Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Polski Cukier Toruń wygrał 91:77 z MKS-em Dąbrowa Górnicza....

Polski Cukier wygrał z MKS-em Dąbrowa Górnicza! [DUŻO ZDJĘĆ Z TRYBUN I MECZU]

Polski Cukier Toruń wygrał 91:77 z MKS-em Dąbrowa Górnicza. Najwięcej punktów, po 21, zdobyli dla Twardych Pierników Karol Gruszecki i Damian Kulig. Długo wydawało się, że torunian czeka kolejna w tym miesiącu nerwowa końcówka. Wprawdzie do przerwy gospodarze prowadzili różnicą 8 punktów, ale rywale z Dąbrowy Górniczej, mimo ostatniej serii ligowych porażek, potrafili tę stratę niwelować i niebezpiecznie zbliżali się do naszego zespołu. Wczwartej kwarcie Polski Cukier zdołał jednak ponownie uciec rywalom i już na kilka minut przed końcem było jasne, że jeśli nie przydarzy się żaden kataklizm, dwa punkty zostaną w Toruniu. Ostatecznie Twarde Pierniki zwyciężyły 91:77. To już szósta ligowa wygrana torunian z rzędu. Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 91:77 (28:22, 24:22, 19:19, 20:14) Polski Cukier Toruń: Gruszecki 21, Mbodj 16, Cel 9, Umeh 7, Lowery 4 oraz Kulig 21, Diduszko 8, Śnieg 5, Wiśniewski 0

Festyn i zabawa na osiedlu Kuźniki we Wrocławiu. Zobaczcie jak się bawiły Kuźniki!