Raków Częstochowa - Elana Toruń 3:3

tom
Zdjęcie z meczu Elana -Raków rozegranego w Toruniu
Zdjęcie z meczu Elana -Raków rozegranego w Toruniu Patryk Młynek
Po dramatycznym meczu w Częstochowie Elana Toruń zremisowała z Rakowem Częstochowa 3:3.

Bramki dla Elany strzelili Damian Sędziak w 20. minucie,Adrian Bartkiewicz w 23. minucie oraz Marcin Wróbel z rzutu karnego w 26. minucie spotkania.

Raków Częstochowa - Elana Toruń 3:3 (1:3)

Bramki: 0:1 D. Sędziak (20), 0:2 A. Bartkiewicz (23), 0:3 M. Wróbel (26-k), 1:3 A. Płąskowski (43), 2:3 A. Świerk (49), 3:3 R. Czerwiński

Elana: Kryszak - Bartkiewicz, Żbikowski (53, Sobolewski), Czarnecki, Wróbel - Sędziak, Młodzieniak (66, Świderek), Malczak, Kikowski - Mania (53, Nowasielski), Iheanacho

Żółte kartki: Kikowski, Kryszak, Czarnecki

Codziennie rano najświeższe informacje z Torunia i regionu prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!