Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Zwycięska passa PC SIDEnu trwa

Łukasz Urbański
Piotr Śmigielski zdobył dla torunian 13 punktów.
Piotr Śmigielski zdobył dla torunian 13 punktów. Patryk Młynek
Koszykarze Polskiego Cukru SIDEn Toruń odnieśli piąte zwycięstwo z rzędu. Podopieczni Grzegorza Sowińskiego pokonali w Szczecinie miejscowe Wilki Morskie 79:76

Spotkanie od początku było bardzo wyrównane. Dopiero w końcówce drugiej kwarty gospodarze odskoczyli torunianom na 7 punktów. Po wznowieniu gry i celnych rzutach Macieja Adamiewicza i Marcina Stokłosa miejscowi prowadzili już różnicą 11 „oczek”. „Twarde Pierniki” rzuciły się do odrabiania strat i w 3. minucie ostatniej kwarty po trafieniu z dystansu Bartosza Bochno wyszli na prowadzenie. W kluczowym momencie meczu zawodnicy SIDEnu zachowali więcej zimnej krwi i ostatecznie wygrali na ciężkim terenie 79:76.

King Wilki Morskie Szczecin - Polski Cukier SIDEn Toruń 76:79 (20:22, 27:18, 16:19, 13:20)

PC SIDEn: W. Barycz 17 (3x3), P. Śmigielski 13, T. Wojdyła 12 (1), B. Bochno 9 (2), A. Lisewski 8, T. Stępień 8 (1), Ł. Wilczek 6 (2), Ł. Żytko 3, A. Perka 3, J. Jarecki 0, R. Plebanek 0