Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Na własnym torze toruńscy żużlowcy są w tym sezonie poza...

Znamy skład eWinner Apatora na mecz z Unią Tarnów. W sobotę torunianie mogą wygrać ligę!

3. Chris Holder

Na własnym torze toruńscy żużlowcy są w tym sezonie poza zasięgiem rywali. Jeżeli w sobotę o 19:15 wygrają na Motoarenie z Unią Tarnów, wówczas przed własną publicznością będą świętowali zapewnienie sobie zwycięstwa w eWinner 1. Lidze, a tym samym powrót do PGE Ekstraligi. Poznaliśmy skład, jaki trener Tomasz Bajerski awizował na to spotkanie - prezentujemy go w galerii.