Zobacz wideo z meczu Włocłavia Włocławek - Orlęta Aleksandrów Kujawski.
Sparingi czwartoligowców - sobota 6 marca
Włocłavia Włocławek - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:0 (1:0)
Bramki: Maciej Jankowski (21), Paweł Behlke (70)
Lider Włocławek - Sparta Brodnica 3:3 (2:0)
Bramki: Bartosz Domaniecki 2, Dariusz Rajczyk - Oskar Brzuszczak, Adam Reise, Łukasz Ciechowski
Wda Świecie - Start Pruszcz 3:1 (1:0)
Bramki: Karol Maliszewski 2 (38, 71), Marek Piątkowski (76) - Marcin Wanat (61, karny)
Legia II Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1:2 (0:0)
Bramki: - Kamil Żylski 2 (jedna z rzutu karnego)
Chemik Moderator Bydgoszcz - Gwiazda Bydgoszcz 12:0
Bramki: Patryk Perliński 3, Maciej Kot 3, Franciszek Marzec 2, Szymon Maziarz, Raul Chojnacki, Daniel Katerla, Adam Kacprzak.
Sportis Łochowo - Tarpan Mrocza 4:1 (1:0)
Bramki: Georgio Dimitrov, Kajetan Wojciechowski, Dylan Ruiz-Diaz
Gopło Kruszwica - Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2:4 (0:2)
Bramki: Mateusz Kurtysiak 2 - Kacper Maciejewski 2, Gabriel Santos Feliciano 2
Kujawiak Lumac Kowal - Tłuchowia Tłuchoow 5:2 (2:1)
Bramki: Witold Jakubowski (20), Rafał Jankowski 2 (25, 71), Filip Pieczkowski (58), Adrian Mieszkalski (83) - Mateusz Dewil (39), Daniel Sienicki (81).
W 86 min. Jankowski nie wykorzystał rzutu karnego. Obronił bramkarz
BKS Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 1:1 (1:1)
Bramki: (36) - Witwicki (13)
Unia Gniewkowo - Łokietek Brześć Kujawski 3:1
GKS Wikielec - Lech Rypin 4:1 (2:1)
Bramka: Radosław Lewandowski (karny)
Inne ligi
GKS Fabianki - Kujawiak Kruszyn 3:0 (1:0)
Bramki: Słomski, Pniewski, Papis
Wisła Nowe - Centrum Pelplin 3:3
Bramki: L. Chmielecki, D. Drezek, O. Prella (W)
Victoria Lisewo - Piast Bądkowo 3:3 (3:1)
Bramki: Morawski, Chojnacki, Kruszka (P)
Sparingi czwartoligowców - środa 3 marca
Dąb Barcin - Soortis Łochowo 0:5
Bramki: Marcin Krzywicki 2, Michał Kalitta 2, Dylan Ruiz-Diaz
Wisła II Płock - Zawisza Bydgoszcz 1:2
Sparingi czwartoligowców - wtorek 2 marca
Polonia Bydgoszcz - KS Brzoza 1:1 (1:0)
Znasz wynik sparingu? Daj znać:
e-mail: [email protected]
MESSENGER
Telefon: 519 503 679
Sparingi czwartoligowców - niedziela 28 lutego
Chemik Bydgoszcz U19 (juniorzy starsi) - Start Pruszcz 2:1
Bramki: Grzegorz Adamski, Wojciech Skiba - Oskar Sapa.
Victoria Czernikowo - Unia Gniewkowo 2:1
Bramki: Michał Gorczyński, Patryk Łęgowski -.
Sparingi czwartoligowców - sobota 27 lutego
Włocłavia Włocławek - Wkra Żuromin 8:0 (4:0)
Bramki: Maciej Jankowski (4), Kamil Kuropatwiński 2 (15, 37), Mariusz Cichowlas (45), Piotr Szablewski (72), Łukasz Witucki 3 (80, 90, 90+4)
Kujawiak Lumac Kowal - Orlęta Aleksandrów Kujawski 3:1 (2:0)
Bramki: Alan Czerwiński (12), Rafał Jankowski (45), Adrian Mieszkalski (85) - Jakub Strykowski (51)
Elana Toruń - Sportis Łochowo 2:2 (0:2)
Bramki: Sebastian Rak, Łukasz Furtak - Marcin Krzywicki, Dylan Ruiz-Diaz
Wda Świecie - Unia Janikowo 3:2 (0:1)
Bramki: Bartosz Czerwiński (48, karny), Dawid Wietrzykowski (67, głową), testowany (68) - Gracjan Goździk (38), Maciej Stefanowicz (85)
Unia Solec Kujawski - Pogoń Mogilno 2:2 (0:0)
Bramki: Szymon Babiarz 2 (5, 69, karny) - Karol Kopliński (57), Błażej Duszyński (63, karny)
Kujawianka Izbica Kujawska - Łokietek Brześć Kujawski 3:4
Bramki: - Dawid Marciniak 4.
