Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Magnuszew ulice: Klonowa, Grzybowska, Kasztanowa, Kolonia Magnuszew, Lipowa, Mieczysława Roszkowskiego, Osiedlowa, Partyzantów, Przyjaźni, Warecka, Warszawska.
Pokaż więcej
Marek Stefan Kozłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
235
(78,60%)
Justyna Zielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ POWIATU KOZIENICKIEGO
64
(21,40%)
Okręg 2
Magnuszew ulice: Żołnierzy I AWP, Bohaterów Studzianek, Bohaterów Września, Słoneczna, Czołgistów, Kruszyn, Saperów.
Pokaż więcej
Anna Oziembło-Knyt
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(45,34%)
Beata Ewa Bogucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ POWIATU KOZIENICKIEGO
129
(54,66%)
Okręg 3
Kurki, Przewóz Stary, Wólka Tarnowska.
Pokaż więcej
Robert Józef Bogucki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(44,23%)
Andrzej Marek Romanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ POWIATU KOZIENICKIEGO
52
(33,33%)
Jolanta Brygida Ruzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
35
(22,44%)
Okręg 4
Ostrów, Latków, Przewóz Tarnowski.
Pokaż więcej
Krzysztof Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”
97
(58,08%)
Lilla Dziura
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(21,56%)
Marek Marchewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ POWIATU KOZIENICKIEGO
34
(20,36%)
Okręg 5
Grzybów, Wola Magnuszewska.
Pokaż więcej
Kazimierz Ogrodziński
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”
84
(29,17%)
Zofia Wargocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM
31
(10,76%)
Tomasz Witkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
151
(52,43%)
Daniel Sylwester Abramczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ POWIATU KOZIENICKIEGO
22
(7,64%)
Okręg 6
Trzebień, Wilczowola.
Pokaż więcej
Wojciech Purchała
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”
71
(32,13%)
Danuta Kawecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM
33
(14,93%)
Andrzej Markwat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(23,53%)
Karol Czaplarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
65
(29,41%)
Okręg 7
Basinów, Bożówka, Dębowola.
Pokaż więcej
Robert Grzegorz Pomarański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM
55
(26,19%)
Krzysztof Krześniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(12,38%)
Janina Ewa Krześniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
48
(22,86%)
Hubert Kapusta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
81
(38,57%)
Okręg 8
Kłoda, Przydworzyce.
Pokaż więcej
Piotr Piętka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM
139
(54,30%)
Jolanta Sobieraj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(12,89%)
Mariusz Piotr Kościelnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
84
(32,81%)
Okręg 9
Wilczkowice Dolne, Żelazna Nowa, Żelazna Stara.
Pokaż więcej
Marzanna Cwyl
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”
87
(31,75%)
Konrad Frączek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM
39
(14,23%)
Dorota Piwowarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(18,25%)
Jan Paleczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ POWIATU KOZIENICKIEGO
46
(16,79%)
Marta Frączek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
52
(18,98%)
Okręg 10
Chmielew, Kępa Skórecka.
Pokaż więcej
Halina Kuźnia
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”
51
(20,56%)
Magdalena Justyna Wojtas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM
13
(5,24%)
Aldona Wróbel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
110
(44,35%)
Konrad Ragus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
74
(29,84%)
Okręg 11
Gruszczyn, Rękowice.
Pokaż więcej
Mariola Sobota
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”
33
(14,67%)
Karolina Agnieszka Sadowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM
19
(8,44%)
Jerzy Andrzej Wachnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(20,89%)
Rafał Daniel Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ POWIATU KOZIENICKIEGO
30
(13,33%)
Kamil Matysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
48
(21,33%)
Krzysztof Michał Mich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
48
(21,33%)
Okręg 12
Danuta Aleksandra Dubielak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM
48
(17,20%)
Zbigniew Rybarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(20,79%)
Anna Dorota Kuźnia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ POWIATU KOZIENICKIEGO
20
(7,17%)
Karol Bocian
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW WSI MNISZEW
51
(18,28%)
Małgorzata Marchewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
102
(36,56%)
Okręg 13
Kolonia Rozniszew, Rozniszew, Zagroby.
Pokaż więcej
Michał Karol Korczak
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”
245
(83,90%)
Teresa Oleksiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
47
(16,10%)
Okręg 14
Anielin, Boguszków.
Pokaż więcej
Daniel Grzeszczak
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”
137
(55,02%)
Kazimierz Makuch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(34,14%)
Urszula Wachnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
27
(10,84%)
Okręg 15
Aleksandrów, Osiemborów, Tyborów, Urszulin.
Pokaż więcej
Andrzej Staszewski
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE „NASZ REGION KOZIENICKI”
58
(21,56%)
Piotr Kawecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM
7
(2,60%)
Monika Chojecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(6,32%)
Wioletta Ewa Frączek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ POWIATU KOZIENICKIEGO
54
(20,07%)
Sylwia Kocyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
89
(33,09%)
Dariusz Michał Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
44
(16,36%)