Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Chrobry Głogów - Elana Toruń 1:0 [wideo]

Tomasz Młynek
Chrobry Głogów - Elana Toruń 1:0. Bramkę w pierwszej połowie zdobył Grzegorz Wan. screen youtube
Drużyna toruńskiej Elany nie może być zadowolona z wyniku wywiezionego z Głogowa. Sytuacja w ligowej tabeli staje się coraz bardziej klarowna. Jeżeli Elana nie zacznie wygrywać to czeka ją spadek do III ligi. Czy drużyna się podniesie i pokaże na co ją stać? Chrobry Głogów - Elana Toruń 1:0.

CHROBRY GŁOGÓW - ELANA TORUŃ 1:0 (1:0)

1:0 Wan 37

Chrobry: Janicki - Bukraba, Samiec, Damyanov, Niewieściuk, Sędziak, Ulatowski, Michalski (56 Kowalczuk), Szczepaniak, Wan (61 Kaliciak), Ilków-Gołąb (78 Michalec).

Elana: Kryszak - Więckowski, Wypij, Buszko, Białek, Młodzieniak, Wróbel, Świderek (81 Tofil), Bołądź (60 Kikowski), Elsner, Zamiatowski.

Żółte kartki: Michalski (Chrobry).

Czerwone kartki: Kowalczuk 84 (za dwie żółte - Chrobry) - Białek 85 (za dwie żółte - Elana).

Sędzia: Piotr Gajewski (Kraków).

Widzów: 700 (gości 75).

za: Chrobry Głogów