BKS Bydgoszcz - Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 4:2 (2:0)
Bramki: Axel Megger (33), (37), (82), (84) - Gabriel Santos Feliciano (72, karny), Vinicius de Oliveira (73)
Cyklon Kończewice - Legia Chełmża 1:2
Bramki: Łukasz Sikorski -
Lech Rypin - Zdrój Ciechcinek 3:1 (0:0)
Bramki: Martyn Trędewicz 2 (50, 56), Marcel Łapkiewicz (88) - Piotr Walaszkowski (84)
Pomorzanin Toruń - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:2 (2:2)
Bramki: Mateusz Zbirek, Krystian Rybacki - Adam Kacprzak, Patryk Perliński.
Jeziorak Iława - Sparta Brodnica 2:2 (0:1)
Bramki: (71), (77) - (44, karny), (69)
Kotwica Kołobrzeg - Zawisza Bydgoszcz 2:0
Sparingi czwartoligowców - piątek 26 lutego
Zawisza Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno 1:1 (1:0)
Bramki: Rafał Piekuś (40) - Przemysław Misiaszek (85)
Sparingi czwartoligowców - czwartek 25 lutego
GKS Baruchowo - Kujawianka Izbica Kujawska 0:5
Niższe ligi:
Wisła Nowe - Wisła Korzeniewo 2:3
Bramki: Damian Drezek, Piotr Reszke -.
Kujawy Kozy - Unia Leszcze 2:7 (2:4)
Piast Bądkowo - Tłuchowia Tłuchowo 5:2
Bramki: Morawski, Chojnacki 4 -.
GKS Fabianki - Lech Dobre 2:2 (1:1)
Bramki: Damian Uzarski (18), testowany (90+2) - (13), (88)
Wisła Fordon - Notecianka Pakość 1:8
Bramki: - Kacper Mozgawa 3, Norbert Rościszewski 3, Łukasz Gryglewicz, Szymon Dudek
Orzeł Agropol Służewo - Spójnia Białe Błota 2:3 (0:1)
Bramki: Michał Piotrowski 2 -.
Sparingi czwartoligowców - środa 24 lutego
Unia Wąbrzeźno - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:1 (0:0)
Bramki: Filip Ciechacki (49) - Miłosz Sadowski (62, karny)
BKS Bydgoszcz - Pogoń Mogilno 3:4 (2:0)
Bramki: Paweł Dudzik 2 (13, 57), Michał Kostkowski (31) - Piotr Mroziński 2 (59, 87), Bartosz Czarnecki (76), Wiktor Mrówczyński (80)
Lech Rypin - Sokół Radomin 5:2 (3:0)
Bramki: Radosław Ryba (8), Paweł Lewandowski (15), Martyn Trędewicz (37), Radosław Lewandowski (69), zawodnik testowany (86) - (53), (73)
Sparingi czwartoligowców - wtorek 23 lutego
Start Pruszcz - Unia Solec Kujawski 1:2
Mień Lipno - Piast Bądkowo 3:2
Bramki: Łukasz Bartczak, Daniel Jankowski i Przemysław Kowalski - Brzeczkowski, Biniecki
Sparingi czwartoligowców - sobota 20 lutego
Sportis Łochowo - Pomorzanin Toruń 0:1 (0:0)
Bramka: Oskar Andrzejewski (83)
Sparingi czwartoligowców - sobota 20 lutego
Włocłavia Włocławek - Olimpia Koło 4:1 (1:0)
Bramki: Kamil Kuropatwiński 2 (41, 77), Łukasz Witucki (50, karny), zawodnik testowany (70) - Krystian Sobieraj (73).
