Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatSołectwo: Grabowno Wielkie.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Bukowinka, Grabowno Małe, Olszówka.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Goszcz.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Domasławice, Droździęcin, Łazisko.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Drągów, Nowa Wieś Goszczańska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Chełstów, Gola Wielka, Moszyce.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Chełstówek, Dąbrowa, Drogoszowice, Sądrożyce, Sosnówka.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Twardogóra-ulice: Poprzeczna, Ratuszowa , Rynek.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Twardogóra-ulice: Akacjowa, Bolesława Krzywoustego, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Hugona Kołłątaja, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Młyńska, Polna, Sportowa, Stanisława Staszica, Świerkowa, Topolowa, Wielkopolska, Wierzbowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Twardogóra-ulice: Długa, Gdańska, Grunwaldzka, Henryka Dąbrowskiego, Ludwika Waryńskiego, Partyzantów, Róż, Spokojna, Szkolna, Świętej Jadwigi, Tulipanów, Władysława Jagiełły.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Twardogóra-ulice: 1 - Maja, Aleje, Bydgoska, Ignacego Paderewskiego, Krótka, Plac Piastów, Plac Targowy, Powstańców, Stefana Żeromskiego, Toruńska, Wojska Polskiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Twardogóra-ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Boczna, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Juliusza Słowackiego, Oleśnicka, Plac Kolejowy, Przyjaciół Żołnierza, Stolarska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Twardogóra-ulice: Henryka Sienkiewicza, Mikołaja Kopernika, Ogrodowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Twardogóra-ulice: Borówkowa, Grzybowa, Jagodowa, Krucza, Leśna, Malinowa, Sosnowa, Tadeusza Kościuszki, Trzebnicka, Wrocławska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Twardogóra-ulice: Basieńki, Bolesława Chrobrego, Jagienki, Jana Kilińskiego, Juranda, Kazimierza Wielkiego, Kmicica, Krzywa, Księcia Henryka Wiernego, Leśne Domy, Maćka, Okrężna, Oleńki, Osiedle, Poznańska, Rzemieślnicza, Stefana Batorego, Władysława Łokietka, Władysława Warneńczyka, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zbyszka.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów