Bella Cup 2016: O finał zagrają tenisistki zza granicy [ZDJĘCIA]

Patryk Młynek
W dokończonym po wczorajszych opadach deszczu meczu drugiej rundy, najmłodsza uczestniczka Bella Cup, Maja Chwalińska nie dała rady pokonać Gabrieli Pantuckovej. Czeszka wygrała 6:4, 1:6, 6:4.

– To był trudny mecz. Nie wytrzymałam go fizycznie, ale na pewno wyniosę sporo doświadczeń z tego turnieju – podsumowała swój występ Chwalińska.

Piątek na kortach w Toruniu upłynął głównie pod znakiem ćwierćfinałów singla. Jedyna Polka grająca na tym etapie nie uporała się z turniejową jedynką, Bułgarką Isabellą Shinikovą. Fręch zaczęła bardzo dobrze. Pewna gra pozwoliła jej na wygranie pierwszego seta. W drugim Bułgarka doprowadziła do zwycięstwa w tie-breaku, a w trzecim praktycznie rozbiła Polkę na korcie. Mecz zakończył się wynikiem 4:6, 7:6(3), 6:0 dla Shinikovej.

źródło: Bella Cup

W dokończonym po wczorajszych opadach deszczu meczu drugiej rundy, najmłodsza uczestniczka Bella Cup, Maja Chwalińska nie dała rady pokonać Gabrieli Pantuckovej. Czeszka wygrała 6:4, 1:6, 6:4. Zobacz także: Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno 48:41 [ZDJĘCIA] – To był trudny mecz. Nie wytrzymałam go fizycznie, ale na pewno wyniosę sporo doświadczeń z tego turnieju – podsumowała swój występ Chwalińska. Piątek na kortach w Toruniu upłynął głównie pod znakiem ćwierćfinałów singla. Jedyna Polka grająca na tym etapie nie uporała się z turniejową jedynką, Bułgarką Isabellą Shinikovą. Fręch zaczęła bardzo dobrze. Pewna gra pozwoliła jej na wygranie pierwszego seta. W drugim Bułgarka doprowadziła do zwycięstwa w tie-breaku, a w trzecim praktycznie rozbiła Polkę na korcie. Mecz zakończył się wynikiem 4:6, 7:6(3), 6:0 dla Shinikovej. źródło: Bella Cup Bella Cup 2016: O finał zagrają tenisistki zza granicy [ZDJĘCIA] fot. Sławomir Kowalski
Bella Cup 2016. O finał 22. edycji toruńskiego turnieju tenisowego powalczą tylko zawodniczki zza granicy. W ostatnim meczu z udziałem Polki, Maja Chwalińska uległa Gabrieli Pantuckovej w trzech setach.