Wda Świecie - Legia Chełmża 3:2 (1:2)
Bramki: Jakub Ratkowski (24), Bartosz Czerwiński (65), Marek Piątkowski (83) - Szymon Kocieniewski (21 karny), Michał Horna (33)
Kujawiak Lumac Kowal - Elana II Toruń 3:2 (0:0)
Bramki: Rafał Jankowski 2 (52, 64, karny), Bartosz Śmigiel (88) - Maksymilian Trębacki (50), Konrad Sztuka (62, karny)
Polonia Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno 3:3 (1:2)
Bramki: Kacper Czesiński, Kacper Dyksa, Jakub Kościecha -
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Mogilno 0:1 (0:0)
Bramka: Wiktor Mrówczyński (87)
Notecianka Pakość - Unia Gniewkowo 2:4 (0:2)
Bramki: Kamil Kala, Przemysław Swojnóg -.
Jeziorak Iława - Lech Rypin 3:2 (2:1)
Bramki: - Daniel Jasieniecki (5), Radosław Rybka (64)
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław - Zdrój Ciechocinek 5:0 (2:0)
Bramki: Jakub Nowakowski 2, Gabriel Santos Feliciano, Vinicius de Oliveira, Patryk Wiśniewski
Wkra Żuromin - Sparta Brodnica 1:2 (0:1)
Bramki: - Maciej Tuptyński, Szymon Moskwa
Kujawianka Izbica Kujawska - GKS Sompolno 4:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Lubienianka Lubień Kujawski 3:0
Inne ligi:
Unia Wąbrzeźno - Victoria Lisewo 9:1, Jakub Godlewski 3, Eryk Gajewski 2, Szymon Kołodziejczyk 2, Tomasz Liszaj, Szymon Marszałek - .
Unia Solec Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski 12:3
Noteć Inowrocław - Gopło Kruszwica 5:4 (1:1), Kamil Wujkowski (7), Krystian Piechocki 3 (56, 61, 74), Daniel Wujkowski (82) - Mateusz Kurtysiak 3 (19, 49, 78, karny), 55 (samobójcza)
Gwiazda Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 0:2 (0:1)
Orzeł Agropol Służewo - Wzgórze Raciążek 3:0 (1:0), Szymon Zakrzewski 2, Mateusz Maliszewski
GKS Fabianki - Unia Choceń 11:1 (8:0)
Bramki: Kaszuba 2 (9, 41), Papis 3 (30, 34, 49), P, Słomski 2 (2, 22), testowany I (9), testowany II (55), Kłosowski (18), E. Korpalski (70) -.
Mień Lipno - Sadownik Waganiec 3:0 (2:0)
Bramki: Filip Cymerman, Jakub Jesionowski, Przemysław Kowalski.
Sparingi czwartoligowców - środa 17 lutego
Górnik Konin - Pogoń Mogilno 1:1 (1:1)
Bramki: Sebastian Milanowski (22) - Bartłomiej Delekta (44)
Sparingi czwartoligowców - wtorek 16 lutego
Kujawianka Izbica Kujawska - Kujawiak Lumac Kowal 3:1 (0:1)
Bramki: Oleg Tabaka 3 - Vitalij Shvets
Start Pruszcz - Legia Chełmżą 3:2
Bramki: testowany, Fabian Chabowski, Jakub Krukowski -
Niższe ligi:
Stoczniowiec Płock - Łokietek Brześć Kujawski 0:2
Bramki: Łukasz Kraszewski, Marcin Dorsz
Sparingi czwartoligowców - niedziela 14 lutego
Sparta Brodnica - Polonia Lidzbark Warmiński 1:1
Sportis Łochowo - Unia Janikowo 2:3 (0:1)
Bramki: Georgio Dimitrov (53), Kacper Nowak (62) - Miłosz Dziurzyński (11), Adam Konieczny (57), Maciej Słupecki (63, samobójcza)
Lider Włocławek - Górnik Konin 0:1 (0:0)
Bramka: Sebastian Milanowski
Notecianka Pakość - KS Brzoza 7:1 (1:0)
Bramki: Kamil Kala 3, Kacper Mozgawa 2, Łukasz Gryglewicz, Norbert Rościszewski - zawodnik testowany.
Start Pruszcz - Start Warlubie 8:1
Bramki: zawodnik testowany I 2, testowany II 2, testowany III, Marcin Napierała, Jakub Krukowski, Marcin Wanat.
