5 liga kujawsko-pomorska. Wyniki 11. kolejki - relacje na żywo [10-11 października 2020]

Grzegorz Oleradzki
Wyniki 11. kolejki - 5 liga kujawsko-pomorska.
Wyniki 11. kolejki - 5 liga kujawsko-pomorska. WA
Wyniki meczów 5. ligi kujawsko pomorskiej rozgrywanych w weekend 10-11 października 2020 roku.

Wideo. Łokietek Brześć Kujawski - Wisła Dobrzyń n/ Wisłą 4:0 (2:0)

5. liga kujawsko pomorska, grupa II - 11. kolejka. Sobota 10 października

Szubinianka Szubin - Lubienianka Lubień Kujawski 2:4 (2:1)
Informują: Szymon Fijałkowski oraz Jacek Koncikowski
Koniec meczu - 2:4
GOOOL 75 min - Patryk Klimek 2:4
GOOOL 73 min - Przemysław Burdyka 2:3
GOOOL 68 min - Rafał Zbońkowski 2:2
63 min - 2:1
Przerwa - 2:1
40 min - 2:1
30 min - goście w osłabieniu (druga żółta kartka Andrzeja Dopieralskiego)
GOOOL 25 min - Mariusz Jaśkiewicz, karny 2:1
GOOOL 17 min - Paweł Jakubowski 2:0
GOOOL 8 min - Jakub Donarski 1:0
11:00 - Dariusz Karolczak

Zdrój Ciechocinek - Łokietek Brześć Kujawski 1:3 (0:0)
Informują: Krzysztof Zakrzewski oraz Marietta Niewiadomska
Koniec meczu - 1:3
GOOOL 89 min - Jaroslaw Krzyżanowski, głową 1:3
GOOOL 82 min - Marciniak 0:3. To 25. trafienie napastnika Łokietka w tym sezonie
GOOOL 74 min - Dawid Marciniak 0:2
GOOOL 66 min - Paweł Zaranek 0:1
Przerwa - 0:0
33 min - 0:0
18 min - 0:0
11:00 - Maciej Kaczmarek

Noteć Łabiszyn - LTP Lubanie
15:00 - Łukasz Boiński

LKS Dąb-BOSiR Barcin - Piast Kołodziejewo
W piątek, w godzinach popołudniowych, zapadła decyzja, że ze względów epidemicznych w zespole gości, mecz rozegrany będzie w innym terminie (prawdopodobnie 21 października)
15:00 - Dawid Błażejczyk

Notecianka Pakość Zjednoczeni - Piotrków Kujawski
15 - Dawid Kosmal

Goplania Inowrocław - GKS Baruchowo
15:00 - Rafał Podlewski

Gopło Kruszwica - Tłuchowia Tłuchowo
15:30 - Piotr Drogowski

5. liga kujawsko pomorska, grupa IOI - 11. kolejka. Niedziela 11 października

Ziemowit Osięciny - Wisła Dobrzyń nad Wisłą
14 - Radosław Kaczorowski

Pogoń II Mogilno - Mień Lipno
14:00 - Maciej Gebler
Ziemowit - Szubinianka (zaległy z 5. kolejki): 3:1 (0:0), Damian Chaberski 2 (57, 85), Kamil Kawczyński (89) - Kamil Zajdlewicz (67).

Czytaj także

Tabela po 10 kolejce 5. ligi kujawsko pomorskiej

1. Łokietek Brześć Kuj. 10 28 45-10
2. Notecianka Pakość 10 28 41-8
3. Zdrój Ciechocinek 10 27 36-11
4. Gopło Kruszwica 10 24 39-11
5. Noteć Łabiszyn 10 20 26-13
6. Lubienianka Polcalc 10 17 24-21
7. LTP Lubanie 10 15 23-22
8. Wisła Dobrzyń 10 14 16-17
9. BOSiR Barcin 10 14 16-20
10. Tłuchowia 10 13 23-26
11. GKS Baruchowo 10 13 7-17
12. Pogoń II Mogilno 10 12 19-23
13. Mień Lipno 10 8 17-359
14. Ziemowit Osięciny 9 7 10-17
14. Piast Kołodziejewo 10 5 12-27
15. Zjednoczeni Piotrków 10 5 11-29
17. Goplania Inowrocław 10 4 6-28
18. Szubinianka 9 1 6-42

Trwa głosowanie...

Która grupa 5. ligi kujawsko-pomorskiej jest silniejsza?

