Elana Toruń - ROW Energetyk Rybnik 3:2 [video]

tom
Zmiany w drugiej połowie wprowadzone przez Dariusza Durdę przyniosły oczekiwany efekt. W rezultacie tych zmian Elana obudziła się w drugiej połowie meczu i wygrała na własnym stadionie z Energetykiem Rybnik 3:2. Zobacz relację z tego spotkania.

Bramki dla torunian strzelili Marcin Wróbel w 36. minucie z rzutu karnego, Radosław Mikołajczak w 63. minucie i Adam Młodzieniak w 69. minucie.

Elana Toruń - Energetyk ROW Rybnik 3:2 (1:1)

Bramki: 0:1 K. Kostecki (12), 1:1 M. Wróbel (36-k), 1:2 M. Szatkowski (52), 2:2 R. Mikołajczak (63), 3:2 A. Młodzieniak

Elana: Osiński - Bartkiewicz, Sobolewski (56, Więckowski), Czarnecki, Wróbel - Grudzień, Świderek (53, Mądrzejewski), Młodzieniak, Mikołajczak - Sędziak, Kaplarny (58, Iheanacho)

Żółte kartki: Grudzień, Mikołajczak, Bartkiewicz, Iheanacho