Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Frampol; ulice: 3 Maja, Butlerowska, Cmentarna, Gorajska, Kościelna, Orzechowa, Radzięcka, Szkolna, Targowa, Zamojska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
17
Wojciech Kowalik
78
(30,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
-
16
Rafał Kwapisz
64
(24,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
20
Ryszard Góra
37
(14,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Jerzy Łoziński
79
(30,62%)
Okręg 2
Frampol; ulice: Aleja Tysiąclecia, Biłgorajska, Fabryka, Nowa, Polna, Przemysłowa, Rynek, Tkacka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
17
Zenon Tchórzewski
92
(39,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY GMINIE FRAMPOL
-
19
Barbara Lucyna Pawlos
17
(7,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
-
16
Stanisław Grzegorz Budek
30
(12,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA
-
18
Agnieszka Szczęch
15
(6,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
20
Tomasz Michał Jasiński
38
(16,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Robert Adam Gąbka
40
(17,24%)
Okręg 3
Frampol; ulice: Cicha, Graniczna, Janowska, Leśna, Łąkowa, Ogrodowa, Stolarska, Wesoła, Zakościele.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
17
Mariola Buryta
83
(37,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY GMINIE FRAMPOL
-
19
Tadeusz Książek
12
(5,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA
-
18
Paweł Deruś
15
(6,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
20
Michał Krasa
33
(15,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Grzegorz Oleszek
77
(35,00%)
Okręg 4
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
17
Józef Horecki
80
(51,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
-
16
Mirosław Kiełbasa
13
(8,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA
-
18
Karol Małyszek
15
(9,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
20
Mariusz Dudzic
30
(19,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Marzena Anna Sirko
17
(10,97%)
Okręg 5
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
17
Jan Pająk
84
(70,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA
-
18
Henryk Knapik
20
(16,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
20
Aneta Łęcka-Obszyńska
15
(12,61%)
Okręg 6
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
17
Jan Niedźwiecki
85
(72,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY GMINIE FRAMPOL
-
19
Zbigniew Józef Obszyński
0
(0%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Ryszard Zalewa
32
(27,35%)
Okręg 7
Korytków Mały
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
17
Lech Piotr Kaczor
91
(54,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA
-
18
Andrzej Pawlos
46
(27,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
20
Jerzy Myszak
30
(17,96%)
Okręg 8
Karolówka, Niemirów, Sokołówka-Kolonia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
17
Agata Łuczyn
72
(42,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA
-
18
Andrzej Tracz
21
(12,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
20
Józef Jerzy Kiełbasa
21
(12,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Dorota Muzyka
56
(32,94%)
Okręg 9
Radzięcin od Nr 1 do Nr 42 i od Nr 150 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
17
Paweł Odrzywolski
52
(34,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY GMINIE FRAMPOL
-
19
Krzysztof Łuszczak
5
(3,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
-
16
Henryk Jarosz
10
(6,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA
-
18
Marek Stadnicki
16
(10,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
20
Piotr Madej
45
(30,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Kamil Patryk Dzida
21
(14,09%)
Okręg 10
Radzięcin od Nr 43 do Nr 149
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
17
Zbigniew Spólnik
68
(42,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
-
16
Jerzy Korniak
24
(15,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA
-
18
Elżbieta Sokołowska
19
(11,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
20
Tomasz Korgul
48
(30,19%)
Okręg 11
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
17
Grażyna Pyda
70
(26,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY GMINIE FRAMPOL
-
19
Zenobia Saj
83
(31,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
-
16
Andrzej Kapica
19
(7,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA
-
18
Jerzy Paszko
34
(13,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
20
Monika Muda
30
(11,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Leszek Podkościelny
25
(9,58%)
Okręg 12
Smoryń, Teodorówka-Kolonia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
17
Andrzej Łyp
70
(33,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY GMINIE FRAMPOL
-
19
Henryk Aleksander Glina
10
(4,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
-
16
Teresa Halina Kamińska
23
(10,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA
-
18
Urszula Teresa Pydo
34
(16,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
20
Wojciech Rębacz
74
(35,07%)
Okręg 13
Stara Wieś, Wola Radzięcka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
17
Zbigniew Kowal
75
(35,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY GMINIE FRAMPOL
-
19
Józef Chołota
1
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
-
16
Piotr Wach
25
(11,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA
-
18
Jerzy Nawrocki
45
(21,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
20
Paweł Frelas
38
(18,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Grzegorz Skurzak
25
(11,96%)
Okręg 14
Kąty, Pulczynów, Wola Kątecka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
17
Alina Gruszka
101
(40,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY GMINIE FRAMPOL
-
19
Jan Leń
9
(3,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +
-
16
Paweł Stańczyk
47
(18,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA
-
18
Józef Błazik
43
(17,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
20
Józef Stasieńko
51
(20,32%)
Okręg 15
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
17
Mirosław Kaproń
123
(91,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ
-
21
Stanisław Wyłupek
12
(8,89%)