Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Kalonka: wsie Borki, Dąbrówka, Kalonka, od nr 50 do 51 A włącznie, od 51 C do 52 włącznie od nr 53 do końca, ulice Aksamitna, Goździkowa, Krokusowa, Różana, Zawilcowa, Jaśminowa, Frezjowa
Pokaż więcej
Małgorzata Barbara Kamińska-Bruszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SZCZEŚNIAKA W JEDNOŚCI SIŁA
147
(77,78%)
Urszula Aldona Godos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY NOWOSOLNA”
42
(22,22%)
Okręg 2
Sołectwo Kalonka: wieś Niecki, wieś Kalonka od nr 1 do 49 włącznie, nr 51 B, od nr 52 A do 52 F włącznie, ulice Akacjowa, Bratkowa, Główna, Irysowa, Maciejkowa, Magnoliowa, Malwowa, Narcyzowa, Stokrotkowa, Plac Jana Pawła II, Rumiankowa, Jaworowa
Pokaż więcej
Marek Ignacy Markiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SZCZEŚNIAKA W JEDNOŚCI SIŁA
169
(80,09%)
Grzegorz Grzeliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY LESIAK
42
(19,91%)
Okręg 3
Sołectwo Kopanka: wsie Dąbrowa, Kopanka, Wódka
Pokaż więcej
Agnieszka Klimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SZCZEŚNIAKA W JEDNOŚCI SIŁA
186
(70,72%)
Leopold Zbigniew Piestrzeniewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(29,28%)
Okręg 4
Sołectwo Borchówka Sołectwo Dobieszków
Pokaż więcej
Mariusz Janusz Szulc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SZCZEŚNIAKA W JEDNOŚCI SIŁA
113
(70,63%)
Piotr Gwizdoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY NOWOSOLNA”
47
(29,38%)
Okręg 5
Sołectwo Grabina: wsie Grabina, Bukowiec
Pokaż więcej
Jacek Tomasz Królikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SZCZEŚNIAKA W JEDNOŚCI SIŁA
194
(78,23%)
Marzena Mydlarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY NOWOSOLNA”
54
(21,77%)
Okręg 6
Sołectwo Byszewy: wsie Byszewy, Janów
Pokaż więcej
Radosław Jan Mielczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SZCZEŚNIAKA W JEDNOŚCI SIŁA
126
(53,62%)
Agata Magdalena Głowacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY NOWOSOLNA”
18
(7,66%)
Mariusz Szymon Lesiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(38,72%)
Okręg 7
Sołectwo Plichtów Sołectwo Moskwa
Pokaż więcej
Janina Marianna Wlazło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SZCZEŚNIAKA W JEDNOŚCI SIŁA
87
(44,39%)
Jan Pastusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY LESIAK
14
(7,14%)
Danuta Budziarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY NOWOSOLNA”
79
(40,31%)
Ewa Elżbieta Kalwinek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(8,16%)
Okręg 8
Sołectwo Natolin od nr 58 do końca
Pokaż więcej
Dorota Anna Szumska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SZCZEŚNIAKA W JEDNOŚCI SIŁA
55
(41,67%)
Ewa Bierzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY LESIAK
29
(21,97%)
Andrzej Henryk Sebastjański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY NOWOSOLNA”
48
(36,36%)
Okręg 9
Sołectwo Natolin od nr 1 do nr 57 włącznie
Pokaż więcej
Agnieszka Iwona Cłapa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY LESIAK
36
(31,03%)
Marta Maria Kielan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY NOWOSOLNA”
80
(68,97%)
Okręg 10
Sołectwo Lipiny od nr 34 do 99 włącznie
Pokaż więcej
Sylwia Magdalena Koszada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SZCZEŚNIAKA W JEDNOŚCI SIŁA
72
(47,37%)
Tomasz Czarnecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY LESIAK
10
(6,58%)
Tomasz Franciszek Jankowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(46,05%)
Okręg 11
Sołectwo Lipiny od nr 1 do 33 włącznie oraz od nr 100 do końca
Pokaż więcej
Katarzyna Agnieszka Kucharska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SZCZEŚNIAKA W JEDNOŚCI SIŁA
102
(74,45%)
Cezary Wodzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY LESIAK
13
(9,49%)
Jolanta Małgorzata Palczewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(16,06%)
Okręg 12
Sołectwo Ksawerów Sołectwo Teolin
Pokaż więcej
Joanna Danuta Orysiak-Witkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SZCZEŚNIAKA W JEDNOŚCI SIŁA
53
(46,09%)
Marcin Łukasz Sala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY LESIAK
22
(19,13%)
Zofia Maria Rózga-Strzałkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY NOWOSOLNA”
28
(24,35%)
Witold Marek Kalwinek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(10,43%)
Okręg 13
Sołectwo Stare Skoszewy
Pokaż więcej
Michał Wojciech Nowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SZCZEŚNIAKA W JEDNOŚCI SIŁA
110
(60,44%)
Stanisław Wiktor Rosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY LESIAK
29
(15,93%)
Krzysztof Grzegorz Wieczorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(23,63%)
Okręg 14
Sołectwo Boginia: wsie Boginia, Głogowiec Sołectwo Nowe Skoszewy
Pokaż więcej
Robert Paweł Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY LESIAK
74
(62,18%)
Dominik Seweryn Adamczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(37,82%)
Okręg 15
Sołectwo Wiączyń Dolny
Pokaż więcej
Anna Kasprzyk-Kostrzewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY LESIAK
54
(29,67%)
Bartosz Błażej Rakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIĄCZYŃ 2018
85
(46,70%)
Zdzisław Sokołowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(23,63%)