5. liga kujawsko pomorska, grupa 1 11. kolejka
Unia Solec Kujawski - Victoria Koronowo 4:1 (0:1)
Koniec meczu - 4:1
GOOOL 90+3 - Kacper Sapa, głową 4:1
GOOOL 83 min - Sebastian Pacek 3:1
GOOOL 74 min - Babiarz 2:1
GOOOL 69 min - Szymon Babiarz 1:1
60 min - 0:1
Przerwa - 0:1
35 min - 0:1
GOOOL 21 min - 0:1
11:00 - Daniel Błaszczyk

Polonia Bydgoszcz - Sokół Radomin 5:0 (4:0)
Koniec meczu - 5:0
GOOOL 88 min - Koźbiał 5:0
60 min - 4:0
Przerwa - 4:0
GOOOL 41 min - Michał Marczyński 4:0
GOOOL 32 min - Jakub Koźbiał 3:0
GOOOL 25 min - Rafał Kubacki 2:0
GOOOL 15 min - Filip Tadych 1:0
11:00 - Janusz Pajonkowski

Wojownik Wabcz - Start Warlubie
13:00 - Mariusz Burda

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Flisak Złotoria
15:00 - Dariusz Orzechowski

Unia Wąbrzeźno - Krajna Sępólno Krajeńskie
15:00 - Grzegorz Sosnowski

Mustang Ostaszewo - Cyklon Kończewice
15:00 - Adam Kraśnicki

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Promień Kowalewo Pomorskie
16:30 - Paweł Sarnowski

5. liga kujawsko pomorska, grupa I 11. kolejka. Niedziela 11 października
Elana II Toruń Victoria Czernikowo
11:00 - Marcin Drogowski

Olimpia II Grudziądz - Pol-Osteg Pomorzanin Serock
14 - Krzysztof Kaczmarek
Mustang - Naprzód (zaległy z 7. kolejki): 2:0 (1:0), Patryk Ciężkowski (39), Jakub Weiszewski (90+3).

Tabela po 10. kolejce 5. ligi kujawsko pomorskiej

1. Start Warlubie 10 25 26-10
2. Unia Solec Kuj. 10 23 44-14
3. Victoria Koronowo 10 21 27-8
4. Sokół Radomin 10 20 29-10
5. Mustang Ostaszewo 9 18 19-16
6. Promień Kowalewo 10 17 29-24
7. Pomorzanin Serock 10 16 26-14
8. Wojownik Wabcz 10 15 23-18
9. KP Polonia Bydgoszcz 10 15 21-21
10. Elana II Toruń 9 14 16-11
11. Unia Wąbrzeźno 10 11 17-32
12. Victoria Czernikowo 10 14 16-22
13. Krajna Sępólno 10 10 23-27
14. Naprzód Jabłonowo 8 10 15-16
15. Flisak Złotoria 10 9 12-26
16. Olimpia II Grudziądz 10 6 11-30
17. Radzynianka 10 5 11-38
18. Cyklon Kończewice 10 2 4-32

