Zwycięstwo tenisistów z Włocławka w III Memoriale Cypriana Zimocha

Andrzej Desselberger
W ubiegłą sobotę (11.02) w Łęczycy odbył się III Memoriał im. Cypriana ZIMOCHA w tenisie stołowym seniorów. Korzystając z zaproszenia Organizatorów turnieju, tenisiści stołowi reprezentujący OLTECH Włocławek postanowili wystartować w tych zawodach. Do udziału zgłosiło się 75 zawodniczek i zawodników w 5 kategoriach. Wszyscy od początku podkreślali świetną atmosferę strony sportowej jak i organizacyjnej!!!

Przedstawiciele Włocławka spisali się bardzo dobrze, odnosząc podwójne zwycięstwo ,pokazując przy tym dobre wyszkolenie i grę na wysokim poziomie co potwierdzali rywale naszych zawodników.

W kategorii seniorów zwyciężył Andrzej Desselberger (OLTECH Włocławek) pokonując w finale Tomasza Celmera (OLTECH Włocławek) 3-1, natomiast Celmer w grze o II miejsce pokonał 2-0 Zbigniewa Marciniaka (Łódź), z którym wygrał dwa pojedynki podczas tych zawodów rewanżując się za wcześniejsze porażki w poprzednim sezonie.