Polecamy

10. Pałac Romantyczny - Turzno © fot. Facebook/Pałac Romantyczny
[2/12]

10. Pałac Romantyczny - Turzno

10. Pałac Romantyczny - Turzno, ul. Toruńska 1

Pałac Romantyczny wraz z otaczającym go parkiem powstał w II połowie XIX wieku. Obiekt zaprojektował wybitny włoski architekt Henryk Marconi, a w swoich murach gościł takie persony jak Fryderyk Chopin czy gen. Józef Haller. Dziś Pałac wykorzystywany jest m.in. do przyjęć weselnych. Bogate wnętrze i przepiękne otoczenie bez wątpienia nadają uroczystości baśniowy charakter. Do atutów Pałacu Romantycznego można także zaliczyć część hotelową (150 miejsc), salę zabaw dla dzieci czy kaplicę ślubów. Sala weselna pomieści 150 gości. Koszt waha się od 240 do 320 zł za osobę.

Zobacz także: Toruń: Rozbudowa szpitala na Bielanach. Tak wyglądają pokoje administracji, sale operacyjne i korytarze [dużo zdjęć]

Polecamy: Piękne torunianki na Instagramie. Szybki przegląd zdjęć!

Zaślubiny to jeden z najważniejszych dni w życiu. Nic więc dziwnego, że sakramentalne „tak” chcemy wypowiedzieć przy możliwie największym gronie najbliższych i znajomych, a później wspólnie z nimi celebrować to szczególne święto na przyjęciu weselnym. Warto jednak najpierw wiedzieć, które sale w województwie kujawsko-pomorskim pomieszczą największą liczbę gości.

Najnowsze wiadomości

reklama