Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto: Słupca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Emilia Więcek-Kotusiewicz
147
(2,45%)
-
6
Szymon Grzywiński
411
(6,85%)
-
4
Iwona Buśkiewicz
207
(3,45%)
-
1
Anna Maria Czerniak
466
(7,76%)
-
3
Michał Ziemski
366
(6,10%)
-
2
Mariusz Król
864
(14,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Radosław Józef Mielcarek
160
(2,67%)
-
2
Natalia Bobrowska-Bartkowiak
403
(6,71%)
-
5
Ewa Maria Chmielewska
88
(1,47%)
-
6
Artur Karol Nowak
126
(2,10%)
-
4
Dorota Katarzyna Kowalska
89
(1,48%)
-
1
Waldemar Miernik
851
(14,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU SŁUPECKIEGO
-
2
Jarosława Emilia Kobos
307
(5,11%)
-
1
Przemysław Krzysztof Niezbecki
789
(13,15%)
-
3
Grzegorz Pawłowski
226
(3,77%)
-
4
Olga Jarosława Krawiec
241
(4,02%)
-
5
Małgorzata Papierska
157
(2,62%)
-
6
Tomasz Roszak
104
(1,73%)
Okręg 2
Gmina: Lądek, Zagórów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Ewelina Zehner
112
(1,69%)
-
2
Andrzej Kin
430
(6,49%)
-
1
Stefan Józef Zieliński
592
(8,93%)
-
5
Ewa Małgorzata Radniecka
174
(2,63%)
-
6
Jerzy Orchowski
850
(12,83%)
-
3
Justyna Młodożeniec-Handzel
270
(4,07%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Katarzyna Joanna Paluch
233
(3,52%)
-
6
Przemysław Dropiński
1 236
(18,65%)
-
5
Alicja Lucyna Podgórna
60
(0,91%)
-
3
Wacława Anna Szymczak
113
(1,71%)
-
1
Andrzej Bernat
492
(7,43%)
-
4
Adam Kasznia
400
(6,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU SŁUPECKIEGO
-
5
Monika Krystyna Wiatrowska
79
(1,19%)
-
3
Marzena Arleta Fabiszak
90
(1,36%)
-
1
Lech Jan Bartecki
525
(7,92%)
-
2
Marek Kujawa
211
(3,18%)
-
4
Zuzanna Wyderkiewicz
32
(0,48%)
-
6
Krzysztof Józef Maciaszek
168
(2,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SŁOWIŃSKIEGO - ZMIEŃMY PERSPEKTYWĘ
-
2
Jakub Jan Zastawa
10
(0,15%)
-
1
Radosława Elżbieta Janicka
196
(2,96%)
-
3
Marzena Kuczmaszewska
84
(1,27%)
-
4
Iwona Barbara Szubińska
83
(1,25%)
-
5
Mariusz Antoni Eicke
186
(2,81%)
Okręg 3
Gmina: Orchowo, Ostrowite, Powidz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Agnieszka Magdalena Wojcińska
140
(2,70%)
-
1
Bogdan Jastrząb
665
(12,84%)
-
3
Ignacy Jan Maroszek
521
(10,06%)
-
2
Łukasz Przygocki
484
(9,34%)
-
4
Grażyna Halina Tylman
326
(6,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Urszula Mariola Bartz-Lewandowska
167
(3,22%)
-
2
Michał Bernardczyk
415
(8,01%)
-
1
Henryk Jan Tylman
1 006
(19,42%)
-
4
Karolina Ziemniarska-Pielska
121
(2,34%)
-
5
Danuta Szczepaniak
124
(2,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU SŁUPECKIEGO
-
3
Leokadia Natalia Frąckowiak
155
(2,99%)
-
5
Krzysztof Piguła
103
(1,99%)
-
2
Janusz Pawlaczyk
372
(7,18%)
-
4
Jadwiga Witulska
77
(1,49%)
-
1
Czesław Dykszak
505
(9,75%)
Okręg 4
Gmina: Słupca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Anna Kusiołek
557
(14,70%)
-
3
Hubert Stanisław Pokrop
342
(9,02%)
-
2
Marek Błażej Walczak
256
(6,75%)
-
5
Bartłomiej Gorzelańczyk
144
(3,80%)
-
4
Bożena Maria Szelewska
122
(3,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bogdan Kukulski
573
(15,12%)
-
2
Ewelina Czechowska-Malczewska
192
(5,07%)
-
3
Błażej Henryk Berdziński
280
(7,39%)
-
4
Bernard Henryk Jabłoński
152
(4,01%)
-
5
Urszula Dorota Nowak
80
(2,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU SŁUPECKIEGO
-
2
Urszula Dorota Jantosz
139
(3,67%)
-
4
Przemysław Żurawicki
72
(1,90%)
-
1
Aleksandra Justyna Kazuś-Wróblewska
724
(19,10%)
-
5
Krzysztof Kędziora
87
(2,30%)
-
3
Alicja Maria Hławka
70
(1,85%)
Okręg 5
Gmina: Strzałkowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Dawid Hierowski
396
(9,91%)
-
2
Barbara Wojtkowiak
210
(5,26%)
-
3
Stefan Michał Stencel
630
(15,77%)
-
4
Marta Machowiak
53
(1,33%)
-
5
Włodzimierz Musielak
180
(4,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Kasprzyk
927
(23,20%)
-
2
Jan Dąbek
163
(4,08%)
-
5
Patrycja Walentyna Kozłowska
41
(1,03%)
-
3
Katarzyna Piasecka
118
(2,95%)
-
4
Jerzy Czesław Kowalski
54
(1,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU SŁUPECKIEGO
-
2
Beata Teresa Wojtkowiak
128
(3,20%)
-
4
Helena Ludwika Tymm
62
(1,55%)
-
1
Piotr Gałan
558
(13,96%)
-
3
Rafał Frydrychowicz
147
(3,68%)
-
5
Piotr Paweł Kowalski
329
(8,23%)