Bogdan Robert Wlazło
383
(0,17%)
-
4
Maria Barbara Lechowicz
539
(0,24%)
-
1
Alina Barbara Boryczka
1 308
(0,58%)
-
2
Mirosław Sławomir Karczmarczyk
489
(0,22%)
-
5
Paulina Weronika Wadas
303
(0,14%)
-
7
Remigiusz Piotr Walas
213
(0,09%)
-
6
Anna Maria Łepech
90
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Dawid Adam Stolarz
1 039
(0,46%)
-
1
Jakub Tomasz Migała
4 514
(2,01%)
-
2
Zbigniew Adam Bednarz
1 015
(0,45%)
-
7
Eryk Albert Ciepliński
359
(0,16%)
-
3
Arkadiusz Tomasz Kozioł
1 067
(0,48%)
-
8
Agnieszka Monika Bundock
252
(0,11%)
-
4
Justyna Weronika Dulian
938
(0,42%)
-
9
Mariola Beata Gąciarz
1 078
(0,48%)
-
6
Barbara Bogula
479
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
-
4
Barbara Marcinkowska
1 299
(0,58%)
-
9
Wioletta Beata Mikos
491
(0,22%)
-
1
Mieczysław Bień
2 926
(1,30%)
-
5
Tomasz Piotr Początek
670
(0,30%)
-
3
Bogusław Marian Kogut
1 171
(0,52%)
-
7
Leonarda Marzec
183
(0,08%)
-
2
Bożena Malaga-Wrona
1 504
(0,67%)
-
8
Rafał Pochroń
968
(0,43%)
-
6
Jerzy Henryk Tyrkiel
563
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Marcel Ireneusz Kwaśniak
1 030
(0,46%)
-
2
Anna Magdalena Ruman
187
(0,08%)
-
7
Wojciech Michał Wilk
307
(0,14%)
-
5
Zbigniew Roch Bielecki
275
(0,12%)
-
4
Barbara Agnieszka Mazur
442
(0,20%)
-
6
Bożena Maria Cwetsch
101
(0,05%)
-
3
Sławomir Filip Gąsiorowski
203
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
-
1
Maria Anna Kret
291
(0,13%)
-
4
Dariusz Teodor Woźny
90
(0,04%)
-
3
Joanna Kucharska
194
(0,09%)
-
2
Paweł Józef Parcz
102
(0,05%)
-
5
Alicja Maria Chaim
114
(0,05%)
-
6
Krzysztof Tadeusz Buzała
161
(0,07%)
Okręg 6
Powiaty: limanowski, gorlicki, nowosądecki, m. Nowy Sącz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
4
Wiesława Gąsior
203
(0,09%)
-
1
Rafał Grzegorz Głąb
1 079
(0,50%)
-
8
Janusz Marcin Kurek
236
(0,11%)
-
2
Krystian Wojciech Lachner
273
(0,13%)
-
3
Natalia Magdalena Kotowicz
254
(0,12%)
-
6
Małgorzata Maria Rutka
109
(0,05%)
-
5
Waldemar Janusz Rutka
142
(0,07%)
-
7
Wojciech Paweł Kozioł
260
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Wiesław Stanisław Kądziołka
1 588
(0,73%)
-
2
Urszula Teresa Nowogórska
11 885
(5,49%)
-
7
Monika Alicja Staszyńska
617
(0,29%)
-
5
Andrzej Władysław Woda
1 582
(0,73%)
-
1
Stanisław Wojciech Pasoń
11 121
(5,14%)
-
6
Małgorzata Anna Wróbel
899
(0,42%)
-
8
Agnieszka Barbara Dulkiewicz
674
(0,31%)
-
4
Michał Rafał Gawlik
1 430
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Janusz Biedroń
38 563
(17,82%)
-
3
Marta Mordarska
15 819
(7,31%)
-
6
Tomasz Stanisław Walicki
4 840
(2,24%)
-
2
Jadwiga Teresa Wójtowicz
18 544
(8,57%)
-
4
Witold Rafał Kozłowski
8 554
(3,95%)
-
5
Patryk Tomasz Wicher
16 904
(7,81%)
-
7
Karolina Elżbieta Gancarczyk
4 715
(2,18%)
-
8
Paweł Szczygieł
8 299
(3,83%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Michał Wilhelm Jasnosz
1 918
(0,89%)
-
6
