Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Tomaszów Lubelski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jerzy Wereszczak
418
(5,16%)
-
2
Zofia Władysława Swatowska
176
(2,17%)
-
3
Zbigniew Malicki
178
(2,20%)
-
4
Dorota Łucja Fornalska
90
(1,11%)
-
5
Wiesław Józef Bondyra
168
(2,07%)
-
7
Maciej Bartoszyk
83
(1,02%)
-
6
Iwona Lankamer
10
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
2
Piotr Cymbała
460
(5,68%)
-
1
Tomasz Berezecki
355
(4,38%)
-
3
Andrzej Ryszard Czerniatowicz
75
(0,93%)
-
6
Katarzyna Towbin
50
(0,62%)
-
4
Elżbieta Krystyna Pyrek
43
(0,53%)
-
5
Krystyna Mazurek
45
(0,56%)
-
7
Jan Wójtowicz
107
(1,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDOWCY”
-
1
Andrzej Józef Walczak
271
(3,35%)
-
4
Beata Danuta Małka
61
(0,75%)
-
7
Jarosław Ryszard Świderek
109
(1,35%)
-
3
Stanisława Maria Raczkiewicz
40
(0,49%)
-
2
Ewa Katarzyna Piwko-Witkowska
178
(2,20%)
-
5
Leszek Stanisław Kleszczyński
502
(6,20%)
-
6
Wacław Michał Koszel
29
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Krzysztof Jacek Tetych
355
(4,38%)
-
3
Łukasz Cezary Bartkowski
49
(0,61%)
-
5
Elżbieta Tulej
64
(0,79%)
-
6
Elżbieta Skrzyńska
59
(0,73%)
-
2
Anna Kołtun
76
(0,94%)
-
4
Sławomir Stanisław Wąsowicz
78
(0,96%)
-
7
Grzegorz Józef Świderek
65
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Stanisław Emil Koper
460
(5,68%)
-
3
Renata Beata Miziuk
564
(6,96%)
-
1
Jarosław Piotr Korzeń
781
(9,64%)
-
4
Jacek Stanisław Pawłucki
761
(9,40%)
-
5
Marzenna Małgorzata Chlebowska
243
(3,00%)
-
7
Dariusz Krech
762
(9,41%)
-
6
Beata Lidia Prochowicz-Król
333
(4,11%)
Okręg 2
Gminy: Tomaszów Lubelski, Susiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Artur Piotr Krupa
644
(7,95%)
-
4
Wioletta Izabela Prus
136
(1,68%)
-
3
Andrzej Leszek Rojek
241
(2,98%)
-
1
Tadeusz Suski
953
(11,77%)
-
5
Ryszard Wincenty Jałowiec
155
(1,91%)
-
6
Kamila Elżbieta Sobolewska
143
(1,77%)
-
7
Zofia Mróz
72
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
6
Maria Agata Mikołajczyk
22
(0,27%)
-
7
Edward Żybura
18
(0,22%)
-
4
Katarzyna Jadwiga Majdan
11
(0,14%)
-
3
Władysław Dariusz Palak
132
(1,63%)
-
2
Kazimierz Jacek Metzgier
38
(0,47%)
-
1
Leszek Antoni Herda
89
(1,10%)
-
5
Grażyna Krystyna Malec
25
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDOWCY”
-
2
Tomasz Piotr Machalski
411
(5,08%)
-
1
Piotr Cisło
332
(4,10%)
-
7
Antoni Władysław Wawryca
158
(1,95%)
-
3
Jolanta Beata Miller
60
(0,74%)
-
4
Małgorzata Miszczyszyn
62
(0,77%)
-
6
Teresa Hałasa
64
(0,79%)
-
5
Elżbieta Beata Ciszek
112
(1,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Celina Elżbieta Koperwas
110
(1,36%)
-
3
Mirosław Rzeszutek
276
(3,41%)
-
5
Zygmunt Zbigniew Skiba
55
(0,68%)
-
4
Agnieszka Edyta Kurecka-Stromidło
49
(0,61%)
-
1
Mateusz Wojciech Zawiślak
255
(3,15%)
-
6
Ryszard Flis
30
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Henryk Bogdan Karwan
1 116
(13,78%)
-
2
Jan Fila
691
(8,54%)
-
4
Wiesław Adam Oberda
384
(4,74%)
-
3
Maria Puchalska
429
(5,30%)
-
6
Teresa Jolanta Kogut
150
(1,85%)
-
5
Paweł Babiarz
218
(2,69%)
-
7
Magdalena Piechnik
455
(5,62%)
Okręg 3
Gminy: Lubycza Królewska, Bełżec, Jarczów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Maria Zofia Bromberger
70
(1,30%)
-
5
Małgorzata Barbara Kowalska
92
(1,72%)
-
2
Paweł Leszek Mroczkowski
758
(14,13%)
-
3
Ryszard Wąsacz
338
(6,30%)
-
1
Jan Mieczysław Dawidowski
