Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Adamów, Cieśle
Pokaż więcej
Dariusz Jan Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA
40
(32,79%)
Katarzyna Małgorzata Sojka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SMOLARKA
46
(37,70%)
Łukasz Piotr Cichoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁASZCZYKA WOJCIECHA
36
(29,51%)
Okręg 2
Sołectwo: Bęczkowice
Pokaż więcej
Karol Strojecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(9,40%)
Dariusz Kluska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POPRAWA WARUNKÓW ŻYCIA MIESZKAŃCÓW
12
(10,26%)
Paulina Laskowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA
14
(11,97%)
Piotr Gniewomir Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
42
(35,90%)
Krystyna Nowakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SMOLARKA
38
(32,48%)
Okręg 3
Sołectwo: Dobreniczki
Pokaż więcej
Agnieszka Pośpiech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA
89
(86,41%)
Edyta Natalia Barabasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SMOLARKA
14
(13,59%)
Okręg 4
Sołectwa: Dobrenice, Górale
Pokaż więcej
Jolanta Marzena Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA
77
(59,69%)
Leszek Stanisław Sobczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁASZCZYKA WOJCIECHA
52
(40,31%)
Okręg 5
Sołectwa: Felicja, Dorszyn
Pokaż więcej
Tomasz Adam Pabich
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(40,00%)
Mariusz Krzysztof Zawada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA
72
(60,00%)
Okręg 6
Sołectwa: Huta, Podstole
Pokaż więcej
Artur Mateusz Trela
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(6,08%)
Agata Bernarda Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA
61
(41,22%)
Małgorzata Sylwia Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
78
(52,70%)
Okręg 7
Sołectwa: Lesiopole, Piwaki
Pokaż więcej
Ewa Jolanta Gandziarowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(22,22%)
Waldemar Marian Uściński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POPRAWA WARUNKÓW ŻYCIA MIESZKAŃCÓW
24
(19,05%)
Piotr Rybicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA
74
(58,73%)
Okręg 8
Sołectwo: Łęki Szlacheckie (część sołectwa obejmująca wieś Łęki Szlacheckie od Nr 1 do Nr 38)
Pokaż więcej
Tadeusz Piotr Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA
56
(42,75%)
Bogumiła Filocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SMOLARKA
42
(32,06%)
Zofia Anna Żak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁASZCZYKA WOJCIECHA
33
(25,19%)
Okręg 9
Sołectwo: Łęki Szlacheckie (część sołectwa obejmująca wieś Łęki Szlacheckie od Nr 39 do końca)
Pokaż więcej
Agnieszka Anna Krawczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(26,96%)
Paweł Szczepan Żak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA
71
(61,74%)
Mariola Katarzyna Tomaszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SMOLARKA
13
(11,30%)
Okręg 10
Sołectwo: Ogrodzona
Pokaż więcej
Małgorzata Janina Grzywnowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo: Tomawa (część sołectwa obejmująca wieś Tomawa)
Pokaż więcej
Piotr Damian Bielas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7
(5,60%)
Tomasz Artur Skrobek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA
44
(35,20%)
Katarzyna Małgorzata Gębarowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SMOLARKA
74
(59,20%)
Okręg 12
Sołectwo: Tomawa (część sołectwa Tomawa obejmująca wsie Tomawa-Kolonia, Wykno)
Pokaż więcej
Marcin Cezary Dróżdż
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(16,87%)
Anna Teresa Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA
22
(26,51%)
Grzegorz Mariusz Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
26
(31,33%)
Jerzy Henryk Szewc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SMOLARKA
21
(25,30%)
Okręg 13
Sołectwo: Trzepnica I
Pokaż więcej
Izabela Katarzyna Staszczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(22,09%)
Adam Pędziwiatr
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA
74
(45,40%)
Joanna Katarzyna Marusińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SMOLARKA
53
(32,52%)
Okręg 14
Sołectwa: Trzepnica II, Teklin
Pokaż więcej
Bernard Koryciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA
40
(21,62%)
Kamil Jan Zawada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
46
(24,86%)
Marta Anna Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SMOLARKA
65
(35,14%)
Wojciech Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁASZCZYKA WOJCIECHA
34
(18,38%)
Okręg 15
Sołectwo: Żerechowa
Pokaż więcej
Sylwia Martyna Gral
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5
(4,46%)
Beata Janina Radzikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I AKTYWNA GMINA
25
(22,32%)
Mariusz Rafał Majchrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
82
(73,21%)