Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Czarny Dunajec, Wróblówka, Podczerwone, Koniówka, Chochołów
Pokaż więcej
Zofia Maria Serwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
54
(2,32%)
Rafał Jan Rubiś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
138
(5,93%)
Kazimierz Jan Marduła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
116
(4,98%)
Józef Franciszek Zięba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
74
(3,18%)
Andrzej Iwan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
69
(2,97%)
Maria Głowacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
46
(1,98%)
Anna Zofia Kmin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
18
(0,77%)
Małgorzata Rączkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
26
(1,12%)
Jan Józef Solarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
30
(1,29%)
Beata Leja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
32
(1,38%)
Beata Małysa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
14
(0,60%)
Helena Anna Styrczula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
53
(2,28%)
Bartłomiej Kazimierz Bukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
86
(3,70%)
Jacek Andrzej Krzysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
32
(1,38%)
Łukasz Piotr Rubiś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
79
(3,39%)
Anna Bulas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
37
(1,59%)
Kinga Barbara Szuba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(1,33%)
Tomasz Jan Turski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
157
(6,75%)
Stanisław Bronisław Chlebek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(3,18%)
Monika Anna Sęk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(2,54%)
Józef Skarżyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(3,82%)
Magdalena Katarzyna Kantor-Zakrzewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(2,06%)
Tadeusz Paweł Kwak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(2,84%)
Janusz Andrzej Bobak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(1,38%)
Piotr Mariusz Sebastianowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
57
(2,45%)
Zofia Małgorzata Kierkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
222
(9,54%)
Kazimierz Dzielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
127
(5,46%)
Monika Karolina Czapla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
87
(3,74%)
Stanisław Harbut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
141
(6,06%)
Stanisław Wincenty Miętus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
50
(2,15%)
Józef Styrczula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
64
(2,75%)
Halina Jolanta Guńka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
119
(5,11%)
Okręg 2
Sołectwa: Pieniążkowice, Dział, Odrowąż, Załuczne, Podszkle, Piekielnik
Pokaż więcej
Maria Gawron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
52
(2,42%)
Władysław Szuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
89
(4,14%)
Krystyna Szlachta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
51
(2,37%)
Józef Jasień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
70
(3,25%)
Zdzisław Gal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
105
(4,88%)
Andrzej Rapacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
25
(1,16%)
Danuta Agnieszka Gal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
19
(0,88%)
Władysław Komperda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
5
(0,23%)
Władysława Maśnica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
57
(2,65%)
Adam Czesław Szymusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
94
(4,37%)
Tadeusz Wincenty Dusza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
154
(7,16%)
Władysław Machaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
10
(0,46%)
Jan Wacławiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
86
(4,00%)
Stanisław Gonciarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
50
(2,32%)
Marta Zofia Gonciarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
8
(0,37%)
Anna Bielańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
8
(0,37%)
Lucyna Anna Hosaniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(4,32%)
Sabina Sylwia Mazur
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(1,30%)
Edward Józef Lenart
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(3,02%)
Kamil Edward Dzielski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(0,56%)
Władysław Gawron
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(2,88%)
Paweł Dziubek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
240
(11,16%)
Bożena Barnaś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(1,91%)
Marian Szymala
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(2,32%)
Tadeusz Czepiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
210
(9,76%)
Teresa Katarzyna Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
13
(0,60%)
Marian Dzielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
11
(0,51%)
Sebastian Janusz Chowaniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
177
(8,23%)
Marek Hosaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
53
(2,46%)
Władysław Lenart
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
171
(7,95%)
Marzena Maria Gober
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
42
(1,95%)
Okręg 3
Sołectwa: Ciche, Ratułów, Czerwienne, Stare Bystre
Pokaż więcej
Zofia Słodyczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
31
(1,13%)
Krzysztof Czesław Bartoszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
147
(5,36%)
Adam Chramiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
106
(3,87%)
Jan Tylka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
59
(2,15%)
Józef Miętus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
43
(1,57%)
Andrzej Jan Ligas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
56
(2,04%)
Helena Szeliga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
21
(0,77%)
Krystyna Piszczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
23
(0,84%)
Józef Gewont
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
35
(1,28%)
Maria Mulica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI Z WYBORCAMI
30
(1,09%)
Tadeusz Kazimierz Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
140
(5,11%)
Władysław Łowisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
69
(2,52%)
Maria Drzyzga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
32
(1,17%)
Maria Magdalena Kęsek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
9
(0,33%)
Kazimierz Kois
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
33
(1,20%)
Maria Strączek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNA GMINA
61
(2,23%)
Daniel Józef Domagała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
228
(8,32%)
Bolesław Długopolski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(3,25%)
Bogumiła Maria Kokoszka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(3,17%)
Edward Staszel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(2,66%)
Kazimierz Tadeusz Gąsienica
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(2,66%)
Jacek Marek Kułach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(3,06%)
Piotr Tadeusz Karwaczka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(3,06%)
Maria Piczura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(2,88%)
Małgorzata Fit
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(2,55%)
Aneta Łucja Chyc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(1,35%)
Maria Antonina Ramska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
29
(1,06%)
Marcin Ratułowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
241
(8,79%)
Małgorzata Maria Garczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
82
(2,99%)
Czesław Wajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
183
(6,68%)
Tomasz Garbaciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
94
(3,43%)
Tadeusz Bronisław Ratułowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
83
(3,03%)
Bartłomiej Bednarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
101
(3,68%)
Kinga Patrycja Kula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
60
(2,19%)
Barbara Rabiańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
20
(0,73%)
Andrzej Józef Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA RATUŁOWSKIEGO
49
(1,79%)