Główne atrakcjeWydarzenie to okazja do obejrzenia występów jednego z najpopularniejszych wokalistów gatunku disco polo - Zenona Martyniuka, który razem z Mariuszem Anikiejem założył pod koniec 1989 roku zespół Akcent © Tekst: Lidia Bordewicz, fot. archiwum Polska Press
[2/7]

Zenon Martyniuk w Toruniu. Bilety po 7 zł! Jak je zdobyć?

Główne atrakcje

Wydarzenie to okazja do obejrzenia występów jednego z najpopularniejszych wokalistów gatunku disco polo - Zenona Martyniuka, który razem z Mariuszem Anikiejem założył pod koniec 1989 roku zespół Akcent. Grupa wylansowała m.in. takie przeboje jak „Gwiazda”, „Królowa nocy” czy „Przekorny Los”. W lipcu 2014 roku Zenon Martyniuk zaprezentował utwór „Przez Twe oczy zielone”.

Teledysk do piosenki odniósł wielki sukces uzyskując w serwisie YouTube ponad 100 milionów wyświetleń, zostając drugim klipem cieszącym się tak wysoką oglądalnością (zaraz po utworze „Ona Tańczy dla mnie” zespołu Weekend).

Zobacz także: Oto Apator Toruń 2020. To skład na awans do PGE Ekstraligi?

Polecamy: Tak wyglądał Toruń w latach 70. Oto nowe unikalne zdjęciaPod koniec miesiąca, a dokładniej w sobotę 28 września w Arenie Toruń wystąpi Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Koncert odbędzie się w ramach szóstej edycji imprezy „Spółdzielcze Popołudnie”, współorganizowanej przez cztery toruńskie spółdzielnie mieszkaniowe. Początek o godzinie 16.00.