Patryk Młynek
Kibice na SGP Polski w Toruniu [ZDJĘCIA]
Kibice na SGP Polski w Toruniu [ZDJĘCIA] Fot. Patryk Młynek
Zdjęcia kibiców na Speedway Grand Prix 2013 w Toruniu. Zobacz jak kibice z całej Polski dopingowali najlepszych żużlowców na ostatniej odsłonie SGP, które odbyło się w minioną sobotę w Toruniu.

Startujący z "dziką kartą" Adrian Miedziński wygrał żużlową Grand Prix w Toruniu, ostatnią eliminację mistrzostw świata. Tytuł zapewnił sobie Anglik Tai Woffinden, srebrny medal zdobył Jarosław Hampel, a brązowy Duńczyk Niels-Kristian Iversen.

Monster Girls na Grand Prix Polski w Toruniu [ZDJĘCIA]

W finale turnieju na Motoarenie Miedziński pokonał Amerykanina Grega Hancocka, Hampela i Iversena.

Speedway Grand Prix Toruń 2013: Miedziński wygrywa na MotoArenie. Woffinden mistrzem świata! [FOTO]