MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Tanie mieszkania od komornika w Toruniu i Ciechocinku. Okazje! Oto licytacje w kwietniu! Sprawdź

Małgorzata Oberlan
Małgorzata Oberlan
Oto aktualne oferty licytacji komorniczych w Toruniu >>>
Oto aktualne oferty licytacji komorniczych w Toruniu >>>Licytacje komornicze
Jeszcze w kwietniu komornicy licytować będą w Toruniu i Ciechocinku ładne i zadbane mieszkania w atrakcyjnych cenach. Niektóre, jak np. M-3 na osiedlu Jar, mieszczą się w niedawno wybudowanych budynkach. Oto szczegóły i zdjęcia.

Ulica Strobanda 11 - to adres na osiedlu Jar w Toruniu. Stoi tutaj jeden z wielu niedawno wybudowanych budynków (ten akurat w 2019 roku). Tutaj też mieści się atrakcyjne mieszkanie, które na sprzedaż w kwietniu wystawia komornik. Za ile można je kupić?

Oto ceny atrakcyjnych mieszkań w Toruniu, które licytuje komornik

320 tysięcy zł - od tego poziomu rozpocznie się licytacja mieszkania przy ul. Strobanda 11 na osiedlu Jar. Wartość tego lokalu oszacowana została na 427 tysięcy zł, jednak - standardowo - komornik na sprzedaż przy pierwszym podejściu wystawia nieruchomość za ¾ ceny.

Czy znajdą się chętni na jego zakup? Na pewno. To nowoczesne, rozkładowe i bardzo zadbane mieszkanie - wskazuje na to opis i zdjęcia, które komornik załączył do ogłoszenia o licytacji. Lokal ma dwa pokoje, aneks kuchenny i inne standardowe pomieszczenia.

350 tys. zł - od tego z kolei poziomu rozpocznie się licytacja atrakcyjnego i całkiem obszernego mieszkania na osiedlu Na Skarpie. A dokładniej - przy ul. Konstytucji 3 Maja 29.

238 tys. zł - z taką ceną komornik wystawia na licytację mieszkanie na Rubinkowie. To również zadbany lokal. Znajduje się w budynku przy ul. Dziewulskiego 5A.

213 tys. zł - to natomiast cena wywołania mieszkania, które położone jest przy ul. Stamma 2E w Toruniu. Jak wynika ze zdjęć, to także atrakcyjna nieruchomość.

Mieszkania w Ciechocinku. Tutaj ceny są jeszcze niższe

Uzdrowiskowa miejscowość niedaleko Torunia zawsze budzi zainteresowanie. Na kupno tutaj mieszkania często decydują się osoby w jesieni życia, także spoza naszego regionu. Bywa też, że zakup nieruchomości w Ciechocinku traktowany bywa jako inwestycja (pod wynajem).

Ceny mieszkań i domów, które dość regularnie wystawiają tutaj na licytację wystawiają tutaj komornicy, zazwyczaj są niższe niż w Toruniu. Tak też jest w przypadku mieszkania, które licytowane będzie w kwietniu. Lokal położony przy ul. spółdzielczej 7 wystawiony jest na sprzedaż z ceną 206 tysięcy zł.

Szczegóły dotyczące licytacji opisanych powyżej mieszkań - pod kolejnymi zdjęciami. Uwaga! Wszystkie informacje podajemy na podstawie ogólnodostępnych obwieszczeń o licytacjach, które upubliczniają kancelaria komornicze. Stamtąd również pochodzą zdjęcia "M".

WAŻNE. Zasady licytacji komorniczej

  • Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.
  • Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.
  • Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.
  • Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dlaczego pszczoły są ważne?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na torun.naszemiasto.pl Nasze Miasto