3 z 8
Popularne "Opatrunki" szukają w lutym pracowników na różne...
fot. TZMO

Znane firmy szukają do pracy w Toruniu: TZMO, Neuca, Jurmet, Wólczanka, Iglotex... [luty 2022]

2. TZMO szuka na wiele stanowisk: do recepcji, do produkcji...

Popularne "Opatrunki" szukają w lutym pracowników na różne stanowiska, w tym produkcyjne. Ale nie tylko! Warto wiedzieć, że Szpital Specjalistyczny Matopat i Przychodnia Specjalistyczna Matopat w Toruniu stanowią część GRUPY TZMO. Od 20 lat placówki te świadczą usługi medyczne na najwyższym, europejskim poziomie. Zatrudniają ponad 190 osób, w tym wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Obecnie poszukiwana jest odpowiednia osoba na stanowisko pracownika recepcji.

Zakres obowiązków?

- telefoniczna i osobista obsługa pacjentów w zakresie rejestracji na wizyty lekarskie, badania diagnostyczne i hospitalizację,
- informowanie o usługach medycznych świadczonych przez Szpital Specjalistyczny MATOPAT,
- prowadzenie ewidencji i statystyki przyjętych pacjentów,
-prace administracyjne.

Wymagania?

- wykształcenie wyższe,
- doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- umiejętność obsługi komputera (MS Office),
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
- wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i kultury osobistej,
- bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów.
- mile widziane wykształcenie medyczne (elektroradiolog, fizjoterapeuta, asystentka stomatologiczna i inne).

To oferuje pracodawca:

- środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,
- zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
obfite benefity (m.in. ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, PPE)