Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatMiasto Ruciane-Nida-część Komitetu Osiedlowego Samorządu Mieszkańców Nr 3 w Rucianem-Nidzie ulice: Al. Wczasów, Bielika, Kowalik, Nadbrzeżna, Pustułki, Rybacka, Skonal, Słowiańska, Spacerowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Ruciane-Nida-część Komitetu Osiedlowego Samorządu Mieszkańców Nr 3 w Rucianem-Nidzie ulice: Boczna, Cicha, Dworcowa, Dybówek II, Gruntowa, Guzianka, Mazurska, Ogrodnicza, Pionierska, Rzemieślnicza, Sadownicza, Urocza, Wrzosowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Ruciane-Nida-część Komitetu Osiedlowego Samorządu Mieszkańców Nr 2 w Rucianem-Nidzie ulice: Gwarna, Harcerska, Jana Krajeckiego, Kolejowa, Szkolna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Ruciane-Nida-część Komitetu Osiedlowego Samorządu Mieszkańców Nr 2 w Rucianem-Nidzie ulice: Akacjowa, Białe Osiedle Brzozowa, Gałczyńskiego, Kasztanowa, Klonowa, Leśna, 11 - go Listopada, Ogrodowa, Podleśna, Polna, Sosnowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Ruciane-Nida-część Komitetu Osiedlowego Samorządu Mieszkańców Nr 1 w Rucianem-Nidzie ulice: Krótka, Lipowa, Słoneczna, Wiejska, Zielona, Żeglarska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Ruciane-Nida-część Komitetu Osiedlowego Samorządu Mieszkańców Nr 1 w Rucianem-Nidzie ulica: Kwiatowa 1, 3, 5, 7
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Ruciane-Nida-część Komitetu Osiedlowego Samorządu Mieszkańców Nr 1 w Rucianem-Nidzie ulica: Kwiatowa 2, 4, 6
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Ruciane-Nida-część Komitetu Osiedlowego Samorządu Mieszkańców Nr 1 w Rucianem-Nidzie ulica: Kwiatowa 8, 10, 12, 14
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwa: Końcewo, Niedźwiedzi Róg, Szeroki Bór, Wejsuny
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwa: Onufryjewo, Popielno
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwa: Iznota, Nowa Ukta, Wygryny
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwa: Ukta
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwa: Gałkowo, Śwignajno
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwa: Osiniak, Wólka, Wojnowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwa: Karwica, Krzyże
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów