Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Paulina, sztuczna inteligencja w urzędzie w Toruniu! Co potrafi? Urzędnicy zaangażowali ją do pracy

Małgorzata Oberlan
Małgorzata Oberlan
Paulina już pracuje! Niestrudzenie promuje toruńskie tereny pod inwestycje, m.in. pod budownictwo jedno- i wielorodzinne. Zawsze dostępna, zorientowana, uśmiechnięta. Płynnie mówi po angielsku.
Paulina już pracuje! Niestrudzenie promuje toruńskie tereny pod inwestycje, m.in. pod budownictwo jedno- i wielorodzinne. Zawsze dostępna, zorientowana, uśmiechnięta. Płynnie mówi po angielsku. CWBT (wszystkie fot.)
Zawsze dostępna, kompetentna i uśmiechnięta. Do tego, nie kryjmy, atrakcyjna. Taka jest Paulina, sztuczna inteligencja, z której pracy korzysta Centrum Wsparcia Biznesu. Pensji nie potrzebuje - to awatar.

Zobacz wideo: Takie są skutki wprowadzenia programu 500 plus

od 16 lat

„Część, jestem Paulina, wasza wirtualna koleżanka i awatar stworzony przez Centrum Wsparcia Biznesu - zobaczcie nasze grunty dla biznesu!” – w ten sposób przedstawia się internetowa asystentka, która jest twarzą kampanii promującej toruńskie tereny inwestycyjne.

Polecamy

Nieruchomości, które trafiły do miejskiej oferty dla biznesu, są promowane w wirtualnej przestrzeni dzięki wykorzystaniu algorytmów sztucznej inteligencji. Spoty reklamowe w językach polskim i angielskim trafiły już m.in. na branżowe portale zajmujące się obrotem nieruchomościami. Specjalna kampania promocyjna ruszyła też w mediach społecznościowych.

Co potrafi i już robi Paulina, sztuczna inteligencja Centrum Wsparcia Biznesu?

- Dzięki wykorzystaniu potencjału kreatywnego zespołu Centrum Wsparcia Biznesu udało się zaprząc najnowsze technologie do procesu promocyjnego nieruchomości znajdujących się w portfolio sprzedażowym Torunia. Szukamy nowych form reklamowych, testujemy rozwiązania z zakresu AI, współpracujemy z branżowymi mediami zajmującymi się promocją terenów dla biznesu - objaśnia Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Pierwszy wideo odcinek został stworzony dzięki wygenerowaniu fotorealistycznego syntetycznego aktora, który wygląda i brzmi dokładnie jak prawdziwa osoba. Nie da się ukryć, że to ważna zmiana w tworzeniu treści reklamowych. Syntetyczne media zastąpiły konieczność stosowania fizycznych kamer i skomplikowanych zadań związanych z edycją wideo.

-Wideo prezentuje ofertę dotyczącą terenów dla biznesu w lewobrzeżnej części Torunia, w rejonie ulic Andersa i Poznańskiej. To blisko 5,5 hektara przeznaczonych pod usługi, produkcję i magazyny - przypomina CWB.

Przypomnijmy, że w pobliżu autostrady A1 i węzła drogi ekspresowej S10 znajdują się działki dla dużych inwestorów i małych i średnich przedsiębiorstw. Tereny położone są na Podgórzu w sąsiedztwie Toruńskiego Parku Technologicznego. Są niezabudowane i niezagospodarowane posiadają regularny kształt. W sąsiedztwie istnieje uzbrojenie w sieci: elektroenergetyczną, wodociągowa, ciepłowniczą, kanalizacyjną, teletechniczną i gazową.

Polecamy

Szukasz działki pod budowę domu w Toruniu? Paulina w tym też ci doradzi!

Paulina zaczęła więc od promocji tych terenów. Ale to dopiero początek pracy tej sztucznej inteligencji w Toruniu! Kolejnym wyzwaniem dla kompetentnej i uśmiechniętej Pauliny stała się promocja terenów przy ulicach Obrowskiej i Głogowskiej.

"Szukasz działki pod dom w Toruniu? Jesteś deweloperem planującym budowę całego osiedla?" - od tych pytań zaczyna się kolejny filmowy odcinek promocyjny, w którym Paulina zachęca do skorzystania z oferty Centrum Wsparcia Biznesu. Tym razem promuje tereny pod budownictwo, m.in. jednorodzinne, leżące przy ulicach Obrowskiej i Głogowskiej.

Paulina o tych działkach wie (prawie) wszystko. Zna lokalizację, rozmiar; wskazuje też precyzyjnie, które działki już są sprzedane, a które jeszcze czekają na nabywców. Oczywiście, wiedzą swą dzieli się o każdej porze dnia i nocy, niestrudzenie, z uśmiechem.

Toruński awatar świetnie zna też język angielski. Promując tereny pod budownictwo wielorodzinne dla odmiany, te położone przy ulicach Rolniczej i Inżynierskiej, posługuje się nim bardzo swobodnie. W tym przypadku znów gotowa jest służyć informacjami z uśmiechem na ustach niezależnie od pory dnia i nocy. Co istotne, w przeciwieństwie do aktora, nie pobiera za swoją pracę w promocyjnych nagraniach żadnej gaży...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na torun.naszemiasto.pl Nasze Miasto