II liga piłki nożnej: Elana Toruń:Calisia Kalisz 2:1 [WIDEO]

elanatorun.com
Patryk Młynek
Elana Toruń:Calisia Kalisz 2:1. Dzisiaj szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Elany. Po samobójczej bramce kaliszan w 86. minucie podopieczni Grzegorza Wędzyńskiego pokonali Calisię 2:1.

Pierwszą bramkę dla torunian zdobył w 28. minucie Arkadiusz Czarnecki. Gola kontaktowego dla gości strzelił Stayko Stoychev. Bramkę na wagę trzech punktów dla Elany zdobył zawodnik... Calisii, Łukasz Wiącek po samobójczym trafieniu.

Kolejne spotkanie Elana rozegra w sobotę w Głogowie z Chrobrym.

Elana Toruń - Calisia Kalisz 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 A. Czarnecki (28), 1:1 S. Stoychev (50), 2:1 Ł. Wiącek (86 - sam)

Elana: Kryszak - Bartkiewicz, Czarnecki, Wróbel, Gajda - Rogóż, Młodzieniak (83, Maćkiewicz), Świderek, Mikołajczak (72, Zamiatowski) - Kikowski (70, Nowasielski) - Lewandowski (90, Gościński)

Żółte kartki: Mikołajczak, Lewandowski, Rogóż