Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Gościeradów Folwark
Pokaż więcej
Henryk Filipczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZCZEPANIKA
97
(57,74%)
Anna Justyna Smuga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(42,26%)
Okręg 2
Osiedle POM, Osiedle Zachód
Pokaż więcej
Elżbieta Spyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZCZEPANIKA
91
(39,39%)
Renata Wioletta Mochol
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(5,19%)
Robert Bochniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(28,14%)
Paweł Tomczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(27,27%)
Okręg 3
Sołectwo Gościeradów Plebańśki
Pokaż więcej
Agnieszka Gajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZCZEPANIKA
27
(18,00%)
Teresa Grażyna Wicik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(11,33%)
Danuta Alicja Chajnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(27,33%)
Agnieszka Konopka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(43,33%)
Okręg 4
Sołectwo Gościeradów Ukazowy numery 1 - 143, parzyste: 146 - 164, 269 - 277, 279 - 286
Pokaż więcej
Anna Barszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZCZEPANIKA
78
(28,26%)
Przemysław Kuśmierz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(29,35%)
Agnieszka Irena Pęzioł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(13,04%)
Grzegorz Piotr Latawiec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(29,35%)
Okręg 5
Sołectwo Gościeradów Ukazowy, numery nieparzyste: 145 - 163, 166 - 268, 278
Pokaż więcej
Paweł Kamieniarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZCZEPANIKA
45
(30,20%)
Grzegorz Artur Krasucki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6
(4,03%)
Paweł Szaja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(34,90%)
Józef Bogdan Kawa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(30,87%)
Okręg 6
Sołectwa: Gościeradów Kolonia, Salomin
Pokaż więcej
Daniel Misztal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZCZEPANIKA
91
(39,57%)
Sławomir Kazimierz Frączek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(17,39%)
Tomasz Cebula
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(43,04%)
Okręg 7
Sołectwa: Aleksandrów (Aleksandrów i Księżomierz Osada), Księżomierz Kolonia
Pokaż więcej
Jan Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZCZEPANIKA
52
(28,26%)
Janusz Dariusz Wąsik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
132
(71,74%)
Okręg 8
Sołectwa: Księżomierz Kościelna, Księżomierz Gościeradowska
Pokaż więcej
Robert Niedziałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZCZEPANIKA
116
(43,61%)
Paweł Ufniarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(24,44%)
Tomasz Kremlaś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(31,95%)
Okręg 9
Sołectwo Księżomierz Dzierzkowska
Pokaż więcej
Adam Tomasz Zapalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZCZEPANIKA
21
(11,17%)
Iwona Bijak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(25,00%)
Wiesława Mikita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ
6
(3,19%)
Dawid Marian Adamczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
114
(60,64%)
Okręg 10
Sołectwa: Marynopole, Liśnik Duży Kolonia
Pokaż więcej
Mariusz Sobala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZCZEPANIKA
38
(27,54%)
Kazimierz Bury
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(22,46%)
Mirosław Adam Wrzołek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(50,00%)
Okręg 11
Sołectwo Liśnik Duży
Pokaż więcej
Renata Marta Jasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZCZEPANIKA
63
(24,23%)
Mirosław Mostrąg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ
128
(49,23%)
Mariusz Iskra
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(26,54%)
Okręg 12
Sołectwo Wólka Gościeradowska
Pokaż więcej
Maria Katarzyna Gołda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZCZEPANIKA
153
(65,11%)
Elżbieta Katarzyna Zawisza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(34,89%)
Okręg 13
Sołectwa: Mniszek, Łany
Pokaż więcej
Ryszard Jerzy Drop
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZCZEPANIKA
67
(27,13%)
Bogusław Marian Montusiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(19,84%)
Małgorzata Agata Dul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(7,69%)
Krzysztof Galant
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
112
(45,34%)
Okręg 14
Sołectwa: Szczecyn, Wólka Szczecka
Pokaż więcej
Adam Andrzej Majewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZCZEPANIKA
66
(25,88%)
Zofia Jolanta Chmura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(26,67%)
Maciej Hubert Krzyszkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
121
(47,45%)
Okręg 15
Sołectwo Suchodoły
Pokaż więcej
Jadwiga Kazimiera Stola
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZCZEPANIKA
91
(51,41%)
Karol Kwiatek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(48,59%)