Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Wyrzysk ulice: Bydgoska nr 5 A - 9 F, Krajeńska, Pomorska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE
-
17
Łukasz Aleksander Napierała
149
(41,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-WYRZYSK 2023
-
13
Józef Edward Jasik
79
(22,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY JAGODZIŃSKIEJ
-
18
Piotr Władysław Belka
101
(28,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY PROJEKT NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Michał Kropiński
30
(8,36%)
Okręg 2
Wyrzysk ulice: Akacjowa, Aleja Rydzyńskich, Aleje, Bydgoska nr 10 – 25, Kalinowa, Kwiatowa, Lipowa, Łączna, Makowa, Modrakowa, Polna, Różana, Wierzbowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-WYRZYSK 2023
-
13
Leonard Borowczyk
67
(21,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY JAGODZIŃSKIEJ
-
18
Ryszard Grzegorz Sell
186
(60,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIA Z SIERPNIA 80
-
14
Grzegorz Ozimina
52
(17,05%)
Okręg 3
Wyrzysk ulice: Bydgoska 26 - 58 B, Kościuszki, Rzeczna, Tęczowa, Wiejska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE
-
17
Mirosław Krzysztof Murach
64
(20,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY JAGODZIŃSKIEJ
-
18
Andrzej Janusz Głąb
190
(60,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIA Z SIERPNIA 80
-
14
Michał Żarek
61
(19,37%)
Okręg 4
Wyrzysk ulice: Grunwaldzka , Pocztowa, Przy Stawie, Staszica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE
-
17
Andrzej Sadłowski
54
(14,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY JAGODZIŃSKIEJ
-
18
Ewa Maria Michałek
106
(28,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI I KREATYWNI
-
15
Beata Królik
134
(36,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PUCIŁOWSKIEGO
-
16
Michał Marian Mrotek
34
(9,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY PROJEKT NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Radomir Piotr Kostecki
40
(10,87%)
Okręg 5
Wyrzysk ulice: Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Leśna, Modrzewiowa, Przemysłowa, Sosnowa, Szpitalna, Świerkowa, Wiązowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE
-
17
Ewa Aleksandra Kryza
40
(8,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY JAGODZIŃSKIEJ
-
18
Włodzimierz Ireneusz Michalski
165
(33,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIA Z SIERPNIA 80
-
14
Ryszard Franciszek Radwański
54
(11,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI I KREATYWNI
-
15
Wojciech Królik
135
(27,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PUCIŁOWSKIEGO
-
16
Sławomir Puciłowski
95
(19,43%)
Okręg 6
Wyrzysk ulice: 22 Stycznia, Gołębia, Młyńska, Parkowa, Plac Wojska Polskiego, Podgórna, Pod Czubatką, Ślusarska, Targowisko, Zduny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE
-
17
Henryk Serwus
39
(10,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY JAGODZIŃSKIEJ
-
18
Roman Aleksander Łuka
209
(54,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIA Z SIERPNIA 80
-
14
Danuta Łęga
84
(21,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY PROJEKT NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Longina Jadwiga Komar
51
(13,32%)
Okręg 7
Osiek n/Not. ulice: Bohaterów, Bukowa, Dębowa, Główna nr 1 - 7 i nr 62 do końca, Kasztanowa, Krótka, Kwiatowa, Leśna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE
-
17
Michał Edwarczyk
45
(11,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-WYRZYSK 2023
-
13
Stefan Tomasz Wełniak
124
(32,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY JAGODZIŃSKIEJ
-
18
Edward Gaczkowski
93
(24,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI I KREATYWNI
-
15
Szymon Józef Grykier
79
(20,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY PROJEKT NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Piotr Mirosław Liszka
45
(11,66%)
Okręg 8
Osiek n/Not. ulice: 11 Listopada, 3 Maja, Dworcowa, Mieszka I, Piękna, Podgórna, Pracz, Różana, Spacerowa, Staszica, Widokowa, Wyrzyska, Za Skansenem
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE
-
17
Patryk Rafał Lewandowski
28
(7,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA NOWAKA
-
20
Adam Józef Nowak
56
(15,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-WYRZYSK 2023
-
13
Jacek Józef Filipiak
65
(17,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY JAGODZIŃSKIEJ
-
18
Leszek Matuszewski
199
(54,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY PROJEKT NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Elżbieta Krystyna Śledź
14
(3,87%)
Okręg 9
Osiek n/Not. ulice: Ceramiczna, Jasna, Słowiańska, Szkolna, XX Lecia, XXX Lecia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE
-
17
Arkadiusz Piotr Kowalski
22
(6,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-WYRZYSK 2023
-
13
Ireneusz Zimny
92
(26,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY JAGODZIŃSKIEJ
-
18
Sławomir Królak
78
(22,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI I KREATYWNI
-
15
Elżbieta Słabońska
50
(14,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY PROJEKT NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Ryszard Janusz Janowiak
99
(29,03%)
Okręg 10
Osiek n/Not. ulice: Główna nr 8 - 61, Lipowa, Notecka, Olimpijska, Parkowa, Przeczna, Przemysłowa, Sportowa, Tysiąclecia, Wąska wsie: Ostrówek, Wyciąg, Zielona Góra
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE
-
17
Justyna Kuberska
52
(11,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-WYRZYSK 2023
-
13
Zbigniew Piotrowski
166
(38,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY JAGODZIŃSKIEJ
-
18
Tomasz Zbigniew Bogdański
202
(46,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY PROJEKT NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Monika Irena Jańczyk
16
(3,67%)
Okręg 11
Dobrzyniewo, Falmierowo, Młotkówko, Polinowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE
-
17
Leszek Paweł Malczewski
168
(49,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY JAGODZIŃSKIEJ
-
18
Katarzyna Kowalska
144
(42,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY PROJEKT NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Grzegorz Józef Michałek
28
(8,24%)
Okręg 12
Auguścin, Gromadno, Kościerzyn Wielki, Masłowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE
-
17
Piotr Jan Kuna
209
(48,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY JAGODZIŃSKIEJ
-
18
Piotr Feliks Banach
218
(51,05%)
Okręg 13
Bagdad, Bielawy Nowe, Glesno, Gleszczonek, Klawek, Marynka, Ruda, Wyrzysk Skarbowy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY JAGODZIŃSKIEJ
-
18
Piotr Wiesław Radwański
304
(75,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY PROJEKT NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Kazimierz Zieliński
101
(24,94%)
Okręg 14
Anusin, Kosztowo, Polanowo, Rzęszkowo, Stefanowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OPTY” M. KUŁAKOWSKIEJ
-
21
Magdalena Jadwiga Kułakowska
69
(16,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE
-
17
Maria Joanna Jagodzińska
62
(14,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY JAGODZIŃSKIEJ
-
18
Ilona Brukwicka
135
(31,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY PROJEKT NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Krzysztof Bernard Bartkus
158
(37,26%)
Okręg 15
Bąkowo, Dąbki, Karolewo, Komorowo, Konstantynowo, Wiernowo, Żelazno, Żuławka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE
-
17
Mateusz Karol Jaremko
151
(44,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY JAGODZIŃSKIEJ
-
18
Krystyna Gwizdowska
144
(42,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY PROJEKT NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
-
19
Ewelina Kubińska
47
(13,74%)