Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miejscowość: Krówniki
Pokaż więcej
Stanisław Szewczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(43,40%)
Mariusz Piotr Szczęsny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OSETKA "WSPÓLNY DOM"
163
(56,60%)
Okręg 2
Miejscowości: Łuczyce, Rożubowice
Pokaż więcej
Leszek Andrzej Bednarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK
127
(39,56%)
Ewa Teresa Siwiecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(31,78%)
Janusz Marek Horbacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OSETKA "WSPÓLNY DOM"
92
(28,66%)
Okręg 3
Miejscowość: Hermanowice
Pokaż więcej
Zbigniew Roman Czerniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK
112
(45,34%)
Celina Marzena Świętyniowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
135
(54,66%)
Okręg 4
Miejscowości: Malhowice, Stanisławczyk
Pokaż więcej
Paweł Edward Kotula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK
67
(40,12%)
Anna Maria Kurasiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(59,88%)
Okręg 5
Miejscowość: Nehrybka od Nr 2 do Nr 246, od Nr 259 do końca
Pokaż więcej
Henryk Stanisław Kalicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK
93
(28,18%)
Janina Maria Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
237
(71,82%)
Okręg 6
Miejscowość: Nehrybka od Nr 247 do Nr 256, Pikulice
Pokaż więcej
Stanisław Kazimierz Pacuła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 7
Miejscowość: Grochowce
Pokaż więcej
Jan Michał Smyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
198
(62,26%)
Bogusław Marian Dejnak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OSETKA "WSPÓLNY DOM"
120
(37,74%)
Okręg 8
Miejscowość: Witoszyńce
Pokaż więcej
Jan Koniuszy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK
126
(61,17%)
Małgorzata Czerkawska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(38,83%)
Okręg 9
Miejscowości: Bełwin, Łętownia
Pokaż więcej
Andrzej Repich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU
125
(42,96%)
Małgorzata Kinga Miczałowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OSETKA "WSPÓLNY DOM"
166
(57,04%)
Okręg 10
Miejscowość: Kuńkowce
Pokaż więcej
Wiesław Świrk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK
87
(30,42%)
Marek Wałczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
140
(48,95%)
Ewa Dominika Bereś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OSETKA "WSPÓLNY DOM"
59
(20,63%)
Okręg 11
Miejscowość: Wapowce
Pokaż więcej
Ryszard Miśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU
144
(71,64%)
Verginica Horbacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK
57
(28,36%)
Okręg 12
Miejscowość: Ostrów od Nr 1 do Nr 210
Pokaż więcej
Tomasz Ryszard Solarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK
149
(40,16%)
Marek Paweł Wasiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
188
(50,67%)
Wiesław Stanisław Czech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OSETKA "WSPÓLNY DOM"
34
(9,16%)
Okręg 13
Miejscowość: Ostrów od Nr 211 do Nr 373e
Pokaż więcej
Agata Maria Świstak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU
94
(29,19%)
Witold Andrzej Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK
48
(14,91%)
Maria Olszańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
145
(45,03%)
Wojciech Wincenty Błahuciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OSETKA "WSPÓLNY DOM"
35
(10,87%)
Okręg 14
Miejscowość: Ostrów od Nr 374 do końca.
Pokaż więcej
Elżbieta Małgorzata Binduga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZEMYŚL BĄDŹ NA TAK
96
(23,88%)
Ireneusz Michał Kurasz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
233
(57,96%)
Bartłomiej Przemysław Tokarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OSETKA "WSPÓLNY DOM"
73
(18,16%)
Okręg 15
Miejscowość: Ujkowice
Pokaż więcej
Janusz Paweł Paczkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
253
(66,58%)
Daniel Wojciech Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA OSETKA "WSPÓLNY DOM"
127
(33,42%)