Czytaj także

Klasyfikacje strzelców 5. ligi kujawsko pomorskiej

V liga kujawsko pomorska, Grupa I

15 - Maciej Rożnowski (Promień);
11 - Łukasz Nowak (Unia SK)
10 - Paweł Jachowski (Sokół); Patryk Podolski (Unia SK);
9 - Patryk Zieliński (Victoria K.);
8 - Krystian Born (Polonia); Jakub Bollin (Start);
7 - Andrij Korol, Radosław Mik (Pomorzanin), Maciej Śliwiński (Start); Sebastian Pacek (Unia SK);
6 - Maciej Łuszczyński (Promień); Jakub Waszlewski (Radzyrnianka); Karol Misiaszek (Wojownik);
5 - Maciej Dudek (Mustang); Przemysław Jachowski (Sokół); Krzysztof Szal (Unia SK); Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.); Damian Stasikowski (Victoria K.);
4 - Jakub Stawski (Elana II); Kamil Adamski (Krajna); Patryk Ciężkowski (Mustang); Kamil Belczyński (Sokół); Patryk Klimek, Nikodem Manthey (Start); Marcin Gołąb (Unia W.);
3 - Igor Lubowicz (Elana II); Artur Bruzdowicz (Flisak); Łukasz Hernik (Krajna); Patryk Piotrowski, Jakub Weiszewski (Mustang); Maciej Gabor (Olimpia II); Michał Grzegorek. Hubert Raczkowiak (Polonia); Szymon Graczyk, Bartosz Świątek (Pomorzanin); Piotr Marcinkowski (Sokół); Dorian Affeld, Szymon Babiarz (Unia SK); Filip Chojnacki (Unia W.); Michał Adamski (Victoria Cz.); Oleksander Ovsiak, Aleksander Zieliński (Victoria K.); Łukasz Filarski, Przemysław Misiaszek, Szymon Szymański (Wojownik);
2 - Adrian Kowalski (Cyklon); Łukasz Sikorski (Elana II); Dominik Niedziałkowski, Kacper Zboralski (Flisak); Bartosz Burkiewicz, Artur Dądela, Dominik Fierek ,Maciej Kaczmarek, Kajetan Kęsik, Kamil Mosek (Krajna); Miłosz Kwiatkowski (Mustang); Valentin Dah, Szymon Hanzek, Arkadiusz Kozłowski, Kamil Kruszewski, Tomasz Woś (Naprzód); Hubert Kubiaczyk, Patryk Leszczyński (Olimpia II); Michał Marczyński (Polonia); Radosław Szulc (Pomorzanin); Bartosz Olkowski, Szymon Pankowski (Promień); Koprnel Stasiak (Sokół); Radosław Drapiewski, Paweł Mazurowski (Unia W.); Patryk Łęgowski, Jakub Pukłacki (Victoria Cz.); Piotr Miś, Jacek Mizdalski (Victoria K.); Marek Pawłowski (Wojownik);
1 - Kacper Mazerski, Bartosz Wiśniewski (Cyklon); Szymon Ćwikliński, Mikołaj Góralski, Jakub Karolak, Maksym Niemiec, Wojciech Pisarek, Łukasz Sikorski, Hubert Siluk (Elana II); Miłosz Korpalski, Radosław Kuzimkowski, Maciej Mazur, Mateusz Pietrowski (Flisak); Dominik Bonk, Mariusz Mosek, Sławomir Suchomski (Krajna); Tomasz Bełzyt, Mateusz Ciesielski, Mikołaj Kardas, Maciej Niejedlik (Mustang); Arkadiusz Chojnowski, Bartosz Leiss, Mirosław Ratkowski, Sebastian Strzelczyk, Piotr Sugalski (Naprzód); Grzegorz Gulczyński, Milan Lech, Cyprian Maciejewski, Sebastian Rumiński (Olimpia II); Przemysław Januszewski, Jakub Koźbiał, Rafał Kubacki, Piotr Waniak, Filip Tadych (Polonia); Arkadiusz Górski, Michał Kozłowski, Jakub Russ (Pomorzanin); Mateusz Kończalski, Bartosz Wilkanowski (Promień); Konrad Bruździński, Karol Kurzyński, Szymon Moskwa, Paweł Romanowski (Radzynianka); Waldemar Jachowski, Krzysztof Marcinkowski, Karol Szpejankowski, Szymon Szyjkowski, Arkadiusz Wąsowski (Sokół); Mateusz Aniołkowski, Fabian Chodyna, Łukasz Filip (Start); Wojciech Błaszczak, Mateusz Magierowski, Oliwer Moranowski, Krzysztof Urtnowski (Unia SK); Olaf Chojnacki, Jakub Godlewski, Wojciech Leis, Tomasz Liszaj, Paweł Marszałek, Szymon Marszałek (Unia W.); Dariusz Adamski, Michał Górczyński, Sebastian Paradowski, Mateusz Ruszkowski (Victoria Cz.); Paweł Górzyński, Jakub Kulpa(Victoria K.); Bartosz Majorek, Patryk Siemieniewski (Wojownik);
Samobójcze: dla Krajny - Bartosz Łagodziński (Cyklon); dla Pomorzanina - Paweł Górzyński (Victoria K.); dla Radzynianki - Jakub Bollin (Start); dla Unii SK. - Maciej Lewandowski (Promień); dla Victorii K. - Marek Banaszak (Cyklon);
WALKOWERY: 3 dla Wojownika za mecz z Olimpią II;