274
(5,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Marek Wojciech Kellner
208
(3,88%)
-
3
Piotr Jan Krzych
134
(2,50%)
-
2
Artur Sawiak
302
(5,63%)
-
4
Joanna Katarzyna Podolak
51
(0,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDOWCY”
-
5
Maria Bielak
26
(0,48%)
-
4
Ryszard Warzocha
43
(0,80%)
-
1
Alicja Kopczan
556
(10,37%)
-
2
Mirosław Rosół
60
(1,12%)
-
3
Katarzyna Zuzanna Dziura
61
(1,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Leszek Stanisław Woszczak
276
(5,15%)
-
3
Waldemar Mazurkiewicz
113
(2,11%)
-
2
Jadwiga Maria Niedbała
185
(3,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Kamil Lackowski
194
(3,62%)
-
1
Katarzyna Marta Gucz
610
(11,37%)
-
4
Bogusław Marian Łyszczarz
310
(5,78%)
-
5
Mariusz Malec
414
(7,72%)
-
2
Anna Marta Zając
289
(5,39%)
Okręg 4
Gminy: Krynice, Tarnawatka, Rachanie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Andrzej Cyryl Jakimczuk
128
(2,56%)
-
5
Helena Maria Olchawa
32
(0,64%)
-
4
Elżbieta Rechul
102
(2,04%)
-
3
Robert Kukiełka
256
(5,11%)
-
2
Joanna Katarzyna Krakowiak
104
(2,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Marek Jerzy Czerwonka
82
(1,64%)
-
2
Ewa Elżbieta Wieczorek-Piwko
59
(1,18%)
-
3
Dorota Wojczuk
44
(0,88%)
-
4
Anna Katarzyna Litwińczuk
75
(1,50%)
-
5
Janusz Józef Hałas
199
(3,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDOWCY”
-
4
Andrzej Piotr Tarański
152
(3,04%)
-
5
Monika Anna Misiewicz
83
(1,66%)
-
3
Mirosław Antoni Sagan
106
(2,12%)
-
2
Robert Władysław Kuźniarz
483
(9,65%)
-
1
Teresa Halina Eifler
341
(6,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Radosław Miedziak
431
(8,61%)
-
3
Kazimierz Turkot
26
(0,52%)
-
2
Wiesława Miazga
279
(5,57%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Maciej Marczewski
201
(4,02%)
-
1
Teresa Semczyszyn
863
(17,24%)
-
3
Elżbieta Bitkowska
323
(6,45%)
-
5
Artur Sebastian Nowosad
235
(4,69%)
-
2
Halina Czarnecka
402
(8,03%)
Okręg 5
Miasto i Gmina Tyszowce, Miasto i Gmina Łaszczów, Gminy: Telatyn, Ulhówek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jan Franciszek Kowalczyk
1 893
(21,50%)
-
4
Beata Iwona Lewandowska
104
(1,18%)
-
5
Edyta Ewa Skóra-Borowiak
38
(0,43%)
-
2
Piotr Waldemar Janicki
642
(7,29%)
-
3
Dariusz Grabiec
697
(7,92%)
-
6
Anna Ewa Pytel
63
(0,72%)
-
7
Wojciech Grzegorz Kawalec
474
(5,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Piotr Tomasz Gęborys
261
(2,96%)
-
3
Anna Renata Dworzycka
6
(0,07%)
-
2
Grzegorz Stanisław Delmanowicz
53
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDOWCY”
-
4
Mirosław Antoni Szaruga
75
(0,85%)
-
2
Rafał Swatowski
161
(1,83%)
-
1
Teresa Elżbieta Chrastina
922
(10,47%)
-
7
Barbara Janina Wojciechowska
83
(0,94%)
-
5
Agata Barbara Wawryszczuk
45
(0,51%)
-
3
Jolanta Krystyna Pieprzowska
64
(0,73%)
-
6
Zbigniew Nowosad
89
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Łukasz Brodowski
45
(0,51%)
-
1
Małgorzata Liliana Bodeńko
106
(1,20%)
-
4
Anna Bryk
48
(0,55%)
-
2
Stanisław Józef Sławiński
214
(2,43%)
-
5
Dawid Bezpalko
0
(0%)
-
6
Monika Magdalena Kucharska
38
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Waldemar Warzocha
270
(3,07%)
-
5
Dorota Edyta Wiśniewska
184
(2,09%)
-
4
Dariusz Golik
279
(3,17%)
-
3
Maria Urszula Rechul
184
(2,09%)
-
6
Monika Elżbieta Aleksandrowicz
212
(2,41%)
-
7
Wiesław Andrzej Cielica
517
(5,87%)
-
1
Adam Piasecki
1 038
(11,79%)