Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Batycze, sołectwo Orzechowce od nr 110A do nr 166
Pokaż więcej
Ryszard Czesław Wojtowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
179
(56,47%)
Marcin Zdzisław Rogusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA
79
(24,92%)
Piotr Tomasz Stopyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO
59
(18,61%)
Okręg 2
Sołectwo: Bolestraszyce od nr 1 do nr 182B
Pokaż więcej
Henryk Wojnarowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
110
(30,64%)
Antoni Wołoszyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(28,97%)
Mirosław Łucko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE
13
(3,62%)
Ewa Łucja Jakubiec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
132
(36,77%)
Okręg 3
Sołectwo: Bolestraszyce od nr 183 do nr 364
Pokaż więcej
Józef Ryszard Pukajło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
224
(64,18%)
Piotr Łukasz Murdza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(35,82%)
Okręg 4
Sołectwo: Buszkowice
Pokaż więcej
Jacek Antosyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
219
(59,03%)
Janusz Misiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
145
(39,08%)
Henryk Chuchra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE
7
(1,89%)
Okręg 5
Sołectwo: Buszkowiczki
Pokaż więcej
Agnieszka Małgorzata Ustrzycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
140
(43,61%)
Dorota Agnieszka Becker
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
172
(53,58%)
Alicja Cecylia Łucko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE
9
(2,80%)
Okręg 6
Sołectwo: Kosienice
Pokaż więcej
Dariusz Witold Klepak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
257
(66,07%)
Anna Agnieszka Lisowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
126
(32,39%)
Łukasz Piotr Kurasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE
6
(1,54%)
Okręg 7
Sołectwo: Maćkowice
Pokaż więcej
Jacek Kuczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
154
(37,56%)
Krzysztof Jan Wojdyło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(24,39%)
Krystian Lesław Balicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE
156
(38,05%)
Okręg 8
Sołectwo: Orzechowce od nr 1 do nr 109 i od nr 167 do nr 207
Pokaż więcej
Józef Marian Chomina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
132
(40,12%)
Waldemar Ryznar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(16,72%)
Piotr Marek Benedyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA
98
(29,79%)
Ryszard Marek Matysko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE
44
(13,37%)
Okręg 9
Sołectwo: Wyszatyce od nr 1 do nr 155
Pokaż więcej
Krzysztof Walenty Jaroch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
144
(45,00%)
Henryk Stefan Gradowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(18,44%)
Joanna Łucko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE
4
(1,25%)
Bogusław Czesław Bednarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA ZAJĄCA
113
(35,31%)
Okręg 10
Sołectwo: Wyszatyce od nr 156 do nr 326
Pokaż więcej
Ryszard Jaroch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
124
(40,52%)
Krzysztof Żołdak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE
31
(10,13%)
Witold Piotr Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA ZAJĄCA
151
(49,35%)
Okręg 11
Sołectwo: Żurawica obejmujące ulice: Bankowa, Owocowa, Ogrodowa, Kolejowa, Kwiatowa, Piotra Michałowskiego, Jana Matejki, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Bolesława Prusa, Gen. Kazimierza Sosnkowskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Gen. Władysława Andersa, Władysława Reymonta, Dworcowa, Fryderyka Chopina, Gen. Władysława Sikorskiego, Bernarda Wapowskiego, Polna, Płk Zygmunta Chabowskiego, Św. Józefa, I Dywizji Pancernej.
Pokaż więcej
Leszek Henryk Cichy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
152
(31,67%)
Stanisław Wiesław Kisełyczka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(24,17%)
Janusz Zdzisław Rabka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA RABKA
157
(32,71%)
Anna Maria Kurasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE
12
(2,50%)
Wacław Zdzisław Górniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO
43
(8,96%)
Okręg 12
Sołectwo: Żurawica obejmujące ulice: Stefana Czarnieckiego, Gen. Grota Roweckiego, Płk Stanisława Koszutskiego, Płk Józefa Koczwary, Karola Franciszka Korniakta, Forteczna, Armii Krajowej, Gen. Jakuba Jasińskiego, Adama Mickiewicza, Ojca Św. Jana Pawła II, Mikołaja Kopernika, Rzeszowska nr parzyste.
Pokaż więcej
Krzysztof Bogdan Składowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
121
(21,92%)
Jerzy Henryk Węgrzyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(13,41%)
Witold Marek Beer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLD BEER
292
(52,90%)
Elżbieta Anna Róg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO
65
(11,78%)
Okręg 13
Sołectwo: Żurawica obejmujące ulice: Wojska Polskiego, 2 Pułku Pancernego, Sportowa, Marcina Króla, Gen. Stanisława Maczka, Leliwitów, Odrowążów, Lubomirskich, Sapiehów, Stanisława Orzechowskiego, Jagiellonów, Przemyska nr nieparzyste.
Pokaż więcej
Marek Józef Jaremczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
230
(42,12%)
Marcin Józef Maksym
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
161
(29,49%)
Jan Józef Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE
79
(14,47%)
Grzegorz Łukasz Stadnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO
76
(13,92%)
Okręg 14
Sołectwo: Żurawica obejmujące ulice: Przemyska nr parzyste, Wiosenna, Macieja Rataja, Aleksandra Fredry, Słoneczna, Dworska, Kasztanowa, Leśna, Pogodna, Geodetów, Wincentego Witosa, Michała Głowacza.
Pokaż więcej
Rafał Krzysztof Korczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
56
(13,66%)
Marzena Helena Uchman
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
106
(25,85%)
Jacek Krzysztof Andrach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
73
(17,80%)
Piotr Kamil Szpindor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE
20
(4,88%)
Zdzisław Andrzej Chytła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA CHYTŁY
155
(37,80%)
Okręg 15
Sołectwo: Żurawica obejmujące ulice: 3 - go Maja, Tadeusza Kościuszki, Rzeszowska, nr nieparzyste, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Różana, Pruchnicka, Żurawia, Szańcowa, Bażantowa, Jastrzębia, Widokowa
Pokaż więcej
Jarosław Piotr Gawłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
46
(11,56%)
Maciej Gałuszka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
296
(74,37%)
Piotr Polnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA
56
(14,07%)