Victoria Czernikowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski 3:0 (0:0)
Sparingi czwartoligowców - sobota 13 lutego
Włocłavia Włocławek - Unia Solec Kujawski 4:3 (1:1)
Bramki: Łukasz Witucki 3 (30, 47, 80), Tomasz Szablewski (66) - Sebastian Pacek (13), Szymon Babiarz (57), Łukasz Nowak (60)
Chemik Moderator Bydgoszcz - AF Brzoza 3:0
Bramki: Grzegorz Adamski 2, Mikołaj Szmelc
Chemik Moderator Bydgoszcz - BKS Bydgoszcz 7:1
Bramki: Maciej Sobczyk, Daniel Katerla, Raul Chojnacki, Maciej Kot, Szymon Maziarz, Daniel Włosiński, Patryk Perliński -.
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław - Wilki Wilczyn 3:1 (1:0)
Bramki: Gabriel Santos Feliciano (37), Patryk Wiśniewski (62), zawodnik testowany (83) - (57)
Kujawiak Lumac Kowal - Wisła Duninów 12:0 (2:0)
Bramki: Adrian Mieszkalski (4), Jakub Brandt (16, karny), Alan Czerwiński 2 (54, 68), Rafał Jankowski 4 (55, 67, 79, 90), Hubert Szymczak 3 (71, 75, 87), zawodnik testowany (78)
Lech Rypin - MKS Mława 0:5 (0:2)
Wda Świecie - Start Warlubie 1:0 (0:0)
Bramka: Jakub Ratkowski (80)
Naprzód Jabłonowo - Chełminianka Chełmno 0:2
Unia Swarzędz - Pogoń Mogilno 4:0 (2:0)
Zawisza Bydgoszcz - Jeziorak Iława
Mecz został odwołany
Sparingi czwartoligowców - piątek 12 lutego
Pomorzanin Toruń - Kujawianka Izbica Kujawska 1:3 (1:1)
Bramki: - Sebastian Antas, Łukasz Galanciak, Igor Witczak
Inne ligi
Gwiazda Bydgoszcz - Noteć Inowrocław 1:8 (1:3), Daniel Wujkowski 3, Krystian Piechocki 2, Kamil Madajczyk 2, Kacper Ciesielski 1.
KKS 1925 Kalisz - Łokietek Brześć Kujawski 8:3 (2:1), Bramki: - Dawid Marciniak, Michał Skonieczny, Billy Abbott
GKS Fabianki - Cukrownik Tuczno 4:4 (0:3), bramki dla GKS-: Przemysław Słomski, Krzysztof Papis, Patryk Witkowski, Damian Uzarski
Unia Wąbrzeźno - STZ Zamek Bierzgłowski 5:0, Radosław Drapiewski 2, Bartłomiej Kosiński, Aron Maciejewski, zawodnik testowany
Mustang Ostaszewo - Victoria Lisewo 7:1, Patryk Piotrowski 3, Maciej Dudek 2, Mikołaj Kardas, zawodnik testowany.
Wisła Nowe - Stal Grudziądz 4:3 (2:1), Patryk Bugalski 2, Adrian Majka, Łukasz Chmielecki -.
Noteć Łabiszyn - Zootechnikiem Kołuda Wielka 8:0 (3:0)
Cyklon Kończewice - LTP Lubanie 5:0
Orzeł Agropol Służewo - Dąb Bąkowo 6:3 (4:0), Michał Piotrowski 4, Oliwier Jakóbczak, Adam Szymański -.
Piast Bądkowo - Wicher Wielgie 9:3 (4:1)
Sparingi czwartoligowców - środa 10 lutego
Włocłavia Włocławek - LKS Świt Staroźreby 1:1 (0:0)
Bramki: zawodnik testowany (58) - Seweryn Truskolaski (80)
Sparingi czwartoligowców - sobota 6 lutego
Lech Rypin - Wkra Żuromin 2:2 (2:0)
Bramki: Martyn Trędewicz 2 (7, 20) - (58), (73)
Kujawiak Lumac Kowal - Łokietek Brześć Kujawski 2:3 (1:2)
Bramki: Alan Czerwiński (45), Rafał Jankowski (49) - Dawid Marciniak (7), Szymon Gryczewski (33), Jakub Kosztowny (47)
Włocłavia Włocławek - GKS Wikielec 2:3 (1:1)
Bramki: Łukasz Witucki 2 (45, 52) - Michał Bartkowski (25), Michał Jankowski (81, karny), Łukasz Suchocki (82)
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław - Notecianka Pakość 5:3 (3:1)
Bramki: zawodnik testowany 2 (23, 24), Jakub Nowakowski (39), Patryk Wiśniewski (69), zawodnik testowany (84) - Norbert Rościszewski (9), Kacper Mozgawa (52), Michał Szot (65)
Chemik Moderator Bydgoszcz - Polonia Chodzież 2:0
Bramki: Daniel Katerla, Maciej Kot.