Czytaj także

V liga kujawsko pomorska, Grupa II

23 - Dawid Marciniak (Łokietek);
13 - Mateusz Gryglewicz (Notecianka);
12 - Michał Kruszczyński (Gopło); Kacper Mozgawa (Notecianka); Piotr Ziółkowski (Noteć);
9 - Daniel Sieciński (Tłuchowia);
8 - Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka);
7 -Leszek Wisz (BOSiR); Daniel Matuszak (Zdrój);
6 - Bartłomiej Czaplewski, Arkadiusz Makowiecki (Gopło); Kamil Skonieczka (Noteć); Michał Wojciechowski (Pogoń II);
5 - Mateusz Kurtysiak (Gopło); Łukasz Różański, Michał Świątkowski (LTP); Łukasz Bartczak (Mień); Kamil Kala (Notecianka); Jakub Pribe (Piast); Paweł Rzęsiewicz (Wisła); Konrad Kaźmierczak (Zdrój); Damian Chaberski (Ziemowit); Patryk Betliński (Zjednoczeni);
4 - Kamil Bógdał (GKS); Jacek Wichliński, Rafał Zbońkowski (Lubienianka); Marcin Pałczyński (Łokietek); Filip Cymerman (Mień); Radosław Czułkowski, Piotr Walaszkowski (Zdrój);
3 - Radosław Mróz (BOSiR); Damian Sikorski, Szymon Skalski (Gopło); Szymon Bołkowiec, Jakub Kosztowny, Paweł Zaranek (Łokietek); Bartosz Lewicki (Mień); Tomasz Kośmider, Marcin Słowiński (Noteć); Łukasz Konic (Tłuchowia); Szymon Ostrowski (Zdrój);
2 - Dawid Górski (Goplania); Kacper Lewandowski (Gopło); Damian Piernikowski, Kamil Stefaniak, Przemysław Szymczak, Przemysław Walczak (LTP); Kamil Ambrożewicz, Patryk Klimek (Lubienianka); Damian Rutkowski, Michał Skonieczny, Bartosz Trzeciak (Łokietek); Łukasz Gryglewicz (Noteć); Paweł Kasprowicz, Damian Łuczak, Waldemar Wojciechowski (Pogoń II); Robert Jurek, Kamil Zajdlewicz (Szubinianka); Przemysław Budka, Sebastian Raniszewski, Łukasz Uczciwek (Tłuchowia); Juliusz Habasiński, Mateusz Olewiński, Patryk Zieliński (Wisła); Jarosław Krzyżanowski, Marcin Majchrzak, Tomasz Niemyt, Kamil Wieczorkowski (Zdrój); Kamil Kawczyński (Ziemowit); Dawid Wojtczak (Zjednoczeni)
1 - Łukasz Kaśków, Dawid Nowakowski, Borys Skowroński, Radoisław Sulecki (BOSiR); Dariusz Janik, Piotr Kierus, Igor Ormiński (GKS); Łukasz Bartoszkiewicz, Mikołaj Goczkowski, Szymon Sobczak, Tomasz Sobolewski (Goplania); Patryk Gołdyn, Mikołaj Myśliwy (Gopło); Rafał Blaszak, Łukasz Kranc, Piotr Kulpa, Sebastian Szymczak, Przemysław Trzciński, Kamil Trzeciak, (LTP); Dominik Burdyka, Przemysław Burdyka, Robert Spychalski (Lubienianka); Billy Abbott, Marcin Dorsz, Erwin Mętlewicz (Łokietek); Jakub Cywiński, Dawid Cymerman, Filip Falkowski, Bartosz Kempiński, Przemysław Kowalski (Mień); Norbert Rościszewski, Dominik Smaruj, Przemysław Strzesak, Filip Sudoł, Michał Szot, Radosław Wójcik (Notecianka); Marcin Bizoń, Remigiusz Wisz (Noteć); Krzysztof Kasprzak, Piotr Kędziora, Tomasz Oczkowski, Dariusz Swojnóg, Jakub Wilk, Robert Wilk (Piast); Adam Cieślewicz, Krzysztof Chojnacki, Mateusz Jankowski, Wojciech Marczewski, Piotr Mroziński, Maciej Śmigielski, Mateusz Wawer (Pogoń II); Jakub Donarski, Igor Jakubowski, Paweł Jakubowski (Szubinianka); Tomasz Nowakowski, Paweł Orszak, Arkadiusz Paszyński, Konrad Sieciński, Jakub Woliński (Tłuchovia); Bartosz Kleczkowski, Arkadiusz Nowak, Łukasz Olewiński, Patryk Olewiński, (Wisła); Patryk Kamiński, Igor Kania, Artur Smykowski, Kacper Żuchowski (Zdrój); Jakub Babaczyk, Bartłomiej Budziszewski, Bartosz Cybulski, Oskar Karpiński, Konrad Lewandowski, Kamil Pyczka (Ziemowit); Marcin Dadzibóg, Seweryn Hełminiak, Marcin Kiciński, Łukasz Sowiński (Zjednoczeni);
SAMOBÓJCZE: dla Lubienianki - Bartosz Goczkowski (Goplania); dla Piasta - Bartosz Kwieciński (Zjednoczeni); dla Wisły - Łukasz Uczciwek (Tłuchowia);

Wideo

Materiał oryginalny: 5 liga kujawsko-pomorska. Wyniki 11. kolejki - relacje na żywo [10-11 października 2020] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.