Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kroczyce ul. Batalionów Chłopskich, Borowikowa, Jurajska, Kajetanówka, Konopnickiej, Krótka, Leśna, Łąkowa, Orzeszkowej, Partyzantów, Skalna, Sosnowa, Szkolna, Topolowa, Zielona, Żarecka, Żeromskiego.
Pokaż więcej
Paweł Wotka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
99
(37,36%)
Łukasz Przemysław Pasierb
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
166
(62,64%)
Okręg 2
Kroczyce ul. Bielanów, Kopernika, Marianka.
Pokaż więcej
Lucyna Helena Zamkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
100
(43,67%)
Beata Teresa Kampa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
129
(56,33%)
Okręg 3
Kroczyce ul. Brzozowa, Ciasna, Cicha, Cmentarna, Chabrów, Handlowa, Jana Pawła II, Jarzębinowa, Jeziorki, Klonowa, Makowa, Modrzewiowa, Polna, Przybyszów, Rolnicza, Sadowa, Stokrotek, Storczyków, Świerkowa.
Pokaż więcej
Adam Marian Klimas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
37
(19,68%)
Robert Łągiewka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(49,47%)
Danuta Maria Stencel
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
58
(30,85%)
Okręg 4
Kroczyce ul. Kochanowskiego, Kościuszki, Mickiewicza, Mikołaja Reja, Ptasia, Sienkiewicza, Słowackiego, Spacerowa, Szymborskiej, Wesoła, Wieczorka i Surowca, Wyzwolenia, Zakościele, 1 Maja.
Pokaż więcej
Aneta Maria Bednarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
128
(61,84%)
Jacek Przemysław Orczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(38,16%)
Okręg 5
Dobrogoszczyce, Dzibice od nr 1 do nr 36
Pokaż więcej
Krzysztof Janikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
0
(0,00%)
Okręg 6
Dzibice od nr 37 do końca
Pokaż więcej
Zdzisław Jan Szwaja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
57
(36,77%)
Dorota Czesława Kozłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ
98
(63,23%)
Okręg 7
Pradła ul. Batalionów Chłopskich, Bugaj, Dolna, Fryszerka, Kościuszki, Piec, Prywatna
Pokaż więcej
Zbigniew Edward Banaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
82
(44,57%)
Jerzy Piotr Ciszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ
102
(55,43%)
Okręg 8
Pradła ul. Leśna, Wyzwolenia
Pokaż więcej
Marek Zdzisław Furgacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
83
(48,82%)
Andrzej Stolarski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
87
(51,18%)
Okręg 9
Biała Błotna, Browarek, Gołuchowice
Pokaż więcej
Jadwiga Marianna Machelska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
74
(28,57%)
Karol Grabowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
88
(33,98%)
Aneta Kubara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ
37
(14,29%)
Sławomir Sikora
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(23,17%)
Okręg 10
Siedliszowice, Trzciniec
Pokaż więcej
Katarzyna Sylwia Zarębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
62
(39,74%)
Janusz Michał Bartos
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
94
(60,26%)
Okręg 11
Przyłubsko, Siemięrzyce, Siemięrzyce Dołki, Siemięrzyce Wrzoski, Siemięrzyce Zefirek, Huta Szklana
Pokaż więcej
Zbigniew Biały
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 12
Szypowice, Siamoszyce
Pokaż więcej
Ryszard Piotr Cupiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
39
(17,73%)
Zbigniew Marek Mikoda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(34,09%)
Tomasz Piotr Ciszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
106
(48,18%)
Okręg 13
Lgota Murowana, Piaseczno
Pokaż więcej
Czesław Masłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
114
(60,00%)
Józef Kowalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(40,00%)
Okręg 14
Podlesice, Lgotka
Pokaż więcej
Bożena Maria Pasierb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
104
(61,90%)
Karol Grabowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
40
(23,81%)
Dominika Paulina Konarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ
24
(14,29%)
Okręg 15
Edyta Anna Jędruszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
80
(40,40%)
Sławomir Leszek Łysek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
118
(59,60%)