Agnieszka Katarzyna Skopowska
176
(0,08%)
-
4
Jerzy Jankowski
409
(0,19%)
-
8
Franciszek Władysław Janeczek
374
(0,17%)
-
3
Krzysztof Jaworski
433
(0,20%)
-
2
Jerzy Antoni Jurczak
424
(0,20%)
-
7
Katarzyna Maria Rajska
301
(0,14%)
-
5
Małgorzata Zofia Jędrzejowska Fugiel
329
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Dorota Ewa Budacz
805
(0,37%)
-
5
Anna Katarzyna Karasińska
152
(0,07%)
-
2
Maciej Janusz Kmak
280
(0,13%)
-
3
Iwona Ewa Stasik
209
(0,10%)
-
6
Michał Karczewski
134
(0,06%)
-
4
Marek Bartłomiej Witkowski
189
(0,09%)
-
7
Mateusz Józef Płachta
239
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
3
Małgorzata Bożena Wiśniowska
212
(0,10%)
-
1
Patrycja Manuela Gruszka
328
(0,15%)
-
2
Łukasz Piotr Pstrąg
186
(0,09%)
-
4
Stanisław Lesiak
221
(0,10%)
-
6
Sławomir Aleksander Luty
164
(0,08%)
-
5
Oliwia Natalia Stryszowska
78
(0,04%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Robert Karol Janczy
2 319
(1,07%)
-
3
Elżbieta Joanna Ruchała
4 651
(2,15%)
-
1
Piotr Michał Lachowicz
13 594
(6,28%)
-
6
Jacek Józef Gwóźdź
1 137
(0,53%)
-
5
Edward Bolesław Ucherski
702
(0,32%)
-
8
Waldemar Paweł Olszyński
1 515
(0,70%)
-
7
Halina Maria Wąsowska-Schirmer
816
(0,38%)
-
4
Maria Magdalena Miller
2 585
(1,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Józef Grzegorz Kruczek
750
(0,35%)
-
1
Anna Maria Wilk
4 099
(1,89%)
-
4
Aleksander Paweł Świgut
490
(0,23%)
-
8
Grzegorz Sławomir Dutka
1 140
(0,53%)
-
6
Rafał Grzegorz Skraba
278
(0,13%)
-
3
Krzysztof Paweł Kmak
798
(0,37%)
-
7
Marta Słaby
1 286
(0,59%)
-
5
Anna Pławecka
829
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
3
Marek Jerzy Springwald
181
(0,08%)
-
1
Radosław Ryszard Lazar
1 347
(0,62%)
-
4
Wioletta Liliana Małczyk
339
(0,16%)
-
5
Karolina Pałka
482
(0,22%)
-
2
Grzegorz Mirek
557
(0,26%)
-
7
Małgorzata Pyrek
198
(0,09%)
-
6
Bożena Janina Jarecka
143
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Katarzyna Joanna Tomoń
3 593
(1,66%)
-
4
Krzysztof Marcin Sarna
946
(0,44%)
-
2
Sławomir Gabriel Pawlikowski
993
(0,46%)
-
6
Anita Joanna Marszał-Koczenasz
303
(0,14%)
-
5
Wiesław Tomasz Chaiński
336
(0,16%)
-
3
Justyna Ewa Sokołowska-Woźniak
1 058
(0,49%)
-
8
Sebastian Dawid Rutkowski
812
(0,38%)
-
7
Piotr Łukasz Lenard
767
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
-
7
Tadeusz Jan Kantor
1 334
(0,62%)
-
4
Iwona Dorota Budziak
922
(0,43%)
-
8
Alicja Maria Podobińska
575
(0,27%)
-
3
Małgorzata Krystyna Półchłopek
1 158
(0,53%)
-
1
Krzysztof Jan Mróz
3 304
(1,53%)
-
6
Antoni Talar
481
(0,22%)
-
2
Paulina Arleta Kościółek
1 643
(0,76%)
-
5
Krystyna Dąbrowska
719
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
-
5
Jolanta Agata Madej
241
(0,11%)
-
6
Alicja Mariola Pater
299
(0,14%)
-
4
Lucyna Bronisława Koczanowska
53
(0,02%)
-
1
Maciej Wac-Włodarczyk
187
(0,09%)
-
2
Wojciech Kucharski
181
(0,08%)
-
3
Władysław Żelazny
166
(0,08%)