Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Blinów Pierwszy 1 - 97
Pokaż więcej
Michał Mularczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(23,42%)
Katarzyna Monika Abramek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(26,58%)
Marta Agnieszka Stanicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO
16
(10,13%)
Marek Łatka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
63
(39,87%)
Okręg 2
Blinów Pierwszy 98 do końca
Pokaż więcej
Mariusz Robert Jakubaszek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(42,38%)
Stanisław Obydź
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(57,62%)
Okręg 3
Blinów Drugi, Cieślanki
Pokaż więcej
Andrzej Łach
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(36,00%)
Gabriela Grażyna Krawczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(31,11%)
Andrzej Franciszek Woś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
74
(32,89%)
Okręg 4
Marek Krawczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(18,75%)
Krzysztof Kazimierz Kapusta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(8,17%)
Małgorzata Stefania Pudło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO
152
(73,08%)
Okręg 5
Brzozówka-Kolonia
Pokaż więcej
Marian Mróz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(26,43%)
Józef Kania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO
57
(40,71%)
Paweł Komsa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
46
(32,86%)
Okręg 6
Huta Józefów
Pokaż więcej
Maria Buczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(61,35%)
Rafał Kamil Jachura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(38,65%)
Okręg 7
Majdan-Obleszcze
Pokaż więcej
Piotr Groszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO
100
(67,57%)
Jolanta Anna Skowrońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
48
(32,43%)
Okręg 8
Stare Moczydła
Pokaż więcej
Anna Janik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(26,27%)
Waldemar Chmiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(28,81%)
Krystyna Pudło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO
39
(33,05%)
Adam Struski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
14
(11,86%)
Okręg 9
Polichna Pierwsza
Pokaż więcej
Wojciech Waldemar Urban
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO
43
(33,59%)
Krystian Kamil Żaba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
85
(66,41%)
Okręg 10
Polichna Druga, Polichna Trzecia
Pokaż więcej
Adam Grzegorz Kozak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(17,31%)
Marek Hołody
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO
162
(57,24%)
Marek Kraska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
72
(25,44%)
Okręg 11
Polichna Czwarta
Pokaż więcej
Damian Mariusz Fila
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(44,00%)
Michał Kosikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO
126
(56,00%)
Okręg 12
Podlesie, Rzeczyca-Kolonia
Pokaż więcej
Krzysztof Skrzypek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(62,35%)
Ryszard Kraska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(37,65%)
Okręg 13
Szastarka Stacja
Pokaż więcej
Krzysztof Lewandowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(36,17%)
Karolina Kawęcka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(23,83%)
Janina Kopycińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
94
(40,00%)
Okręg 14
Szastarka Wieś
Pokaż więcej
Damian Krzysztof Stępień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
130
(60,47%)
Tomasz Adam Glinka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO
55
(25,58%)
Maria Dudka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
30
(13,95%)
Okręg 15
Wojciechów, Wojciechów-Kolonia
Pokaż więcej
Franciszek Michał Lenart
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(22,79%)
Bernard Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO
129
(60,00%)
Wiesława Grażyna Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
37
(17,21%)