Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Zaleskie (miejscowości: Zaleskie, Zabłocie), Sołectwo Możdżanowo
Pokaż więcej
Leszek Konarzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo Duninowo (miejscowości: Duninowo, Duninówko), Sołectwo Lędowo, (miejscowości: Lędowo, Modła i Modlinek, Lędowo Osiedle ulice: Bosmańska, Komandorska, Pionierska)
Pokaż więcej
Henryk Zbigniew Dudka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
113
(34,77%)
Dorota Szmit
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO
142
(43,69%)
Maciej Józef Żelisko
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
70
(21,54%)
Okręg 3
Sołectwo Pęplino, Sołectwo Starkowo (miejscowości: Starkowo, Golęcino i Krężołki)
Pokaż więcej
Marian Tymecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
127
(49,22%)
Katarzyna Aneta Wyłupek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO
131
(50,78%)
Okręg 4
Sołectwo Wytowno, (miejscowości: Wytowno, Dalimierz Przewłocki)
Pokaż więcej
Wacław Stanisław Laskowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwo Machowinko (miejscowości: Machowinko, Poddąbie i Redwanki)
Pokaż więcej
Rafał Krzysztof Białek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
54
(50,47%)
Andrzej Kuczun
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
53
(49,53%)
Okręg 6
Sołectwo Objazda (miejscowość Objazda od numeru 1 do 14E, od numeru 57 do 98)
Pokaż więcej
Jan Nieścioruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwo Objazda (miejscowość Objazda od numeru 15 do 56, ul. Polna, miejscowość Bałamątek)
Pokaż więcej
Krzysztof Robert Poźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
112
(76,19%)
Marcin Piotr Kierzkowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
35
(23,81%)
Okręg 8
Sołectwo Charnowo, Sołectwo Niestkowo
Pokaż więcej
Sylwia Molenda - Skóra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
53
(25,36%)
Elżbieta Krystyna Otowicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
63
(30,14%)
Justyna Małgorzata Petrus-Zarzycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY PETRUS-ZARZYCKIEJ
93
(44,50%)
Okręg 9
Sołectwo Przewłoka (miejscowość Przewłoka ulice: Armii Krajowej, Asnyka, Baczyńskiego, Brzechwy, Dąbrowskiej, Długosza, Fredry, Frycz Modrzewskiego, Gałczyńskiego, Gen. Roweckiego "Grota", Gombrowicza, Herberta, Hłaski, Jasienicy, Kasprowicza, Kochanowskiego, Konarskiego, Konopnickiej, Lema, Leśmiana, Morska, Nałkowskiej, Niemcewicza, Norwida, Orzeszkowej, Osieckiej, Poświatowskiej, Prusa, Przerwy-Tetmajera, Słowackiego, Staffa, Szymborskiej, Tuwima, Wyspiańskiego, Ustecka numery: 1, 3)
Pokaż więcej
Dariusz Stanisław Porożyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
25
(7,96%)
Stanisław Zbigniew Podlewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SŁUPSKIEGO
56
(17,83%)
Mirosław Zdzisław Fabich
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
52
(16,56%)
Anita Katarzyna Sadowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANITY SADOWSKIEJ
59
(18,79%)
Danuta Katarzyna Kaleta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY KALETA
122
(38,85%)
Okręg 10
Sołectwo Przewłoka (miejscowość Przewłoka, Przewłoka ulice: Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Jodłowa, Kajki, Kasztanowa, Klonowa, Leśna, Limbowa, Miłosza, Parkowa, Sienna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Witkiewicza, Ustecka numery: 4, 4a, 6, 6b, 8, 9, 10, 10 b, 14, 16, 18; miejscowości Orzechowo i Zapadłe)
Pokaż więcej
Stefan Andrzej Gruszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
71
(55,91%)
Tadeusz Wiktor Kulmatycki
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
56
(44,09%)
Okręg 11
Sołectwo Grabno (miejscowość: Grabno), Sołectwo Zimowiska (miejscowość: Zimowiska)
Pokaż więcej
Danuta Józefa Charko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
181
(61,77%)
Anna Wiktoria Diemientiew
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
112
(38,23%)
Okręg 12
Sołectwo Wodnica
Pokaż więcej
Marian Konstanty Szumski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
101
(37,97%)
Bogumiła Józefa Juszczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA FUDALA
29
(10,90%)
Edyta Ewa Salwowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
136
(51,13%)
Okręg 13
Sołectwo Machowino
Pokaż więcej
Jerzy Mirosław Moch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo Gąbino (miejscowości: Gąbino, Dominek i Osieki Słupskie)
Pokaż więcej
Marian Ryszard Korbiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwo Rowy, Sołectwo Dębina.
Pokaż więcej
Sławomir Stanisław Fudala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA FUDALA
141
(61,04%)
Justyna Anna Wietrak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY WIETRAK
90
(38,96%)