Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Praca dorywcza w Toruniu. Gdzie, jak i ile można zarobić? Sprawdziliśmy! Oto konkretne oferty z zarobkami (grudzień 2023)

Małgorzata Oberlan
Małgorzata Oberlan
W Toruniu w grudniu można dorobić np. wyprowadzając psy (szuka firmy Petsy), rozwożąc jedzenie, pracując w marketach czy rozklejając weekendami plakaty. Stawki są różne - szczegóły w tekście. Zdarzają się dodatkowe bonusy, jak np. obiad gratis czy dodatek za pracę w deszczu.
W Toruniu w grudniu można dorobić np. wyprowadzając psy (szuka firmy Petsy), rozwożąc jedzenie, pracując w marketach czy rozklejając weekendami plakaty. Stawki są różne - szczegóły w tekście. Zdarzają się dodatkowe bonusy, jak np. obiad gratis czy dodatek za pracę w deszczu. Polska Press/fb
W grudniu ofert pracy dorywczej w Toruniu jest mnóstwo. Najwięcej w handlu, bo sklepy potrzebują wsparcia w okresie okołoświątecznym. Można też jednak dorobić wyprowadzając psy, rozklejając w niedzielę plakaty, rozwożąc weekendami jedzenie i nie tylko. Oto konkrety z zarobkami.

Nietypowa wystawa w Muzeum Okręgowym w Toruniu

od 16 lat

Od 100 do 3000 zł miesięcznie - takie zarobki obiecuje firma Petsy tym, którzy w Toruniu chcą wyprowadzać psy. Czekaja na zgłoszenia chętnych.

Petsy to działająca już w wielu miastach Polski firma, która kojarzy tak zwanych petsitterów, czyli osoby wyprowadzające psy, z ich właścicielami. Ma swój portal internetowy i jest aktywna na Facebooku. "Wyprowadzaczom psów" zakłada profile i w ten sposób zapewnia zlecenia.

W grudniu Petsy szuka osób do takiej pracy dorywczej w Toruniu, bo i u nas rozwija działalność. Zapewnia pomoc na każdym polu. - Także dostęp do wiedzy naszego behawiorysty i zoopsychologa - podkreśla w ogłoszeniu.

Polecamy

Rozwożenie jedzenia. Restauracja Lotos oferuje nie tylko pieniądze, ale i obiad gratis

Dorobić w Toruniu można tez rozwożąc restauracyjne i barowe dania do domów klientów. Niektórzy zleceniodawcy oczekują, że kandydat do pracy będzie dysponował własnym pojazdem. Inni zapewniają transport - firmowy samochód lub rower. A ile można zarobić?

Osoby do rozwożenia jedzenia weekendami poszukuje obecnie na przykład restauracja Lotos przy ul. Strumykowej na starówce w Toruniu. To znany od lat lokal z kuchnią azjatycką.

Wynagrodzenie? 23-26 zł za godzinę pracy brutto. Ale to nie wszystko. "Samochód firmowy, a obiad gratis. Przyjemna atmosfera"-ogłasza restauracja.

Znana sieć Glovo natomiast kurierom i dostawcom płaci 25-30 zł za godzinę brutto. W Toruniu także w grudniu szuka chętnych do pracy. "Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie do 7000 zł brutto miesięcznie! Do tego: ubezpieczenie w trakcie wykonywania zamówień, stałe wsparcie, możliwość wynajmu pojazdu od jednej z polecanych firm, program poleceń (pieniądze za nowego pracownika-red.), elastyczne godziny pracy i bonus za pracę w deszczu" - wylicza firma.

Praca dla fizjoterapeutów w domach klientów. Obiecują atrakcyjne zarobki

Od 7 tys. 500 do 13 tys. zł miesięcznie - takie atrakcyjne zarobki obiecuje spółka Epione tym, którzy w Toruniu podejmą się pracy fizjoterapeutów domowych.

Co to za firma? "EPIONE Sp. z o.o. istnieje na rynku usług medycznych od 1997 roku. Siedziba naszej firmy znajduję się w Katowicach. Fundamentem w polityce naszej firmy jest "kompleksowość", czyli dostępność do jak najszerszego zakresu usług medycznych dla naszych pacjentów. Realizujemy nieodpłatne świadczenia w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz świadczy usługi komercyjne (odpłatne)" - tak przedstawia się pracodawca.

W Toruniu spółka szuka osób z wykształceniem kierunkowym (licencjat lub tytuł mgr fizjoterapii), prawem wykonywania zawodu i doświadczeniem w pracy z pacjentem leżącym. Zatrudnia również osoby bezpośrednio po ukończeniu studiów w zakresie fizjoterapii.

Co oferuje Epione? Zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej lub umowy zlecenia (do wyboru) oraz elastyczne godziny pracy. Poza obiecywanymi zarobkami natomiast także dopłaty paliwowe i dostęp do kart sportowych.

Mnóstwo ofert pracy dodatkowej w handlu. Sklepy w Toruniu w potrzebie!

Jak wspominamy na wstępie, najwięcej ofert pracy dorywczej w grudniu jest w Toruniu w handlu. Sklepy bardzo potrzebują wsparcia w okresie okołoświątecznym. Poszukiwani są zarówno kasjerzy i osoby wykładające w marketach, jak i sprzedawcy w rozmaitych punktach handlowych w galeriach.

Zarobki w takiej dorywczej pracy? Netto przy ul. Reja - 23 zł i 50 gr za godzinę. Identyczną stawkę oferują sklepy Biedronki, np. przy ul. Szerokiej, Szosie Chełmińskiej czy Żwirki i Wigury. Wyższe stawki zdarzają się rzadko.

Polecamy

Rozklejanie plakatów w Toruniu. Od 30 do 34 złotych brutto za godzinę

Więcej zarobić można przy rozklejaniu plakatów. Zajmująca się tym ogólnopolska firma płaci 30-34 zł brutto za godzinę. Obecnie szuka pracowników w Toruniu. Na jakich warunkach? Czego oczekuje?

"Poszukujemy pracownika od zaraz do wyklejania plakatów na terenie Torunia. Powyższe prace prowadzone są zazwyczaj 1 raz w tygodniu w każdy weekend. Wymagamy: min. 18 lat, prawa jazdy, aparatu fotograficznego lub telefonu z aparatem, własnego samochodu, dostępu do internetu i miejsce zamieszkania w Toruniu lub okolicy"- czytamy w ogłoszeniu.

Plakaty na niedzielne plakatowanie odbiera się w piątki popołudniu w punkcie. Klejenie odbywa się w każdą sobotę czy niedzielę w ciągu dnia. Praca zabierze około 4-5 godzin. Osoba plakatująca jest odpowiedzialna za swój przydzielony sektor, który składa się około 33 słupów.

-Wynagrodzenie płacimy na podstawie wyklejonej ilości plakatów i w przybliżeniu za jedno plakatowanie wychodzi około 150-160 zł brutto. W wynagrodzeniu są już zawarte koszty związane z zużyciem paliwa, każdy wyjazd to około 20-25 km. Czyli stawka godzinowa po odliczeniu kosztów na paliwo wynosi około 33-34 zł brutto/godz. Wynagrodzenie wynosi około 650-750 zł brutto/miesięcznie - objaśnia firma.

Oferowane stanowisko pracy dotyczy długoterminowej współprac. Jest to praca na umowę zlecenie lub samozatrudnienie (kontrakt B2B). Osoby zainteresowane powinny wziąć pod uwagę, że klejenie plakatów nie jest wyczerpujące fizycznie, ale odbywa się w każdych warunkach pogodowych: niezależnie, czy jest jest ciepło czy zimno. Wyjątkiem są tylko ekstremalne warunki pogodowe, takie jak burze bądź wichury.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na torun.naszemiasto.pl Nasze Miasto