Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bielawki, Sołectwo Kierz Radzikowski – Radziki Duże: nr 106, od nr 115 do nr 147
Pokaż więcej
Mariusz Robert Albrecht
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK
71
(61,74%)
Grzegorz Suchocki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5
(4,35%)
Dariusz Krajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO
39
(33,91%)
Okręg 2
Część Sołectwa Radziki Duże: od nr 1 do nr 17, od nr 21 do nr 71
Pokaż więcej
Grzegorz Dąbkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK
71
(53,79%)
Marianna Wyza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(24,24%)
Irena Szwaracka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO
29
(21,97%)
Okręg 3
Część Sołectwa Radziki Duże: od nr 18 do nr 20 L, od nr 73 do nr 105, od nr 107 do nr 114; wieś Kupno
Pokaż więcej
Agnieszka Krauza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK
43
(31,39%)
Sławomir Krauza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(21,17%)
Marcin Suwisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO
65
(47,45%)
Okręg 4
Sołectwo Radziki Małe
Pokaż więcej
Mariusz Zgliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK
28
(28,57%)
Piotr Klonowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(34,69%)
Justyna Raczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO
36
(36,73%)
Okręg 5
Sołectwo Lamkowizna, Sołectwo Łapinóżek
Pokaż więcej
Agnieszka Jarząbek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK
51
(54,26%)
Anna Monkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(15,96%)
Julia Urszula Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO
28
(29,79%)
Okręg 6
Część Sołectwa Wąpielsk I – wieś Wąpielsk: od nr 58A do nr 79, od nr 95 do nr 97, od nr 99 do nr 101, nr 103, od nr 105 do nr 105D, od nr 138A do nr 145
Pokaż więcej
Mirosław Ługowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK
79
(64,23%)
Rafał Wysocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO
44
(35,77%)
Okręg 7
Część Sołectwa Wąpielsk I – wieś Wąpielsk: od nr 80 do nr 94, nr 98, nr 102, nr 104, od nr 106 do nr 138
Pokaż więcej
Tomasz Marek Czajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK
62
(54,87%)
Mariusz Bytner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO
51
(45,13%)
Okręg 8
Sołectwo Wąpielsk II
Pokaż więcej
Anna Grządzielewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK
23
(22,55%)
Ryszard Wiwatowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(39,22%)
Adam Szulkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO
39
(38,24%)
Okręg 9
Część Sołectwa Ruszkowo – wieś Ruszkowo: od nr 1 do nr 9, od nr 33 do nr 39, od nr 44 do nr 51
Pokaż więcej
Stanisław Eugeniusz Więcławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK
63
(54,31%)
Mirosława Białkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO
53
(45,69%)
Okręg 10
Część Sołectwa Ruszkowo – wieś Ruszkowo: od nr 10 do nr 32, od nr 41 do nr 43, od nr 52 do nr 59
Pokaż więcej
Jacek Lejda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK
2
(2,44%)
Wojciech Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(43,90%)
Janusz Wojda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO
44
(53,66%)
Okręg 11
Sołectwo Kiełpiny
Pokaż więcej
Marzena Mieczysława Przeczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK
37
(22,16%)
Adam Józef Jabłoński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(28,74%)
Małgorzata Katarzyna Barwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO
82
(49,10%)
Okręg 12
Sołectwo Półwiesk Duży, Sołectwo Półwiesk Mały
Pokaż więcej
Urszula Monika Karpińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK
17
(14,41%)
Krzysztof Stefański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(23,15%)
Andrzej Krzysztof Bytner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO
92
(77,97%)
Okręg 13
Sołectwo Kierz Półwieski, Sołectwo Tomkowo
Pokaż więcej
Marzanna Ewa Gawlik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(9,40%)
Agnieszka Katarzyna Łaszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO
45
(38,46%)
Wojciech Rutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RUTKOWSKIEGO
61
(52,14%)
Okręg 14
Sołectwo Długie I
Pokaż więcej
Agnieszka Szwaracka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK
27
(19,85%)
Artur Gorczycki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(61,76%)
Rafał Grzegorz Głowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO
25
(18,38%)
Okręg 15
Sołectwo Długie II
Pokaż więcej
Euzebiusz Łapkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK
85
(51,52%)
Zdzisław Kropkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(22,42%)
Cezary Janusz Guzowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO
43
(26,06%)