Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo Strzegocin (Strzegocin, Kolonia Strzegocin, Obidówek)
Pokaż więcej
Tomasz Piotr Rzymkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(32,33%)
Waldemar Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KUTNO
67
(28,88%)
Jarosław Jerzy Przybysz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ
90
(38,79%)
Okręg 2
sołectwo Leszno (Leszno), sołectwo Julinki (Julinki)
Pokaż więcej
Sylwester Sawicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(57,38%)
Tomasz Witold Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ
52
(42,62%)
Okręg 3
sołectwo Byszew (Byszew, Byszew-Kaczyn); sołectwo Marianki (Marianki) sołectwo Grabków (Grabków)
Pokaż więcej
Wiesława Elżbieta Kowalska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
105
(49,07%)
Wioletta Dolat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ
42
(19,63%)
Anna Marzena Czerwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY CZERWIŃSKIEJ
67
(31,31%)
Okręg 4
sołectwo Leszczynek (Leszczynek, Dudki); sołectwo Piwki (Piwki)
Pokaż więcej
Michał Jan Kukuła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(21,94%)
Rafał Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KUTNO
144
(51,80%)
Halina Szczesiak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
27
(9,71%)
Dominika Ciemieniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ
46
(16,55%)
Okręg 5
sołectwo Boża Wola (Boża Wola); sołectwo Nowa Wieś (Nowa Wieś); sołectwo Nagodów (Nagodów).
Pokaż więcej
Monika Salamon
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(20,24%)
Ireneusz Piotr Fajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KUTNO
97
(38,49%)
Joanna Kajszczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ
104
(41,27%)
Okręg 6
sołectwo Wroczyny (Wroczyny, Franki Wroczyńskie); sołectwo Stanisławów (Stanisławów, Włosków) sołectwo Wysoka Wielka (Kalinowa, Wysoka Duża, Wysoka Wielka).
Pokaż więcej
Jerzy Marian Kostrzewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KUTNO
117
(55,19%)
Barbara Czarnecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ
95
(44,81%)
Okręg 7
sołectwo Woźniaków (Woźniaków).
Pokaż więcej
Anna Stanisława Strynkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(40,48%)
Iwona Chojnacka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(37,14%)
Mieczysław Ryszard Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ
47
(22,38%)
Okręg 8
sołectwo Woźniaków (Adamowice); sołectwo Podczachy (Podczachy); sołectwo Gnojno (Gnojno, Dębina, Siemiennik)
Pokaż więcej
Michał Przemysław Kacprzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(51,57%)
Wiesław Zygmunt Kobus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ
77
(48,43%)
Okręg 9
sołectwo Krzesin (Krzesin, Krzesin-Parcela, Krzesinówek) sołectwo Gołębiewek Stary (Gołębiewek Stary)
Pokaż więcej
Zbigniew Gąsiorowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(10,26%)
Wojciech Podlasin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KUTNO
53
(33,97%)
Jadwiga Maria Wasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ
87
(55,77%)
Okręg 10
sołectwo Gołębiewek Nowy (Gołębiewek Nowy, Adamów); sołectwo Gołębiewek Stary (Ryków); sołectwo Florek (Florek, Michałów)
Pokaż więcej
Andrzej Siuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KUTNO
94
(40,87%)
Jolanta Słomińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ
136
(59,13%)
Okręg 11
sołectwo Gołębiew Nowy (Gołębiew Nowy od nr 2 do końca)
Pokaż więcej
Barbara Małgorzata Wujkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(45,12%)
Sylwester Wójkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ
118
(54,88%)
Okręg 12
sołectwo Gołębiew Nowy (Gołębiew Nowy od 1a do 1K, Gołębiew Stary); sołectwo Sieciechów (Kuczków, Sieciechów)
Pokaż więcej
Jarosław Wujkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(32,77%)
Paweł Stanisław Augustynowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KUTNO
67
(28,51%)
Barbara Tomczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ
91
(38,72%)
Okręg 13
sołectwo Raciborów (Głogowiec, Raciborów)
Pokaż więcej
Agnieszka Cieślak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(23,28%)
Dariusz Mroczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
119
(51,29%)
Włodzimierz Sylwester Rosiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ
59
(25,43%)
Okręg 14
sołectwo Wierzbie (Wierzbie) sołectwo Komadzyn (Komadzyn); sołectwo Żurawieniec (Kolonia Sójki, Nowe Sójki, Żurawieniec).
Pokaż więcej
Antoni Konrad Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(33,66%)
Maciej Rzeźnicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(27,12%)
Aneta Równa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KUTNO
80
(26,14%)
Agnieszka Bogumiła Wojtczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ
40
(13,07%)
Okręg 15
sołectwo Bielawki (Bielawki, Stara Wieś) ; sołectwo Malina (Malina); sołectwo Kotliska (Kotliska) sołectwo Sieraków (Sieraków)
Pokaż więcej
Jan Stanisław Starbała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
97
(24,62%)
Edyta Lewandowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
156
(39,59%)
Agnieszka Maryla Kopeć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY JASIŃSKIEJ
141
(35,79%)