Chemik Moderator Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 2:2
Bramki: Szymon Skorupa, Oskar Lipkowski -
BKS Bydgoszcz - Sportis Łochowo 0:3 (0:0)
Bramki: Marcin Krzywicki 3
Zawisza Bydgoszcz - Gedania Gdańsk 1:0 (0:0)
Bramka: Adrian Brzeziński (52)
Unia Gniewkowo - Zdrój Ciechocinek 6:3
Bramki: - testowany I 2, testowany II
Sparingi czwartoligowców - środa 3 lutego
Zawisza Bydgoszcz - Sokół Kleczew 1:3 (1:1)
Bramki: Tomasz Zyliński (21) - Łukasz Zagdański (11), Stanisław Wędzelewski (75, karny), Dawid Śnieg (90)
Mecz odbył się w Trzemesznie
Sparingi czwartoligowców - poniedziałek 1 lutego
Włocłavia Włocławek - Górnik Konin 3:0 (3:0)
Bramki: zawodnik testowany (3), Łukasz Witucki (21), Kamil Kuropatwiński (42)
Sparingi czwartoligowców - sobota 30 stycznia
Kujawiak Lumac Kowal - Mazur Gostynin 4:2
Bramki: Rafał Jankowski 2, Jakub Brandt, zawodnik testowany.
Sportis Łochowo - Unia Solec Kujawski 5:2
Bramki: Michał Kalita, Mateusz Góra, Mariusz Miłek, Wiktor Majchrzak, Georgio Dimitrov.
BKS Bydgoszcz - Elana Toruń 0:7 (0:4)
Kujawianka Izbica Kujawska - Zdrój Ciechocinek 9:3 (5:1)
Bramki: Łukasz Galanciak 4, Igor Witczak 2, Łukasz Grube, Oleg Tabaka, zawodnik testowany
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław - Zamek Gołańcz 2:1 (1:1)
Bramki: zawodnik testowany (10), Mateusz Brzóstowski (54) - Dawid Janicki (22)
Chemik Moderator Bydgoszcz - Unia Janikowo 1:5 (0:0)
Bramki: Szymon Maziarz (57, karny) - Gracjan Goździk (50), Mateusz Ławniczak (62), Adam Konieczny (73, 85), Eryk Marszał (90)
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Łobżenica 5:1 (1:1)
Bramki: Rafał Piekuś (16), Jay Jaskólski (53), Mateusz Oczkowski 2 (80, 84), Kamil Żylski (81) - (33)
Pogoń Mogilno - Notecianka Pakość 2:1 (0:1)
Bramki: Bartłomiej Delekta (16), Bartosz Czarnecki (86) - Łukasz Gryglewicz (60)
Sparingi czwartoligowców - środa 27 stycznia
Chemik Moderator Bydgoszcz - Nielba Wągrowiec 0:2
Sparingi czwartoligowców - sobota 23 stycznia
KKS Kalisz – Włocłavia Włocławek 6:0 (1:0)
Unia Janikowo - Kujawianka Izbica Kujawska 3:1 (1:0)
Bramki: Maciej Rojewski (57, samobójcza), Gracjan Goździk 2 (64, 87) - Marcel Żuławski (20)
Chemik Moderator Bydgoszcz - Wełna Skoki 5:1 (4:0)
Bramki: Patryk Perliński 4, Grzegorz Adamski.
Sokół Kleczew - Pogoń Mogilno 3:0 (2:0)
Pomorzanin Toruń - Wda Świecie 2:1 (0:1)
Sparingi czwartoligowców - piątek 22 stycznia
Nielba Wągrowiec - Unia Gniewkowo 3:2 (2:0)
Bramki: - Janusz Olach, Michał Hałas
Sparingi czwartoligowców - sobota 16 stycznia
Chemik Moderator Bydgoszcz - Sokół Kleczew 2:2 (1:2)
Bramki: Gabriel Pieczyński, Mikołaj Winiecki
Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?